انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلودر همش رو باهم !!!!!!!!  (دفعات بازدید: 2096 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین krax

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 39
دانلودر همش رو باهم !!!!!!!!
« : 20 اسفند 1389، 10:31 ق‌ظ »
سلام
 باز هم مشکل در دانلود همش رو باهم  بله این واسه کسای هست که ادعا می کنند که این دانلودر همش رو با هم چیز فوق العاده ایست اا در جدید ترین ورژن ان دوباره مشکلاتی پیدا شپد که گفتم شما هم مثل من توی تله نیفتید اول اینکه این دانلودر اجازه اختصاص پسورد و یوزر به هر لینک به صورت جداگانه رو نمی ده می دونم الان همگی میگید کوکی بله این بیسکویت بروزر شما تا زمانی بدرد میخوره که لینک تون استاتیک باشه و پسورد بخواد حالا اگه لینکتون به صورت داینمیک جنریت بشه چی؟  و بعد تغییر کنه چی؟ حتما تا حالا از رپیدباز دانلود کردید نه؟ بله لینک شما در ابتدای دانلود به یک لینک پرمیوم تبدیل میشه (منظور همون رپیدباز هست نه فایل شیر سرویسی که فایل اصلی روش بوده)  به زبان ساده تر بعد از اتمام کار رپید باز و تبدیل لینک شما رپید باز لینکی را برای دانلود در اختیار شما می دهد این لینک با یوزر شما شروع میشود این لینک به خودی خود  کاری  انجام نمی شود و  هنگامیکه توسط بروزر یا دانلود منجر به اجرا گذاشته میشود به یک لینک پرمیوم تبدیل میشود که تا زمان مشخصی کار میکند اکثر دانلود منجر ها  لینک اولیه را ثبت میکند بنابر این اگر دانلود رو متوقف کردید و بعد فردا امدید دوباره لینک اولیه به اجرا گذاشته میشود و بعد دوباره لینک پرمیوم جدیدی ایجاد شده و دانلود شما ادامه مییابد ولی در دانلودر همش رو با هم لینک ثبت شده لینک پرمیوم است پس اگر فردا امدید بای بای از اول باید دانلود کنید چون لینک از زمانش گذشته  حالا باید بریم سر وقت ویژگی فوق العاده  این دانلود منجر آینه یا میرور خوب بزارید بهتون بگم که فکر بسیار بدی است که برای دانلود خود توی این دانلودر میرور تایین کنید چون اصلا قادر نیست کار کنه مثلا فایل تصویری زیر که با 2 میرور یکی رپید باز یکی یک لینک مستقیم دیگر از یک فایل واحد تعیین شده رو میبینید بعد از بررسی 100 مگ از فایل د انلود نشده ولی دانلودر شما فایل رو 100 درصد انجام داده است.
« آخرین ویرایش: 20 اسفند 1389، 05:28 ب‌ظ توسط krax »

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
پاسخ به: دانلود همش رو باهم !!!!!!!!
« پاسخ #1 : 20 اسفند 1389، 11:32 ق‌ظ »
چی؟!
الان موضوع چیه؟شما داری در مورد کدوم نرم افزار صحبت میکنی؟دانلودر ما دانلودرشما چیه دیگه؟
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
« پاسخ #2 : 20 اسفند 1389، 04:06 ب‌ظ »
نمی دونم چی منظورته اصلا نمی دونم سوال داری یا اینکه می خوای گله کنی؟ تا اونجایی که من می دونم wget می تونه از ادامه فایل دانلود کنه فقط کافیه که اسمش با اسم فایل یکی باشه
بازم نفهمیدم خیلی تکه تکه نوشتی انگار چند ساعت داشتی فکر می کردی و هر از چند گاهی یک جمله می نوشتی!
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
« پاسخ #3 : 20 اسفند 1389، 05:12 ب‌ظ »
شما اگه با rapidbaz موشکل دارین میتونین با بخش پشتیبانیش تماس بگیرین

آفلاین krax

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 39
پاسخ به: دانلودر همش رو باهم !!!!!!!!
« پاسخ #4 : 20 اسفند 1389، 05:29 ب‌ظ »
دانلودر همش رو با هم  DownThemAll!
اصلا چه ربطی به رپید باز داره من این مثال را زدم برای وقتی که احتیاج هست برای دانلود از یک سایت مشخص یوزر و پس رو از پیش در منجر خود ذخیره کنید
Just For Information

آفلاین rezass

• Full Member
  • *
  • ارسال: 153
  • مرگ بر نژاد پرستی
« پاسخ #5 : 20 اسفند 1389، 06:30 ب‌ظ »
دانلودر همش رو با هم  DownThemAll!
اصلا چه ربطی به رپید باز داره من این مثال را زدم برای وقتی که احتیاج هست برای دانلود از یک سایت مشخص یوزر و پس رو از پیش در منجر خود ذخیره کنید
Just For Information

برای این تیکه میتونین از aria2c استفاده کنین من خودم باهاش توی دانلود از هات فایل و فایل سرو و فاسل سونیک و این جور سایت ها مشکل نداشتم فکر کنم رپیدباز هم مثل هیمن ها باشه سیستم لاگینش

آفلاین Darknight

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 78
« پاسخ #6 : 21 اسفند 1389، 12:10 ق‌ظ »
سلام
krax جان شما خودت مطلب اولی رو که نوشتین یک بار بخونید هیچیش مفهوم نیست.