انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چرا ابونتو اسم کشور عزیزمون ایران رو توی لیست کشور هاش قرار نداده ... اونوقت ما  (دفعات بازدید: 3513 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Ajax

• Full Member
  • *
  • ارسال: 109
  • سقوط من در خودمه . سقوط ما مثله منه
سلام .
برام جایه سواله که
چرا ابونتو اسم کشور عزیزمون ایران رو توی لیست کشور هاش قرار نداده ... اونوقت ما
(منظورم ما ایرانیا ) این فروم و سایت رو حمایت می کنند؟
سقوط من در خودمه . سقوط ما مثله منه . مرگ روزای بچگی از روز به شب رسیدنه . دشمنیا مصیبته . سقوط ما مصیبته . مرگه صدا مصیبته  . مصیبته حقیقته .

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 599

آفلاین ٍاحسان ترکم

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1039
  • Open your source, Open your mind
پاسخ به: چرا ابونتو اسم کشور عزیزمون ایران ر
« پاسخ #2 : 02 تیر 1390، 04:55 ب‌ظ »
اوبونتو لیست کشورهاش داشت ما خبر نداشتیم.  :D

این فروم هم فروم کاربران ایرانی اوبونتو است و برای رفع اشکال چه ربطی دارند موندم.   ???

در ضمن این که ایران عزیزمان تحریم است یک حقیقت همیشه زنده دیگری است!! دوست خوب.

در ضمن اوبونتو اون موقع که سیدی رایگان داشت به ایرانی ها  هم می داد.

من که تحریمی در مورد اوبونتو برای ایرانی ها ندیدم. آندروید دیم اما اوبونتو ندیدم می شه بیشتر توضیح بدید لینک بدید کجاش.
بین نرم‌افزار open source و نرم‌افزارهای Free Software تفاوت در روش تبلیغ و گرایش‌های عرضه‌كنندگان آن‌ها نهفته است.
در واقع كاركرد شما به عنوان عرضه كننده نرم‌افزار تفاوتی نمی‌كند،

آفلاین aliboy

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 558
کدوم لیست؟ لینک رو بدید ببینیم ؟ من خودم تا حالا با این قضیه بر خورد نداشتم.

*در مورد سوالتون می تونم  فیس ب و ک  رو مثال بزنم !  ;D  موقع ثبت نام تا جایی که من یادم میاد اسم کشور عزیزمون ایران نیست ولی می بینید که کاربرای ایرانی چقدر در این سایت فعالیت دارن (شاید خود شما هم یکیشون باشید) ولی می بینید که کسی اعتراضی نداره -اون قدر بزرگه که میشه حتی دختر همسایه رو هم توش پیدا کرد.

**اگه این حرفی که میزنید درست باشه ، ابونتو بطور حتم اولیش نیست چون سایت sourceforge.net تا اون جایی که من میدونم ایران رو تحریم کرده بود.فلسفه اپن سورس آزادی برای همس.در حالی که برای ما محدودیت ایجاد میکنن.میشه نتیحه گرفت که فشار های سیاسی باعث این عامل شده.از این دست تحریم ها زیاد اتفاق میفته !!!

*** مردم کشور ما نشون دادن که در سیستم عامل -شبکه های اجتماعی و ....  نمونه خارجی رو بر نمونه های داخلی (در صورت وجود) ترجیح میدن.پس فک کنم نگرانی از این بابت نداشته باشیم.چون خود من و شما شاید اولین کسانی باشیم که به سمت نمونه های خارجی میریم.
« آخرین ویرایش: 02 تیر 1390، 05:08 ب‌ظ توسط aliboy »
و ما میطوانیم

آفلاین Masoud.m

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 553
    • بررسی و معرفی توزیع ها و نرم افزارهای گنو/لینوکس
ایران تو لیست نیست؟  :) چندان چیز عجیبی نیست....
اصولا عادت کردم هر لیستی میبینم از آخر نگاه کنم بیام اول که اکثر مواقع هم بی نتیجه هست.
ایران : یک جزیره منزوی دور افتاده از دنیا که کسی وجودش رو احساس نمیکنه و یا براش اهمیتی نداره.
همینطوری بخواد ادامه دار بشه کم کم به آتلانتیس تبدیل میشه.  ;)

در کل سخت نگیرید. چون همه دنیا رو باید بیخیال شیم اگه اینطوره...
من دیگه معمولا اینجا لوگین نمیکنم. اگر امری داشتید با ایمیلم تماس بگیرید.
[/color]

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 599
برام جایه سواله که چرا ابونتو اسم کشور عزیزمون ایران رو توی لیست کشور هاش قرار نداده. اونوقت ما ایرانی این فروم و سایت رو حمایت می کنند؟
نکنه منظور این دوستمون لیست تعیین زبان برای ویزارد نصب اوبونتویه که فارسی نداره! ;)

اصولا عادت کردم هر لیستی میبینم از آخر نگاه کنم بیام اول که اکثر مواقع هم بی نتیجه هست. ایران: یک جزیره منزوی دور افتاده از دنیا که کسی وجودش رو احساس نمیکنه و یا براش اهمیتی نداره.
اونی که از دست رفت رو فعلاً بی‌خیال، بپایید اونی که داریم از دستمون نره! عنقریبه که همین جزیره هم نباشه(وقتی خلیجش رو ازش بگیرن!)
اگه می خواید وقتی توی گوگل می‌زنید Persian Gulf پاسخ نگیرید:
نقل‌قول
!No Result
30 ثانیه وقت بذارید و توی رای گیری گوگل شرکت کنید(لینک زیر):

از طریق لینک بالا خلیج فارس را در دنیای مجازی جاودانه کنید. متاسفانه کاهش مشارکت ایرانی­ها و ایرانی­دوست­ها! در ماه اخیر سبب شده آرای خلیج فارس از 70 درصد به 60 درصد برسه و این زنگ خطری است که می­گوید اعراب در عزم­شان برای جانشانی کردن عبارت جعلی خلیج ع.ر.ب.ی، جدی­اند.
خوبه بدونید که شرکت گوگل مجبوره به هر درخواستی که به طور همزمان از طرف 5000 نفر و یا هر ارگان معتبر و ثبت شده ای، بابت به رای گذاری یک قانون، نام، تعریف و... اعلام می‌شه، احترام بذاره.
زمان محدودی برای این رای­گیری از سوی گوگل در نظر گرفته شده، درنگ نکنید.

« آخرین ویرایش: 02 تیر 1390، 07:17 ب‌ظ توسط Dream »

آفلاین aliboy

• High Sr. Member
  • *
و ما میطوانیم

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 921

آفلاین narcissus

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1132
    • روز شمار شروع!
این سوال بارها و بارها جواب داده شده ! (سریع نتیجه نگرفتید ؟)

فکر میکنم  علتش این هست که ترجمه هاش کامل نیست و اینم کار تیم ترجمه فارسی هست !

http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=10088.0

https://edge.launchpad.net/~ubuntu-l10n-fa-contributors
« آخرین ویرایش: 03 تیر 1390، 11:34 ق‌ظ توسط narcissus »
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win

آفلاین ٍاحسان ترکم

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #9 : 03 تیر 1390، 11:37 ق‌ظ »

جالب بود.ما که رای دادیم.

فکر نمی کنید اطلاع رسانی خوبی نشده و خیلی ها مثل من  خبر نداشتند.
بین نرم‌افزار open source و نرم‌افزارهای Free Software تفاوت در روش تبلیغ و گرایش‌های عرضه‌كنندگان آن‌ها نهفته است.

آفلاین Ajax

• Full Member
  • *
دوستان من اصلا نمیخاستم این سوال بحث سیاسی بشه و بعدش هم دوستمون زحمت جابجایی شو بکشه  ....

بله مهم نیست.. همونطور که براتون مهم نیست که این سیستم عامل اسم دوققوزآباد(کوچکترین کشور دنیا) رو تو لیستش داره و اسم ایران نیست ...
 دقیقا مثله این میمونه که برای بقیه هم مهم نیست که پیرشین گلف باشه یا عربیان ...

فقط جالبه  که هرساله جشن می گیرید، بعد موقع انتخاب زبان که قکر میکنم اصلا برای تحریم کردن کشور ها استفاده نمیشه (وگرنه مایکروسافت  نه اسم کشور نه زبانمون رو میذاشت) اصلا اسم ایران وجود نداره ....
فقط خاستم فلسفه کار خودمون (ایرانیا) رو بهتر متوجه بشم. (هرچی طرف محکم تر بزنه تو سرمون ماهم میگیم هیچی نگیم که این رو هم از دست ندیم)
وقتی یه همچین موضوعی ارزش چای و قند و قهوه خونه پیدا میکنه .. همون بهتر هیچی نگیم و نشنویم
سقوط من در خودمه . سقوط ما مثله منه . مرگ روزای بچگی از روز به شب رسیدنه . دشمنیا مصیبته . سقوط ما مصیبته . مرگه صدا مصیبته  . مصیبته حقیقته .

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1437
  • جاوید ایران باستان و اندیشه پاک زرتشت
نام ایران هست آنچنان که از زبان پارسی هم به طور کامل پشتیبانی می شود. اگر کاستی هم باشد از سوی خودمان است.
خداحافظی همیشگی من از انجمن اوبونتو ایران با امید پیروزی برای همه دوستان
-------
ما از تبار کوروش و فرزند جمشیدیم / پیروز بی برده ، بت نپرستیدیم

آفلاین aliboy

• High Sr. Member
  • *

والا من هم خبر نداشتم .اصولا ما از چیزی خبر نداریم.

همه چیز رو دارن از دستمون می برن مثه :عید نوروز رو که دادن افغانستان یا مولوی که فک کنم به ترکیه رفته خلیج فارس رو هم عربا می خوان ببرن.

و ما میطوانیم

آفلاین ٍاحسان ترکم

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #13 : 04 تیر 1390، 10:41 ق‌ظ »

والا من هم خبر نداشتم .اصولا ما از چیزی خبر نداریم.

همه چیز رو دارن از دستمون می برن مثه :عید نوروز رو که دادن افغانستان یا مولوی که فک کنم به ترکیه رفته خلیج فارس رو هم عربا می خوان ببرن.

اشکال از ماست هنگامی که برای مان هیچ چیز جز مسایل پیش پا افتاده و شکم و مسایل ساده مهمتر از فرهنگ و دیگر امور است و در روزمرگی گرفتاریم این چیز ها طبیعی است.

ما خودمون باید ترجمه کنیم بفرستیم برای این شرکتها چون اپن سورس هستند و دیگر کشورها خودشون برای زبان خودشون تلاش کردند نه دیگران.

آفلاین Ajax

• Full Member
  • *
نه منظورم ترجمه نیست.. قرار دادن اسم در لیست هست ..