انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: وضعیت بد انجمن علتی برای ترک آن  (دفعات بازدید: 14552 بار)

0 کاربر و 20 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Pyruzan

• Full Member
  • *
  • ارسال: 245
  • Long Live KDE
پاسخ به: وضعیت بد انجمن علتی برای ترک آن
« پاسخ #15 : 12 آبان 1389، 12:59 ق‌ظ »
من خوب همچین حرفی دارم می زنم و به نظر من حرف های r_m1232002 کاملا درسته (حداقل یه ۵۰ صفحه ای از این فروم رو خوندم و تو همین ۵۰ تا دیدم همچین چیزایی رو). ولی ادعایی در کار نیست. داریم میگیم عزیزان یه همچین چیزی هم هست، خوبه بر طرفش کنیم تا همگی محیط خوبی داشته باشیم. مگه تو اینجا مرسومه که پایی ۲۰۰ تا پست، حق اعلام نظر ندارن؟ :-X :-X
حالا خودمونیم اگه تو فروم سوالی پرسیم، مردونه جوابم رو بدید ها
ای بابا! من هر چی سعی میکنم بهتر بگم شما بدتر میشه برداشتت! اصلا اون پست اول من رو نگاه کن، نگاه کردی درست؟؟!! اولش چی هست؟؟!! اولش جملاتی از اون دوستمونو نقل قول کردم:
نقل‌قول
چند ماه پیش من انجمن تکنوتاکس را به دلیل رکود موجود در آن رها کردم و تصمیم گرفتم وقتم را صرف پاسخ گویی به مشکلات کاربران این انجمن کنم. اما اکنون فکر می کنم این انجمن به هیچ عنوان جای مناسبی برای فعالیت نمی باشد.
حالا شما همچین حرفی زدی؟؟ که میگی:
نقل‌قول
من خوب همچین حرفی دارم می زنم
:o :o :o
دیگه واقعا اگه متوجه نشدی کاری از دست بر نمیاد!
« آخرین ویرایش: 12 آبان 1389، 01:07 ق‌ظ توسط Pyruzan »

آفلاین amirhomayoun

• Full Member
  • *
  • ارسال: 106
« پاسخ #16 : 12 آبان 1389، 01:03 ق‌ظ »
مدیریت قاطعیتی میخواد که در اینجا وجود نداره. رسما پست مدیریت (مهدی) به تمسخر گرفته میشه:

http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,16148.0.html

و برخوردی از مدیر نمیبینیم. بعد از تعداد زیادی پست و بحث فقط جمله زیبا از آقای مهدی:

نقل‌قول
هر چند من اساسا با وجود مدیر و ناظر به مفهوم رایج فعلی مخالفم...

اتفاقا من هم با این مفهوم از مدیریت مخالفم. مدیر نامريی که فقط هر از گاهی دعوت به دوستی و مهربونی بکنه چنین انجمنی رو هم نتیجه میده. دلقک بازی و پست های نامربوط و ریشخند دیگر کاربرها به بهانه "لبخند".

نقل‌قول
به نظر من انسان باید کاری رو که درسته انجام بده و به کسی یا چیزی کار نداشته باشه.

به نظر من پاک کردن انجمن از پست های بیربط و کامنتهای ابلهانه کار درستیه. ولش کنیم تا چند وقت دیگه وبلاگ شخصی چند نفر شده که هزلهای شخصی رو به عنوان طنز و به نام "آزادی" پست کردن.
من در انجمنی که مسخره بازی چند نفر تبدیلش کرده باشه به محل بازی فعالیت نمیکنم. برای هرکسی خجالت آوره که در فرومی فعالیت کنه که هرکس اجازه داشته باشه هر بحث جدی رو به مسخره بکشونه.
به هیچ وجه هم پیشکسوتها و کسایی که ارزش داشت پستهاشون مثل قبل فعالیت نمیکنن. یه نگاهی به آرشیو فروم بندازین و به پستهای چند وقت اخیر!
« آخرین ویرایش: 12 آبان 1389، 01:05 ق‌ظ توسط amirhomayoun »

