انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: باز گردانی سیستم  (دفعات بازدید: 851 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Sir-Shadow

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 69
باز گردانی سیستم
« : 29 آذر 1389، 11:45 ب‌ظ »
سلام و عرض ادب ;)

من برنامه Art manager رو نصب کردم، یه برنامه که میتونه یک سری تم رو مستقیما از روی سایت art.gnome.org نصب کنه!
برنامه Emerald Theme manager رو هم نصب کردم!
در حین کار با Art manager دو تا پکیج به نام gtk-smooth-theme و gtk2-engines-smooth رو نصب کردم
از طریق Art manager چند تا تم رو نصب کردم که با یکی از تم ها به مشکل بر خوردم، برگشتم روی تم اصلی ولی باز هم مشکل همچنان باقی موند!

http://0o2.815.82.img98.com/out.php/i572217_Screenshot.JPG

اگه عکس بالا را نگاه کنید می بینید که نوار بالایی پنجره ها که کلید های پنجره ها روی اون قرار داره حذف شده!

مشکل دوم و بد تر!  ](*,)
رفتم توی ubuntu tweak و توی قسمت Desktop icon setting تیک گزینه show content of "home folder" on desktop رو زدم. جلوی این
 گزینه نوشته برای اعمال تغییرات باید LogOut  کنید.
حواسم به این نکته آخرش نبود، فقط دیدم اتفاقی نیافتاد.
خلاصه برای این که شاید مشکل پنجره ها حل بشه logout کردم و وقتی دوباره وارد صفحه دسکتاپ شدم دیدم دسکتاپ شلوغ شده، رفتم توی ubuntu tweak و تیک اون گزینه رو برداشتم ولی باز هم به نکته آخرش توجه نکردم، وقتی دیدم آیکن ها از روی دسکتاپ حذف نشد، خودم حذفشون کردم.
بعد دوباره logout کردم و وقتی وارد شدم متوجه شدم که home folder خالیه. تازه متوجه شدم که غضیه چیه! دوباره آیکن ها رو از توی trash بر گردوندم ولی دیگه فایده ای نداشت!
هر چی توی فولدر home بوده حذف شده، البته وقتی system monitor رو چک کردم دیدم حافظه هنوز پره، یعنی فقط آیکن مطالب حذف شده و فایل ها همچنان باقیه!
و نکته دیگه این که توی system monitor سه تا پارتیشن نشون میده. اگه توی عکس نگاه کنید، پارتیشن سوم معلومه، این پارتیشن بعد از این اتفاقات ایجاد شد!
خلاصه کلام: گند زدم رفت!
 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

یه سرچی کردم در مورد system restore توی لینوکس ولی چیزی پیدا نکردم!
اساتید کمک برستونید که خیلی حالمون گرفته شده!  :(