انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: عضویت سایت راه افتاد .  (دفعات بازدید: 1854 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
عضویت سایت راه افتاد .
« : 31 اردیبهشت 1390، 10:15 ب‌ظ »
سلام دوستان عضویت سایت راه افتاده ولی دوستم هر کار کرد نتونست عضو بشه من خودمم نتونستم هر رمزی که میزنیم این اررورو میده  ](*,) ](*,)

رمزعبور شما باید ترکیبی از اعداد و حروف مجاز باشد
دوستان دیگر هم این مشکلو دارن ؟؟

آفلاین janbarkaff

• Full Member
  • *
  • ارسال: 146
پاسخ به: عضویت سایت راه افتاد .
« پاسخ #1 : 01 خرداد 1390، 12:58 ق‌ظ »
با سلام . متاسفانه من هم این مشکل رو داشتم . برای ثبت نام بیش از 2 ساعت دیروز وقت گذاشتم . آخرش دیدم باید ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک با اعداد بصورت مختلط باشه یعنی نباید یک کلمه یا جمله باشه بلکه درهم ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍که حروف بزرگ هم توش باشه .
اما خودم اعصابم بهم ریخت و از هر چی عضویته متنفر شدم . بهتره در قوانین به کاربرانی که میخوان عضو شن بگن
اینطوری آدم فراری میشه تا بیاد سراغ یک سیستم عامل ناشناخته.

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
« پاسخ #2 : 01 خرداد 1390، 01:16 ق‌ظ »
با سلام . متاسفانه من هم این مشکل رو داشتم . برای ثبت نام بیش از 2 ساعت دیروز وقت گذاشتم . آخرش دیدم باید ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک با اعداد بصورت مختلط باشه یعنی نباید یک کلمه یا جمله باشه بلکه درهم ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍که حروف بزرگ هم توش باشه .
اما خودم اعصابم بهم ریخت و از هر چی عضویته متنفر شدم . بهتره در قوانین به کاربرانی که میخوان عضو شن بگن
اینطوری آدم فراری میشه تا بیاد سراغ یک سیستم عامل ناشناخته.

ممنون بالاخره تونستم ثبت نام کنم  اینم یک مثال رمز

K@lp@$e40$@R   :D

آفلاین PedramPaakzad

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 84
« پاسخ #3 : 01 خرداد 1390، 01:19 ق‌ظ »
Signing up here is a real PAIN in the ASS

واقعا باید اطلاع رسانی بشه موقع ثبت نام، من هم بیشتر از نیم ساعت درگیرش بودم.

آفلاین Hadron

• Full Member
  • *
  • ارسال: 150
« پاسخ #4 : 01 خرداد 1390، 10:59 ق‌ظ »
امنیت بیش تر یا دردسر و بی دقتی بیش تر؟!!
CapsLock روشن بود یا نه، گویا باید 3بار پسوردم را اشتباه وارد کرده باشم که رفت به این صفحه که تصویرش را در زیر می بینید:

به قسمت نام کاربری / رمز عبور دقت کنید. به علامت /(یا) دقت کنید. به اختیاری بودن بخش "از من سوالی بپرس" هم دقت کنید.
یعنی یک نفر - که باید آدم بدی هم باشد! - می تواند با نام کاربری تان، شما را به این دردسر بیاندازد که باعث شود پسوردتان عوض شود.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
« پاسخ #5 : 01 خرداد 1390، 02:39 ب‌ظ »
خوب در مورد کلمه عبور که ظاهرا میدونید باید چه کنید ;)
در مورد نکته‌ای که Hadron گفته هم ممنون :)
تو اونجا چندتا مشکل ترجمه بود که تصحیح شد! شما یا باید نام‌کاربری یا آدرس ایمیلی که باهاش ثبت‌نام کردید رو وارد کنید تا کلمه عبور جدید براتون ارسال بشه... اگر سوال امنیتی هم داشته باشید ازتون پرسیده میشه و باید جواب درست بدید... در هر حال اگر ایمیلتون به سرقت رفته باشه اونوقت کلمه عبورتون هم لو میره!
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین shahram0001

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 35
« پاسخ #6 : 01 خرداد 1390، 03:43 ب‌ظ »
دوستان منم پس از ۳ ساعت مشکل با پسورد بلاخره عضو سایت شدم جالب اینکه با همون پسوردی که باهاش مشکل داشت عضو شدم ???
چه کسی میگوید که گرانی شده است؟ دوره ی ارزانیست ....
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان، دوستی ارزان است!
دشمنی ها ارزان، چه شرافت ارزان، تن عریان ارزان ....
آبرو قیمت یک تکه ی نان!!!
و دروغ از همه چیز ارزان تر،
قیمت عشق چقدر کم شده است! کمتر از آب روان.
و چه تخفیف بزرگی خورده قیمت هر انسان...."

آفلاین Hadron

• Full Member
  • *
  • ارسال: 150
« پاسخ #7 : 01 خرداد 1390، 05:29 ب‌ظ »
شما یا باید نام‌کاربری یا آدرس ایمیلی که باهاش ثبت‌نام کردید رو وارد کنید تا کلمه عبور جدید براتون ارسال بشه... اگر سوال امنیتی هم داشته باشید ازتون پرسیده میشه و باید جواب درست بدید... در هر حال اگر ایمیلتون به سرقت رفته باشه اونوقت کلمه عبورتون هم لو میره!
اگه با ایمیل هم امکان داشته باشه که دیگه بدتر شد :o!
چرا  "از من سوالی بپرس اختیاری است، یعنی باید تیک بگذاری"؟ کاربر یا سوال امنیتی دارد یا ندارد، خوب باید خودکار بررسی شود و اگر بود، بپرسد. بودن این گزینه چه خاصیتی دارد.(یک سوال: اگه سوال امنیتی داشته باشی و بعد این گزینه را تیک نگذاری، عمل نمی کند؟)
صحبت از به سرقت رفتن ایمیل و در پی آن لو رفتن کلمه ی عبور نیست. بحث دوباره کاری(و جندبارکاری) و دردسر داشتن است!
به نظرم عموماْ اسم کاربری اعضا و اسمی که با آن توی انجمن ها حضور دارند یکی است و باز، عموماْ ایمیل ها visible هستند. به علاوه ی این که ممکن است اکثر افرادی که جدید ثبت نام می کنند(و شاید برخی اعضای دیگر) معمولاْ سوال امنیتی را تا مدتی(شاید) پر نکنند(چرا سوال امنیتی در هنگام ثبت نام پرسیده نمی شود).
خوب، حالا کافی است یکی (که نباید حال خوشی هم داشته باشد: :D) با نام کاربری یا ایمیلی که می تواند از توی انجمن ها به دست آورد، سه بار پسورد اشتباه وارد کند و بعد شما مجبور باشی وارد ایمیلت شوی و باقی ماجرا. و این وسط شما خواه سوال امنیتی داشته/نداشته باشی، باید پسوردت را تغییر بدهی! یعنی دردسر. ضدحال خوردن.
 این حد امنیت که با سه بار اشتباه وارد کردن رمز مجبور باشی، یکی جدید ثبت کنی، حتی در ارائه دهندگان ایمیل هم دیده نمیشه. سرویس های ایمیل معمولاْ برای بار چهارم و بعد از آن می خواهند که کاربر کد تصویری ای که نمایش داده می شود را هم وارد کند.
نمی دونم، شاید این روشی که انتخاب شده بهتر و امن تر باشد.
« آخرین ویرایش: 01 خرداد 1390، 05:47 ب‌ظ توسط Hadron »