آفلاین r_m1232002

• Full Member
  • *
  • ارسال: 143
به نظر من انسان باید کاری رو که درسته انجام بده و به کسی یا چیزی کار نداشته باشه، در این مورد کار درست کمک شما به دیگران به اندازه توان و وقتتونه و دلایلی که اوردین از نظر من صرفا بهانست. خیلی از دوستان فعال و پیشکسوت هستن که به دور از حاشیه و مسائل جانبی دارن کار صحیح خودشون رو انجام میدن و هیچ وقت بهانه های این چنینی نیاوردن و نمیارن.
موضوع دقیقا همین مساله است. باید کاری که درست به نظر می رسد را انجام داد. به نظر من سکوت و بی تفاوتی نسبت به مشکلات یک کار درست به شمار نمی آید. اگر نظر شما این است که با سکوت و دوری از حاشیه اجازه دهیم وضعیت بدتر شود من با شما مخالفم.
اگر سایر دوستان پیش کسوت که من برای آنان احترام بسیاری قائل هستم سیاست سکوت را پیش گرفته اند و می توانند با شرایط موجود کنار بیایند باید بگویم پس من دارای شخصیتی با قابلیت تحمل این مشکلات نیستم.
به هر حال تلاش من برای هشدار دادن و بهبود وضعیت بوده و قصد آشوب و یا توهین و تحقیر دیگران را ندارم.

آفلاین Pyruzan

• Full Member
  • *
  • Long Live KDE
« پاسخ #18 : 12 آبان 1389، 01:05 ق‌ظ »
نقل‌قول
دوست عزیز Pyruzan اگه قراره همه کار خودشونو بکنن و به کسی و چیزی کاری نداشته باشه، اون وقت نباید انتظار اینو داشت که پیشرفتی به وجود بیاد و اینجا هم میشه مثل کشور عزیزمون ایران، به دیگران چی کار دارم، دیگه خودمو بچسب.

یعنی الان شما این انجمن آزاد رو داری با ایران مقایسه میکنی؟؟؟!!!

آهای امیر جان، امیر مهری، کجایی داداش، بیا که بالاخره یک مقایسه بی ربط یافتم برات! بردار بذار همون اول پستت توی تاپیک باید و نبایدهای مقایسه!

شما یک، فقط یک وجه اشتراک این انجمن با اوضاع سیاسی اجتماعی ایران رو بگو، بقیش رو ما خودمون میفهمیم :o

این حرفا چیه عزیز من، منطقی باشید، همینطور عشقی حرف زدن راحته! مهم صحبت منطقی و معقولانه هست

توی ایران هم اگه هر فرد کار درست رو انجام میداد خودبخود همه چیز درست و ایده آل میشد.
« آخرین ویرایش: 12 آبان 1389، 01:09 ق‌ظ توسط Pyruzan »

آفلاین boozarjmehr

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 47
« پاسخ #19 : 12 آبان 1389، 01:09 ق‌ظ »

آقایان «ریچارد استالمن بزرگ» و «Alir3z4 » دو نمونه از بزرگترین اسپمرهای این انجمن هستند که به تنهایی می توانند تمامی این انجمن را نابود کنند.
...
با این دو فرد برخورد جدی نمایید و بخش بزرگی از مشکلات انجمن را به این شکل حل کنید.

اگه این دو نفر اخراج بشن که فروم میخوابه!
بنده خدا Alir3z4 که خوب اطلاعات در اختیار بقیه میزاره
ریچارد استالمن بزرگ هم که مزه ی انجمنه! سابقه و اطلاعات خوبی هم داره
این دو تا برن که اینجا میشه فروم مرده ها

آفلاین r_m1232002

• Full Member
  • *
نقل‌قول
دوست عزیز Pyruzan اگه قراره همه کار خودشونو بکنن و به کسی و چیزی کاری نداشته باشه، اون وقت نباید انتظار اینو داشت که پیشرفتی به وجود بیاد و اینجا هم میشه مثل کشور عزیزمون ایران، به دیگران چی کار دارم، دیگه خودمو بچسب.

یعنی الان شما این انجمن آزاد رو داری با ایران مقایسه میکنی؟؟؟!!!

آهای امیر جان، امیر مهری، کجایی داداش، بیا که بالاخره یک مقایسه بی ربط یافتم برات! بردار بذار همون اول پستت توی تاپیک باید و نبایدهای مقایسه!

