انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: تبدیل ppt به odp  (دفعات بازدید: 1942 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
تبدیل ppt به odp
« : 11 آبان 1389، 05:53 ق‌ظ »
سلام
نمی دونم آدما با خودشون چی فکر می کنند که از odp استفاده نمی کنند  ??? به هر حال من می خوام که فایلهل ی پاور پوینت رو به odp تبدیل کنم تا اولا koffice بتونه بازش کنه و هم اینکه حجمش کمتر بشه البته اوپن افیس هم نمی خوام نصب کنم وگرنه که unoconv هست از سایت های تبدیل کننده هم نمی خوام استفاده کنم
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین taher1983

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
پاسخ به: تبدیل ppt به odp
« پاسخ #1 : 11 آبان 1389، 10:12 ق‌ظ »
بهترین راه همون اوپن آفیس هستش حالا چرا شما نمی خواید از  اوپن آفیس  تیدیل کنید؟

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #2 : 11 آبان 1389، 11:24 ق‌ظ »
سلام
چون اپن آفیس رو باید نصب کنم چون اپن افیس با میزکارم سازگار و هماهنگ نیست چون آدم یاده ماکروسافت افیس میفته چون یوزر فرندلی برای من نیست چون خیلی سنگینه چون بعضی مواقع با مشکل و غیر کامل می تونه کار کنه چون من ازش خوشم نمی یاد و کلی دلیل دیگه
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!

آفلاین کرگدن

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1769
« پاسخ #3 : 11 آبان 1389، 01:01 ب‌ظ »
سلام
چون اپن آفیس رو باید نصب کنم چون اپن افیس با میزکارم سازگار و هماهنگ نیست چون آدم یاده ماکروسافت افیس میفته چون یوزر فرندلی برای من نیست چون خیلی سنگینه چون بعضی مواقع با مشکل و غیر کامل می تونه کار کنه چون من ازش خوشم نمی یاد و کلی دلیل دیگه

درود

البته openoffice برای دسکتاپ خاصی درست نشده و مستقل از پلتفرم هست

اگر منظورتون اینه که در kde جالب نمیشه اونم راه داره :)
این رو امتحان کنید :)
OOO_FORCE_DESKTOP=kde4 /usr/bin/soffice -writer

Vaio-VPCCW - core i7 -Nvidia GT320M -4GB -OS Fedora 20/ kde 4.12
Vbox: Centos 6.4 (server) / Archlinux

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #4 : 11 آبان 1389، 03:58 ب‌ظ »
دردود (خداییش کلمه ی قشنگیه ولی چه کنیم که ما سید ها باید به زبان اجدادیمون پایبند باشیمپس سلام )
ممنون کرگدن جان ولی کلا خاطرات خیلی بدی باهاش داشتم و اصلا دیگه حاظر نیستم برم سراغش این در حالیه که koffice برای من خیلی خوب طراحی شده مثلا من هر وقت که با هاش کار می کنم درست همون موقعه ای که به یک گزینه احتیاج دارم همون موقع توی راست کلیک یا این اطراف!صفحه ظاهر می شه ولی اوپن افیس دقیقا به همون اندازه ی ماکروسافت افیس دست و پاگیر و شلوغ هست من کار حرفه ای نمی کنم پس می تونه نظر شما متفاوت باشه در ثانی من هم به خاطر اینکه برای دسکتاپ من (kde ) نوشته نشده می گم هماهنگ نیست خیلی فرق می کنه که مثلا همه ی سیستم با یک مدل کتابخانه نوشته بشوند تا اینکه هر برنامه برای خودش یک کتابخانه درست کنه
الان متوجه شدم که با نصب koffice یک بسته به نام koffice-tools نصب می شه که یکی از برنامه ها ش به نام koconverter می تونه تبدیل کنه ولی با صفحاتی که فارسی و انگلیسی هست مشکل داره ولی با صفحات فارسی خالص نه