انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: قطع بودن صدا!  (دفعات بازدید: 7369 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Aliir

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 308
قطع بودن صدا!
« : 05 فروردین 1390، 10:53 ب‌ظ »
سلام
من در طی تلاش هایی که کردم برای نصب کردم مودم دایال آپه usbم علاوه بر اینکه به نتیجه نرسیدم! صدای کامپیوتر نیز قطع شد! بعد کسی ایده ای داره برای وصل صدا؟
لازم به ذکر که صدا توی ویندوز درسته.
اوبونتو 10.04

آفلاین ninsat24

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
پاسخ به: قطع بودن صدا!
« پاسخ #1 : 11 خرداد 1390، 12:03 ق‌ظ »
بابا هيچكي نيست جواب اين بنده خدا رو بده؟ مشكل منم همينه. اگه قرار باشه فقط سوال كنيم و جواب نباشه كه بدرد نمي خوره.

آفلاین kral

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
« پاسخ #2 : 24 تیر 1390، 11:01 ق‌ظ »
من یه کارت صدا آنبورد دارم خرابه یکی هم هست که از اون تو ویندوز استفاده میکنم ولی الان تو اوبونتو آنبورد رو میشناسه من چطوری اونارو عوض کنم

آفلاین اوج بلند

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 41
« پاسخ #3 : 11 بهمن 1390، 09:43 ق‌ظ »
من هم همین مشکل رو داشتم . دوستان عزیزی که این مشکل براشون به وجود میاد توجه داشته باشن من دقیقا نمیدونم مشکل از چیه . بیش از 50 60 تا سایت رو دیدم و نه تو سایتهای خارجی و نه داخلی مشکل بدرستی بررسی و راه حلهای مربوطه اراپه نشده بود .من دیروز که تمام روز رو سعی کردم این مشکل رو حل کنم فقط کارهای زیر رو انجام دادم و دقیق نمیدونم چیکار کردم که درست شد . بهرحال کارهایی که از دیروز روی کامپیوترم انجام دادم رو مینویسم تا شما هم انجام بدید شاید نتیجه گرفتید :
1-دیروز پس از ساعت ها جستجو نا امید شدم و دوباره رفتم سراغ ویندوزم(شاید ربطی نداشته باشه اما کسی که وارد هست ممکنه توجیهی براش داشته باشه که با اینکار ممکنه مشکل برطرف بشه)
2- پس از نصب پالس آدیو  و آلسا میکسر نسخه آخر به طور غیر متوالی فکر کنم به دلایل مختلف حدود 4 5 بار ریبوت داشتم
3-کامپیوتر از دیشب به مدت 8 ساعت خاموش بوده و الان که روشن کردم و دوباره سیستم بالا اومد دیدم صدا هست.

بازم چیزی به فکرم رسید مینویسم .امیدوارم شما هم بتونید مشکلتون رو حل کنید . چون میدونم خیلی رو اعصابه این مساله و راه حل مشخصی و قطعی ای هم براش ارایه نشده.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19621
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #4 : 13 بهمن 1390، 02:04 ق‌ظ »
فکر کنم توسعه‌ی درایور linuxant برای conexant از نسخه‌ی 2.6.31 کرنل به بعد متوقف شده. بهتره که اوبونتو ۹.۱۰ نصب کنید و کرنل رو هم آپدیت نکنید. یا کرنل 2.6.31 رو دستی کامپایل و استفاده کنید
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن