انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نماگرفت از میزکار گنو/لینوکس  (دفعات بازدید: 1383143 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
پاسخ : عکس از دسکتاپ گنو/لینوکس
« پاسخ #2805 : 19 اردیبهشت 1393، 09:08 ق‌ظ »

آفلاین کامروا

• Full Member
  • *
  • ارسال: 235
  • ایالات متحده جهرم
« پاسخ #2806 : 19 اردیبهشت 1393، 11:03 ق‌ظ »
اولین KDE من :)

خوشگله ؟

سلام . شما اطلاعات هواشناسی را در دسکتاپ رایگان بدست نمی اورید !! قیمتی که برای این کار میپردازید privacy شماست . شما با این کار ip خود را (همیشه و در هر حال حتی زمانی که از  پر اکسی   استفاده میکنید) می فروشید و کمی اطلاعات هواشناسی دریافت میکنید!!!!!
ممنون از توضیحاتتون.
ولی دوست عزیز بنظر من توی دنیای اینترنت هرکاری که بخوایم انجام بدیم بقول شما باید IP خودمون رو بفروشیم! چون حتی وصل شدن به نت مستلزم فروش IP هست!

آفلاین کامروا

• Full Member
  • *
  • ایالات متحده جهرم
« پاسخ #2807 : 19 اردیبهشت 1393، 11:13 ق‌ظ »
من نفهمیدم چرا همه از KDE تعریف میکنن
چی داره مگه؟
من اصلا هیچ تعصبی روی یک میزکار ندارم. قبلا xfce رو نصب کردم (خیلی میزکار خوبیه) همینجوری تصمیم گرفتم برم KDE هم نصب کنم ببینم چجوریاس! که خداییش خیلی دارم باهاش حال میکنم.
فکر کنم این سوال یکم راحت تر باشه:
میشه بفرمایید KDE چی نداره؟

آفلاین mojtabazn

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 260
  • Arch + Lxqt +compiz
« پاسخ #2808 : 19 اردیبهشت 1393، 11:25 ق‌ظ »
سلام
اصلا چرا باید همچین بحث هایی پیش بیاد ؟ حتما یه چیزی داره که فلانی ازش خوشش اومده یا یک میز کار  دیگه چیزی داره که یکی دیگه خوشش اومده این قسمت

ازادی انتخاب تو لینوکس یکی از بهترین قسمتهاش هست هر کی هر چی خواست میتونه استفاده کنه  مدیر پنجره dWm  تست کردید ؟! خیلی ها دارن ازش استفاده

میکنند  من بیام بگم چی داره ؟ !شما ازادین از هر کدوم که خواستین یا همشون استفاده کنید .......

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253
« پاسخ #2809 : 19 اردیبهشت 1393، 12:07 ب‌ظ »

خوشگله ؟

سلام . شما اطلاعات هواشناسی را در دسکتاپ رایگان بدست نمی اورید !! قیمتی که برای این کار میپردازید privacy شماست . شما با این کار ip خود را (همیشه و در هر حال حتی زمانی که از  پر اکسی   استفاده میکنید) می فروشید و کمی اطلاعات هواشناسی دریافت میکنید!!!!!
ممنون از توضیحاتتون.
ولی دوست عزیز بنظر من توی دنیای اینترنت هرکاری که بخوایم انجام بدیم بقول شما باید IP خودمون رو بفروشیم! چون حتی وصل شدن به نت مستلزم فروش IP هست!
اشتباه میکنید . می توان در اینترنت با ابزارها و روشهای مختلف جلوی رصد کننده ها را گرفت . اما شما با این کار به سایت هواشناسی اطلاع میدهید که چه روزی با کدام ip به اینترنت وصل می شوید و همچنین زمان تغییر ip  توسط پراکسی و همچنین ip هایی که توسط پراکسی به دست می اورید به ان سایت اطلاع میدهید ( هویت شما همیشه و در همه حال برای سایت هواشناسی مشخص است) . (اگر منظورتان این است که isp میتواند شما را اسنیف کرده و اطلاعات عبوری را کپچر کند باید گفت اسفاده از روشهای اینکریپت و پراکسی isp را در دستیابی به این هدف ناتوان خواهد کرد ) .
دانا کسی است که قدر خود را بشناسد ، و در نادانی انسان این بس که ارزش خویش نداند .

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #2810 : 19 اردیبهشت 1393، 05:41 ب‌ظ »

خوشگله ؟

ممنون از توضیحاتتون.
اشتباه میکنید . می توان در اینترنت با ابزارها و روشهای مختلف جلوی رصد کننده ها را گرفت . اما شما با این کار به سایت هواشناسی اطلاع میدهید که چه روزی با کدام ip به اینترنت وصل می شوید و همچنین زمان تغییر ip  توسط پراکسی و همچنین ip هایی که توسط پراکسی به دست می اورید به ان سایت اطلاع میدهید ( هویت شما همیشه و در همه حال برای سایت هواشناسی مشخص است) . (اگر منظورتان این است که isp میتواند شما را اسنیف کرده و اطلاعات عبوری را کپچر کند باید گفت اسفاده از روشهای اینکریپت و پراکسی isp را در دستیابی به این هدف ناتوان خواهد کرد ) .
حرفت غلط نیست آقای محمودی فرد درست هم میگی
ولی خب! آی پی منو یه سایت هواشناسی معتبر مثلا آلمانی اطلاع داشته باشه.خب!چی میشه مگه؟مگه من سازمان سیا هستم.خبر داشته باشه!

