انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: رمزگشایی فرمتSLPDF(تصویری)  (دفعات بازدید: 1426 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین RAH1001

• Newbie
  • *
  • ارسال: 17
رمزگشایی فرمتSLPDF(تصویری)
« : 16 مهر 1389، 03:24 ب‌ظ »
با درود به دوستان
من یک فایل با فرمت SLPDF دارم که با نرم افزار adobe acrobat pro 9  باز می شود (یک فابل تصویری است که در محیط این نرم افزار فقط نمایش داده می شه). البته یک plugin به اسم steel lock pdf loader باید به نرم افزار اضافه شود . با اجرای این فایل نرم افزار درخواست قرار دادن سی دی درون درایور را می دهد که داخل این سی دی یک فایل با فرمت TXT5 قرار دارد سی دی قفل سخت افزاری دارد طوری که با هر نرم افزاری که تکثیر می شود مثل clone و........ حتی در لینوکس  هنگام استفاده adobe acrobat پیام می دهد که پسورد نا معتبر است . و فقط باید از سی دی اورجینال استفاده شود . حال آیا راهی داره که قفل این فایل شکسته بشه . یا فرمتش عوض بشه یا هر کاری که دیگه نیاز به اون سی دی نباشه . یا بشه از اون سی دی رایت کرد ؟ منون می شم اگه راهنمایی کنید .
همیشه یک راه هنوز مانده

آفلاین sorena

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 484
پاسخ به: رمزگشایی فرمتSLPDF(تصویری)
« پاسخ #1 : 16 مهر 1389، 05:38 ب‌ظ »
نقل‌قول
۱۳. انجمن‌های اوبونتو ایران از پذیرش هر گونه عنوانی که به نحوی قوانین کپی رایت را زیر پا بگذارد معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. از مواردی که در شمول این بند قرار گیرند می‌توان به بکارگیری warez، توصیه به استفاده از crackها، مباحث مربوط به crack، خرابکاری و نفوذ، تبلیغ یا انتشار غیر قانونی نرم‌افزار، کتب و موارد مشابه.
تاپیک به علت تخلف از قوانین قفل می‌شود.
دوست من لطفا توجه بیشتری به قوانین فروم داشته باشید.
In The World That Has No fences Or Walls , Who Need Gates Or Windows