انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: رصد جامعه‌ی فارسی زبان ماستادون  (دفعات بازدید: 590 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
رصد جامعه‌ی فارسی زبان ماستادون
« : 22 شهریور 1403، 09:21 ب‌ظ »
درود!
همونطور که می‌دونید این جامعه پرفراز و نشیبه و به قول دوستان شهر هرته! هر کسی میاد و یه چیزی ول می‌ده و همه چیز به هم می‌ریزه!
باتوجه به تجربه‌ای که از پیش دارم، تصمیم دارم پروژه‌ی جدید رو با نظرخواهی و مشارکت دوستان جلو ببرم.
راه حل من برای کنترل این موضوع اینه که هر چیزی که توی جامعه‌ی فارسی زبان نرم‌افزار آزاد اتفاق می‌افته رو رصد و توی یه کانال تلگرامی و مخزن گیت‌هاب آرشیو کنیم.
بهتره بار دیگه با هم متحد شیم تا جامعه‌ی قوی و مؤثر راه‌اندازی کنیم.
چیزهایی که من درنظر دارم برای رصد جامعه، اینهاست:
* انجمن اوبونتو
* کانال‌های تلگرامی که مرتبط با حواشی نرم‌افزار آزاد فعالیت می‌کنن
* برچسب‌های ماستادونی و توییتری مرتبط با نرم‌افزار آزاد فارسی
* پست‌های مرتبط به نرم‌افزار آزاد ماستادون و توییتر
* پست‌های وبلاگ‌های مرتبط با این موضوع
* مستندات صالح سوزنچی
* مدارک و اسکیرین‌شات‌هایی که مرتبط با این زمینه هستند
* ویدئوهایی که مرتبط با حواشی هستند
و هر چیز دیگه‌ای که به این موضوع ربط داشته باشه.

باتوجه به تجربیاتی که داشتم، این بار تمام پروسه‌ی این موضوع شفاف پیش می‌ره.
همونطور که دیدید، امروز این حساب‌ها در ماستادون هرج‌ومرج ایجاد کردند و هیچ چیزی آرشیو نشد!
من الان قوی و مصمم‌تر از همیشه هستم تا جامعه رو نجات بدم.
کسی هم که با این کار مخالفه، حتماً توی آرشیو شدن فعالیت‌هاش ضرره براش. چیزی جز اینه خوشحال می‌شم بگین بهم.

آفلاین محمدرضا حقیری

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 533
    • ذهن زیبا
پاسخ : رصد جامعه‌ی فارسی زبان ماستادون
« پاسخ #1 : 23 شهریور 1403، 05:31 ب‌ظ »
کسی هم که با این کار مخالفه، حتماً توی آرشیو شدن فعالیت‌هاش ضرره براش. چیزی جز اینه خوشحال می‌شم بگین بهم.

تا قبل از دیروز و اون اتفاقات، فکر می‌کردم میشه کمکت کرد و از منجلابی که توش گیر انداختی خودت رو میشه کشیدت بیرون. حقیقتش همین یک پست هم مساوی خواهد بود با این که برای همیشه از این انجمن کنار گذاشته شم چون همیشه مدیران این انجمن نشون دادن که با حاشیه و حاشیه‌سازی، نفع شخصی برای خودشون ایجاد می‌کنند و تو این جامعه میرن بالا.

با این که یک روزه شدی مسیح موعود و ناجی و فلان و بهمان نرم‌افزار آزاد هم کاری ندارم، قبل از تو هم هزاران پرونده‌ساز دیگر بودند که اینطوری بخوان به قول خودشون نجات بدن، دیگه متوهم‌ترین و چک و چوله‌ترینشون هم سوزنچی بود که یه دود دیگه می‌گرفت رییس جمهور امریکا می‌شد.

الان حرفم اینه، اگر کسی دوست نداره رصد شه و براش پرونده‌سازی بشه، ریگ به کفشه و براش ضرره، چرا از خودت شروع نمی‌کنی؟ برای شروع بیا و جرات استفاده از اسم و عکس واقعیت رو روی تمام اکانت‌هات داشته باش. یادت هم باشه که خیلی از همین بچه‌هایی که اینطوری میخواهی براشون احتمالا خواسته یا ناخواسته دردسر درست کنی، انقدر جگر و اندام جنسی داشتند که با اسم و عکس خودشون تو اینترنت فعالیت کنند.

ما هی میخواهیم ساکت بمونیم، هی نمی‌ذارید!

آفلاین سهراب بهدانی

• Newbie
  • *
  • ارسال: 19
  • btw, i use parch.
    • یک وبسایت ساده
« پاسخ #2 : 23 شهریور 1403، 05:46 ب‌ظ »
من هم با محمدرضا موافقم.

کسی که میاد و همچین حرفی رو می‌زنه بهتره از خودش اول شروع کنه! شمایی که می‌خوای مارو رصد کنی اول خودتو پابلیک کن ببینیم کی هستی، چی هستی، کجا زندگی می‌کنی و از همه مهمتر چه شکلی هستی.

پشت حساب‌های مجازی بی‌نام و نشون ممکنه هرکسی باشه.

به قول معروف، آقای دکترکد شما اول یک سوزن به خودت بزن بعد یک جوالدوز به دیگران
هیچوقت برای یادگیری دیر نیست.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #3 : 23 شهریور 1403، 05:53 ب‌ظ »
بعد عمری من اینجا لاگین کردم که بهت بگم دکتر کد جمع کن کاسه کوزه ات رو.
با حرف حقیری کاملا موافقم. جای این مسخره بازی ها اینجا نیست. هیچ کسی هم خوش نداره نه تو رو ببینه نه این کار هات رو. در نتیجه جای منجی بازی و گند زدن به پرایوسی این و اون و دیتا لاگ کردن و تهدید دیگران بشین سر جات کار به کار کسی نداشته باش.
توی ماستودون به شکل عمومی توضیح دادم تو رو هم آنبلاک کردم بیای مثل ادمیزاد حرف بزنیم.
https://ieji.de/@jf/113129870953264760

( بعید نیست چمدونم از همین پست به دلیل خشونت و فلان بن شم. خواهش دارم تا اخر این گفتگو این کار رو نکنید بعدش خودم رفع زحمت می‌کنم)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
« پاسخ #4 : 23 شهریور 1403، 06:04 ب‌ظ »
دوستان، اینجا ماستادون نیست و علاقه‌ای هم نداریم موضوعات اونجا رو از اینجا دنبال کنیم. لطفا موضوعات ماستادون رو توی همون ماستادون نگه دارید.