شما یک، فقط یک وجه اشتراک این انجمن با اوضاع سیاسی اجتماعی ایران رو بگو، بقیش رو ما خودمون میفهمیم :o

این حرفا چیه عزیز من، منطقی باشید، همینطور عشقی حرف زدن راحته! مهم صحبت منطقی و معقولانه هست

توی ایران هم اگه هر فرد کار درست رو انجام میداد خودبخود همه چیز درست و ایده آل میشد.

دوست عزیز آزادی هر شخص را حق آزادی دیگران محدود می کند. آزادی بی حد و حصر نتیجه ای جز نابودی آزادی دیگران نخواهد داشت.

آفلاین Pyruzan

• Full Member
  • *
  • Long Live KDE
موضوع دقیقا همین مساله است. باید کاری که درست به نظر می رسد را انجام داد. به نظر من سکوت و بی تفاوتی نسبت به مشکلات یک کار درست به شمار نمی آید. اگر نظر شما این است که با سکوت و دوری از حاشیه اجازه دهیم وضعیت بدتر شود من با شما مخالفم.
اگر سایر دوستان پیش کسوت که من برای آنان احترام بسیاری قائل هستم سیاست سکوت را پیش گرفته اند و می توانند با شرایط موجود کنار بیایند باید بگویم پس من دارای شخصیتی با قابلیت تحمل این مشکلات نیستم.
به هر حال تلاش من برای هشدار دادن و بهبود وضعیت بوده و قصد آشوب و یا توهین و تحقیر دیگران را ندارم.
بنده صحبتم راجع به ترک انجمن توسط شما بود و دلایلتون برای اینکار، وگرنه شما میتونی هر انتقاد یا پیشنهادی که به نظرت درسته انجام بدی.

من نمیدونم چرا امشب هیچ کس زبون منو نمیفهمه و بد برداشت میکنه!

آفلاین Aref.Ariyapour

• Full Member
  • *
  • ارسال: 203
« پاسخ #22 : 12 آبان 1389، 01:16 ق‌ظ »
خوب عزیزانی که تو این پست ما رو همراهی کردید، ممنون از همتون. فکر کنم دیگه بیشتر از این تو این پست چیزی واسه گفتن نداشته باشم فعلا.(ولی باز میگم کلی پست جمع کردم ;) ).
برم ببینم این Internet sharing رو باید چی کار کنم. اگه کسی بلد بود تو این تاپیک:
http://forum.ubuntu.ir/index.php/board,6.0.html
 راهنماییم کنه.
ممنون از همتون.
That's me in the corner
That's me in the spotlight, I'm
Losing my religion

آفلاین Pyruzan

• Full Member
  • *
  • Long Live KDE
دوست عزیز آزادی هر شخص را حق آزادی دیگران محدود می کند. آزادی بی حد و حصر نتیجه ای جز نابودی آزادی دیگران نخواهد داشت.
نه مثل اینکه این قصه سر دراز دارد! من کی از آزادی صحبت کردم اصلا؟!! خداوندا گره را از کیبورد من بگشا!

حرف من راجع به مقایسه اشتباه بود.

آفلاین r_m1232002

• Full Member
  • *
« پاسخ #24 : 12 آبان 1389، 01:17 ق‌ظ »
اگه این دو نفر اخراج بشن که فروم میخوابه!
بنده خدا Alir3z4 که خوب اطلاعات در اختیار بقیه میزاره
ریچارد استالمن بزرگ هم که مزه ی انجمنه! سابقه و اطلاعات خوبی هم داره
این دو تا برن که اینجا میشه فروم مرده ها
برای انجمنی که تنها دو نفر آن را زنده نگه می دارند باید متاسف بود. اگر این چنین باشد نام آن را نباید انجمن گذاشت.
باز هم تاکید می کنم من هیچ درخواستی مبنی بر اخراج این افراد ندارم.