آفلاین کامروا

• Full Member
  • *
  • ایالات متحده جهرم
« پاسخ #2811 : 19 اردیبهشت 1393، 05:49 ب‌ظ »
البته بنظر من شما احساس میکنید که این کانکی که توی عکس داره آب و هوای شیراز رو نشون میده از روی آی پی من متوجه شده که من شیرازم! باید خدمتتون عرض کنم که اینطور نیست. چرا که از طریق این Query String :
Location=http://www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/hdfForecast?query=shirazدارم اطلاعات آب و هوا رو Fetch میکنم.
« آخرین ویرایش: 19 اردیبهشت 1393، 05:51 ب‌ظ توسط کامروا »

آفلاین mh314k

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 70
« پاسخ #2812 : 19 اردیبهشت 1393، 06:07 ب‌ظ »
KDE پر مخاطب ترینه
خیر نیست :)

الان فعلا اینو داشته باشید من گرافهای مهتبر تری از پیشی گرفتن KDE هم دیدم که پیدا کردم میزارم

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
« پاسخ #2813 : 19 اردیبهشت 1393، 07:26 ب‌ظ »
البته هیچی جای لذت کار با یونیتی رو نمیده (تنها دلیل کافی برای ماندن در اوبونتو)
اینو هم داشته باشدhttp://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=ubuntu_1310_desktops&num=1
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....

آفلاین سالار مقدم

• *
    • سالار مقدم
« پاسخ #2814 : 19 اردیبهشت 1393، 09:11 ب‌ظ »
KDE پر مخاطب ترینه
الان فعلا اینو داشته باشید من گرافهای مهتبر تری از پیشی گرفتن KDE هم دیدم که پیدا کردم میزارم
دوست من این جور موقع ها منبع معتبر میارن، این گراف رو منم می تونم بکشم!
نگردید نتیجه درست پیدا نمی کنید من قبلا گشتم که میگم :)

آفلاین mh314k

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 70
« پاسخ #2815 : 20 اردیبهشت 1393، 01:12 ق‌ظ »
KDE پر مخاطب ترینه
دوست من این جور موقع ها منبع معتبر میارن، این گراف رو منم می تونم بکشم!
نگردید نتیجه درست پیدا نمی کنید من قبلا گشتم که میگم :)
داداش گلم شما که بلدی خوب جستجو کنی و حرفه ای هستی یه سرچ کن برو توی سایتای معتبر
من نمیگم KDE گله نه داداش گلم
من میگم بیاد یکی بگه چرا اینقدر پر مخاطبه
من خودم یونیتی و گنوم رو دوست دارم

آفلاین FieldMarshal

• Newbie
  • *
  • ارسال: 16
  • Real Legends Never Die
« پاسخ #2816 : 20 اردیبهشت 1393، 09:23 ق‌ظ »
بعد از کار با دبیان به مینت کوچ کردم
واقعا میزکاربری زیبایی داره
« آخرین ویرایش: 26 اردیبهشت 1393، 04:56 ب‌ظ توسط سلمان م. »
PCSeven | Real Legends Never Die

آفلاین ahmad511800

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 413
    • اخبار استخدامی
« پاسخ #2817 : 20 اردیبهشت 1393، 12:28 ب‌ظ »
سلام FieldMarshal
لینک عکس بک گروند را میدی
Ewrek reşî le ser me da tê

Degurrmiji dewê merev bihar tê

آفلاین FieldMarshal

• Newbie
  • *
  • ارسال: 16
  • Real Legends Never Die
« پاسخ #2818 : 20 اردیبهشت 1393، 01:56 ب‌ظ »
سلام FieldMarshal
لینک عکس بک گروند را میدی
در دو سایز آپلود شد http://up.ashiyane.org/images/x4bzpev64nbno7u03dq.jpg
http://up.ashiyane.org/images/uw82omc2v3tnocwdm4ru.jpg

درضمن برا پیدا کردن اندازه واقعی عکس یا اندازه های دیگه میتونید توی google image عکس رو توی گوگل آپلود کنید و اندازه های مختلف عکس رو بدست بیارید.
PCSeven | Real Legends Never Die

آفلاین سالار مقدم

• *
    • سالار مقدم
« پاسخ #2819 : 20 اردیبهشت 1393، 06:26 ب‌ظ »
۱- داداش گلم شما که بلدی خوب جستجو کنی و حرفه ای هستی یه سرچ کن برو توی سایتای معتبر
۲- من نمیگم KDE گله نه داداش گلم
۳- من میگم بیاد یکی بگه چرا اینقدر پر مخاطبه
۴- من خودم یونیتی و گنوم رو دوست دارم
۱- ما حرفه ای نیستیم فقط بلدیم خوب جست و جو کنیم :)
در ضمن، شما دارید مدعی یک حرفی میشید، من برای شما منبع بیارم؟! همینطور که قبلا گفتم سایت معتبری حرف از پر مخاطب ترین بودن کی دی ای نزده(تنها سایتی که دیدم نظرسنجی داخل یه سایت بود که نمیشه بهش اعتماد کرد). خیلی سایتا از این لینکا میدن، یه گوگل کنی ۱۰۰ تا از اینا به نفع گنوم، یونیتی و ... میاد :)

۲- کسی هم نگفت :)

۳- چون میزکار خوبیه، مثل گنوم، ایکس اف سی ای، یونیتی و ... پر مخاطبه :)