انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: stdin/stdout/stderr در بش اسکریپت ( حل شد )  (دفعات بازدید: 1539 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین learner:~$

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 816
  • روزی روز گاری در گنو/لینوکس
پاسخ : stdin/stdout/stderr در بش اسکریپت ( حل شد )
« پاسخ #15 : 12 تیر 1402، 10:37 ق‌ظ »
نه دهم  ](*,) ](*,)
در کل از همتون ممنونم
مثل سمی کالونم( ; ).
خواستار پایان.
محکوم به کامپایل.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #16 : 12 تیر 1402، 10:44 ق‌ظ »
نه دهم  ](*,) ](*,)
در کل از همتون ممنونم
اینقدر به خودت سخت نگیر . تجربه خودم نشون داده که از الان بخوای اینقدر جدی بگیری حتی در همون درس و کنکور مخصوصا دهم از همه چی زده میشی حتی همون درس ! سعی کن این جو کنکور رو کنترل کنی . ماه اول همش از کتاب تست و من شیش ساعت تست میزنم و اون بیست ساعت میزنس ماه دوم همه ساکت میشن  :D بیشتر سعی کن که به فضا شدیدا متفاوت عادت کنی . یک نکته بگم ممکنه مثل من معدلت از ۱۹.۹۵ برسه به ۱۶.۴۰  :P با همون اندازه درس خوندن مراقب خودت باش  :D
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

• Hero Member
  • *
« پاسخ #17 : 12 تیر 1402، 11:14 ق‌ظ »
مرسی از نصیحتت.
اما من باید موفق بشم و دانشگاه خوب بیارم که بتونم برم اون ور آب
ار راهنماییت بسیار سپاس گذارم
زاستی سایت آموزش مورد نظر رو پیدا کردم ( رایگانه) امکانش هست لینک قرار  بدم؟؟
« آخرین ویرایش: 12 تیر 1402، 11:22 ق‌ظ توسط learner:~$ »
مثل سمی کالونم( ; ).
خواستار پایان.
محکوم به کامپایل.

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
« پاسخ #18 : 12 تیر 1402، 02:10 ب‌ظ »
منی که یازدهم رو با معدل۲۰ و روزی یه ربع هم درس نخوندن پاس کردم😐
سعی کن همرو تو همون کلاس یاد بگیری، درس خوندن تو خونه فایده نداره.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #19 : 12 تیر 1402، 04:44 ب‌ظ »
منی که یازدهم رو با معدل۲۰ و روزی یه ربع هم درس نخوندن پاس کردم😐
سعی کن همرو تو همون کلاس یاد بگیری، درس خوندن تو خونه فایده نداره.
مدرسه داریم تا مدرسه . این جایی که من درس میخونم نکه نمونه عولتی هست و سطحش اون بالا بالا ها هست (!) و دبیر ها فکر میکنن از اورانوس کشوندنشون اوردن برای ما و... من خودم رو جر دادم که فقط قبول شم !  :-X نوبت اول دین و زندگی رو افتادم نوبت دوم هم فارسی رو شدم ۱۲ باقی رو هم با بد بختی در همون حد کشوندم ! اینم وضع ماست  :oops: بعد هم حالا معدل رو قراره روی کنکور تاثیر بدن وضع ما هم اینه ! بعد حرف  از عدالت هم میزنن :/