آفلاین Pyruzan

• Full Member
  • *
  • Long Live KDE
پاسخ به: پاسخ به: وضعیت بد انجمن علتی برای تر
« پاسخ #25 : 12 آبان 1389، 01:19 ق‌ظ »
نمونه کامل اسپم! بعد همین دوستمون خودش مدعی برخورد با اسپم هست :o
خوب عزیزانی که تو این پست ما رو همراهی کردید، ممنون از همتون. فکر کنم دیگه بیشتر از این تو این پست چیزی واسه گفتن نداشته باشم فعلا.(ولی باز میگم کلی پست جمع کردم ;) ).
برم ببینم این Internet sharing رو باید چی کار کنم. اگه کسی بلد بود تو این تاپیک:
 راهنماییم کنه.
ممنون از همتون.

آفلاین ریچارد استالمن بزرگ!

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 694
  • انا المسموم ما عندی به تریاق ولا راقی !
    • بازاریابی چریکی و کسب درامد اینترنتی
نه جان من اینو از کجا آوردی؟
این حرفا چیه ؟ پس نتیجه می گیرم که بهتره آدم ها آزادی نداشته باشن و همیشه یکی به زنجیرشون بکشه!
چقدر واقعا این جمله پر مغزه!

ای لولی بر بط زن!           تو مست تری یا من؟

خداوکیلی بگو کی اسپم میزنه؟
من نباید چیزى باشم که تو می خواهى ، من را خودم از خودم ساخته ام، تو را دیگرى باید برایت بسازد و منى که من از خود ساخته ام،آرزوهای من است ،تویى که تو از من می سازى کمبودهایت هستند.
----
ده نکته در استفاده از لینوکس یا آنتی ویندوز!

آفلاین Aref.Ariyapour

• Full Member
  • *
  • ارسال: 203
نمونه اسپم! بعد همین دوستمون خودش مدعی برخورد با اسپم هست :o
 راهنماییم کنه.
ممنون از همتون.
قربون او Avatar خوشگلت برم. تعریف پست اسپم رو تو پست بعدی برام بفرست. ایشالا بعد اون ادامه میدم. منتظرم
That's me in the corner
That's me in the spotlight, I'm
Losing my religion

آفلاین r_m1232002

• Full Member
  • *
به نظر من پاک کردن انجمن از پست های بیربط و کامنتهای ابلهانه کار درستیه. ولش کنیم تا چند وقت دیگه وبلاگ شخصی چند نفر شده که هزلهای شخصی رو به عنوان طنز و به نام "آزادی" پست کردن.
من در انجمنی که مسخره بازی چند نفر تبدیلش کرده باشه به محل بازی فعالیت نمیکنم. برای هرکسی خجالت آوره که در فرومی فعالیت کنه که هرکس اجازه داشته باشه هر بحث جدی رو به مسخره بکشونه.
به هیچ وجه هم پیشکسوتها و کسایی که ارزش داشت پستهاشون مثل قبل فعالیت نمیکنن. یه نگاهی به آرشیو فروم بندازین و به پستهای چند وقت اخیر!
با تایید نظر ایشان اضافه می کنم شاید بد نباشد چند نفر از پیشکسوتان نیز نظر خود را بیان کنند تا شرایط برای ما واضح تر گردد.

آفلاین Pyruzan

• Full Member
  • *
  • Long Live KDE
پاسخ به: پاسخ به: وضعیت بد انجمن علتی برای تر
« پاسخ #29 : 12 آبان 1389، 01:28 ق‌ظ »
قربون او Avatar خوشگلت برم. تعریف پست اسپم رو تو پست بعدی برام بفرست. ایشالا بعد اون ادامه میدم. منتظرم
قابل شما رو نداره (آواتارم منظوره!)

شما که تعریف اسپم رو نمیدونی چطوری در موردش پست میدی؟؟!!

من که گفتم اسپم اجتناب ناپذیره و این مدیران هستن که باید بعد از نتیجه دادن هر تاپیکی و در دوره های زمانی مشخص (مثلا دو روزی یه بار، سه روزی یه بار، ...) تاپیک ها رو منظم و پست های واقعا اسپم رو پاک کنن.

پستت کاملا آف تاپیک بود و هیچ خاصیتی نداشت! مگه آدم تو فروم برای سلام و خداحافظی پست میده؟؟!!
« آخرین ویرایش: 12 آبان 1389، 01:30 ق‌ظ توسط Pyruzan »