انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نوروز ۱۳۹۰ مبارک! سال ۸۹ چطور بود و در سال ۹۰ چه انتظاراتی از ما دارید  (دفعات بازدید: 10179 بار)

0 کاربر و 7 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
نوروز ۱۳۹۰ پیشاپیش مبارک :)
امیدوارم سال نو سالی پر از شادی و موفقیت باشه برای همه مردم دنیا و البته جامعه کاربران متن‌باز ایرانی... معمولا این روزا که میشه خوبه که کمی به گذشته بازگشت و کارهای یکساله رو مرور کرد و برای آینده هدفی مشخص کرد. خیلی دوست داریم که درباره سال گذشته بهمون بگید و انتظاراتی که در سال آینده ازمون دارید!

نوروز خوش و خرم و تعطیلات شادی داشته باشین :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین eMan

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1366
بنده هم این نوروز باستانی رو به همه تبریک میگم
امیدوارم سال پر برکت و خوشی رو در پیش رو داشته باشید و در پناه اهورا مزدا خوش و سر زنده باشید
جهت تماس با بنده یا از طریق فروم آرچ و یا از طریق وبلاگ آرچ بوک و یا از طریق ایمیل با بنده تماس بگیرید

آفلاین vahdani_d

• Full Member
  • *
  • ارسال: 153

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1073
تبریک پیشاپیش من به جامعه بازمتن ایران عزیز.
فکر میکنم پیشنهادات زیادی در این یک سال گذشته در انجمن مطرح شد که اگر به تعدادی از اونها جامه عمل پوشانیده بشه، در سال پیش رو انجمن بهتری خواهیم داشت.
ممنون از زحمات تمامی دوستان و اساتید گرامی.

آفلاین B.Z

• Newbie
  • *
  • ارسال: 14
سلام من هم به عنوان عضو کوچکی از این جامعه بزرگ به همه دوستان سال جدید رو تبریک میگم انشالله همیشه موفق باشید
همایش های تهران رو اگر میشه بیشتر کنید و نحوه اطلاع رسانی بهتر بشه

ممنون از شما

آفلاین live

• Full Member
  • *
  • ارسال: 126
سلام به بچه های ابونتویی
سال 90واسه همتون پر از خبر های خوب و خوشی باشه

اما کاش انجمن هم یه خونه تکونی میکرد ، هم ویکی رو به روز میکرد هم تاپیک های که باعث شلوغی و سراسر از تکرار هست رو حذف میکرد

سال خوبی داشته باشین و تعطیلات به همتون خوش بگذره      :D   \\:D/
زندگی کوتاه است !!!!!!!!!!!!!
     اما همیشه برای رفتاری مودبانه وقت وجود دارد !!!

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
سلام
اول از همه منم سال جدید رو به همه ی سید ها ! (خیلی کم پیش می یاد کسی ما را آدم حساب کنه) و بخصوص کاربران سید نرم افزار آزاد تبریک می گم
اما امسال :سال بدی نبود التبه اگه اون ماجرای  "ریچارد استالمن بزرگ! " وحاشیه هاش رو ندیده بگیریم در واقع بعد از اون ماجراها ناظران و مدیران (من که نفهمیدم فرقشون چیه!)واقعا تبدیل شدند به ناظر ومدیر که این جای خوشحالی وتشکر داره ! اما چیزی که من دارم حس می کنم در این یک سال اینکه حضور افراد قدیمی تر خیلی کم رنگتر شده نمی دونم چرا شاید من اشتباه می کنم شاید نسبت کاربران قدیمی به کاربران جدید کمتر شده نمی دونم ولی همین قدر می دونم که هزاران سوال درست هست که کسی بهش جواب نداده یا شایدم کسی وقت نکرده که بهش جواب بده
سال آینده : به نظرم اگر بخواهیم که با بحران کمبود کاربر کار بلد مواجه نشیم (متاسفانه اوبونتو به سرعت داره رشد می کنه در حالی که از عهده ی این همه کاربری که الان داره بر نمی یاد-اگر همین وضع ادامه پیدا کنه بزودی نابود می شه)باید مدیران و ناظران و همه ی کاربرانی که تونستند اوبونتو رو راهش بندازن (هکرها) باید بسیج بشن و کاربر تربیت کنن تا شاید تا حدودی بتوننند جبران کنند چون کارباری قدیمی ممکنه که مشکلات خودشون رو داشته باشند ونتونند که کمک کنند و به نحوی از جامعه فاصله بگیرند واین درحالیه که کاربرای جدیدتر با سرعت زیادی دارندوارد جامعه می شوند در کل فکر کنم که اگر در سال آینده مدیران کاربر تربیت کنند کار بدی انجام ندادند اما نکته ی بعدی که باید بگم (البته پیش فرضم اینکه این حرفها مدیران می خونند)اینکه بیشتر به قوانین حساسیت نشون بدید (مخصوصا قانون ۱۴)
موفق باشید
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین gilanema