نقل‌قول
مرسی از نصیحتت.
اما من باید موفق بشم و دانشگاه خوب بیارم که بتونم برم اون ور آب
ار راهنماییت بسیار سپاس گذارم
زاستی سایت آموزش مورد نظر رو پیدا کردم ( رایگانه) امکانش هست لینک قرار  بدم؟؟
من خیلی علاقه ای ندارم عین پدربزرگ ها بشینم حرف بزنم  :D یک تجربه دوستانه بود همین . موفق باشی تلاش کنی حتما بهش میرسی فقط میگم نمیشه استارت نزده با دنده پنج دور موتور رو به ۸۰۰۰ برسونی  :o این جو درس خونی اول سال فقط و فقط محض قالب کردن کتاب های تست به بچه ها هست ( پیشبینی میتونم کنم برات که روز اول مشاور مدرسه میاد سر صف میگه : بسم الله رحمان ارحیم ، تست بزنید ،درس بخونید و هی هم لاش موقفقیت میچپونه براتون .  هفته اول هم کلا حرف از اینه که گاج خوبه ؟  میکرو بخریم ؟ ۲۵ ساعت تست در روز بسه یا بیشتر و... ) کلا میگم که نرم شروع کن و خودت رو اماده کن مگرنه خیلی بهت فشار میاد . ( دوست ندارم مثل علامه هایی که میان پیشت میگن : حداقل  ۱۷ ساعت درس نخوندی کنکور نده فایده نداره ( همین رو به من گفتن  :D ) باشم فقط دوست دارم اتفاقی که برای من افتاد برای تو نیوفته  ;) . خلاصه که صلاح مملکت خویش خسروان دانند
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

• Hero Member
  • *
« پاسخ #20 : 12 تیر 1402، 04:58 ب‌ظ »
خیلی نگران آینده ام هستم و میخوام برای تحصیل برم اون ور آب  با اینکه ۱۵ سال دارم اما حس می کنم خبلی دیر شروع کردم ( شاید خودم رو دارم بادیگران مقایسه می کنم)
راستی اینم سایت آموزشی:
https://www.learnshell.org/
 خیلی خوب یاد میده ( ولی کافی نیست)
مثل سمی کالونم( ; ).
خواستار پایان.
محکوم به کامپایل.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #21 : 12 تیر 1402، 07:27 ب‌ظ »
خیلی نگران آینده ام هستم و میخوام برای تحصیل برم اون ور آب  با اینکه ۱۵ سال دارم اما حس می کنم خبلی دیر شروع کردم ( شاید خودم رو دارم بادیگران مقایسه می کنم)
راستی اینم سایت آموزشی:
https://www.learnshell.org/
 خیلی خوب یاد میده ( ولی کافی نیست)
ممکنه رشته مد نظرتون برای اون ور اب رو بفرمایید ؟ و دلایلتون برای رفتن  :)

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
« پاسخ #22 : 13 تیر 1402، 02:31 ق‌ظ »
چرا اونایی که یکم ارزش دارن میذارن از مملکت می‌رن بعد می‌گن ایران بده.
خوب وایسید کشور رو بسازید.

نقل‌قول
مدرسه داریم تا مدرسه . این جایی که من درس میخونم نکه نمونه عولتی هست و سطحش اون بالا بالا ها هست (!) و دبیر ها فکر میکنن از اورانوس کشوندنشون اوردن برای ما و... من خودم رو جر دادم که فقط قبول شم !  :-X نوبت اول دین و زندگی رو افتادم نوبت دوم هم فارسی رو شدم ۱۲ باقی رو هم با بد بختی در همون حد کشوندم ! اینم وضع ماست  :oops: بعد هم حالا معدل رو قراره روی کنکور تاثیر بدن وضع ما هم اینه ! بعد حرف  از عدالت هم میزنن :/
منم غیردولتی می‌رم، فکر نمی‌کنم تو قم مدرسه‌ای از جایی که من می‌رم سطحش بالاتر باشه.
من هوشم تو یادگیری خیلی خوبه، مطالب رو همون سرکلاس یاد می‌گیرم، نیازی به درس خوندن ندارم، نهایتاً مشقایی که می‌دن رو به زور بنویسم.
البته هوشم فقط تو یادگیری خوب نیست، مثلاً شماره همه اقوام و دوستان رو حفظم یا ضرب‌های ۷رقمی رو زیر ۵ثانیه می‌تونم حل کنم😁

نقل‌قول
اگه می‌خوای ادامه تحصیل بدی که نیازی به یادگیری مهارتی به صورت تخصصی نداری، ولی اگه داری به زور درس می‌خونی خوب علاقه‌ات رو در کنارش ادامه بده و تمرکزت رو روی علاقه‌ات بذار.
« آخرین ویرایش: 13 تیر 1402، 02:43 ق‌ظ توسط Dr.Code »