• Full Member
  • *
  • ارسال: 228
منم امیدوارم سال 90 (2011-2012) سال خوبی باشه و .....

آفلاین Yasin308

• Newbie
  • *
  • ارسال: 22
    • پویش
سال نو همگی مبارک باشه ....
[ افتادگی آموز اگر طالب فیضی ==== هرگز نخورد آب زمینی که بلند است]

آفلاین Aref.Ariyapour

• Full Member
  • *
  • ارسال: 203
من هم سال نو رو به همه عزیزان تبریک میگم. امیدوارم که تو سال ۹۰ تغییرات زیادی ببینیم.
همه دوستان موفق باشید
That's me in the corner
That's me in the spotlight, I'm
Losing my religion

آفلاین رجبی

• Full Member
  • *
  • ارسال: 156
    • پایگاه شخصی علی رجبی
سلام من هم سال ۹۰ را به همه ایرانیان و بخصوص جامعه نرم افزار های آزاد تبریک میگم.

با اینکه میدونم فرصت مدیران به دلیل زندگی شخصی کم هست و تا همین الان هم از تمام وجود مایه گذاشتن و به اینجا رسیده ولی اگر فکر یا ایده یا حرکتی رخ بده که یک دستی به تاپیک های انجمن و ویکی کشیده بشه خوبه ...

البته پیشنهادات زیاد هست ولی این یک مورد فکر کنم مهم باشه.

سال خوبی در پیش داشته باشین.

آفلاین parsaz

• Full Member
  • *
  • ارسال: 124
az shoma hadeaghal entezar dashtam ba in hame karbar moshkele mano hal konid vali moteasefaneeeeeeeeeeeeeeeeeeee ..............................................

آفلاین ahmad0007

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
سلام

انشاالله سال خوبي داشته باشيد
از تمامي كاربران فروم تشكر ميكنم و اميدوارم در سال جديد تلاش بيشتري براي توسعه نرمافزارهاي متن باز و همچنين ابونتو انجام بدهند.

اگر در سال آينده براي فروم دكمه هاي تشكر طراحي كنيد و يك سيستم مديريت شده براي :

1-حداكثر تشكر ها در روز
2-درجه كاربري  با توجه به تشكر ها
3- درجه مفيد بودن پست ها بر اساس تشكر ها و تعداد پست ها

عالي خواهد شد.

شاد ، سرزنده و رستگار باشيد.

ا.نيرومند

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 921
سلام
عیدتون مبارک

منم فکر میکنم جای یک دکمه تشکر واقعا خالیه ! این طوری هم خیلی از پستای الکی هم کم میشه و هم میشه پستا رو درجه بندی کرد

در ضمن به قول دوستمون اگه یه سری تاپیکای تکراری حذف بشه بهتره

خوش باشید

آفلاین RCLord

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 411
    • پشت یک لحظه سکوت
با تبریک این عید باستانی به همه ی دوستان گل این انجمن و کلا جامعه متن باز ، سال پر برکت و پر افتخاری رو برای همه آرزو میکنم .

و به نظر من اگه یه دستی به ویکی و این تاپیک های تکراری زده بشه خیلی عالیه . البته ویکی رو که باید خود دوستان زحمت بکشن ولی تاپیک های تاریخ گذشته رو دیگه باید مدیران آستین بالا بزنن. بازم سال ۹۰ رو تبریک میگم .
« هرگونه انتقاد سازنده ای را با کمال میل قبول میکنم »