انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: استالمن یا جابز، کدام موثرتر بودند؟  (دفعات بازدید: 1650 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین HojjatJafary

• Full Member
  • *
  • ارسال: 107
با سلام
قبل از ارایه نظرتون لطفا سری به این سایت بزنید و نظر طرفداران آقای جابز رو بخونید:
http://webshahr.org/?p=8769

با تشکر
موفق و موید باشید.

آفلاین Z_Z

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 35
همان چیزی که اونجا گفتم اینجا هم میگم

شاید هنوز وقت این نیست که هر کس نظرش محترم باشه
با این چیز هایی که من میبینم حتما هنوز وقت این نیست که نظر هر کس محترم باشه

یک نصیحت دوستانه :
به جای انتقاد و خاله زنک بازی و اتلاف وقت و ایراد گرفتن به طرز فکر و نوع سخن گفتن دیگران ، لطفا و خواهشا کمی فکر کنید
آقای جابز فکر میکرد و به قول شما دنیا را تکان میداد
آقای استالمن فکر میکند و دنیا را تکان میدهد
ما نقد میکنیم و فقط تکان میخوریم

آفلاین G99057G1HGEQ

• Full Member
  • *
  • ارسال: 173
    • دالبا.وردپرس.کام
به نظر من نویسنده‌ی این مطلب اطلاعات درستی در مورد نرم‌افزار آزاد نداره، حتی نرم‌افزارهای انحصاری رو هم درست نمی‌شناسه، سخنان آقای استالمن را اصلا متوجه نشده، و شروع به نقد سخنانی کرده که آنها را نفهمیده (به پاراگراف‌هایی که با «اگر» شروع می‌شوند توجه کنید) و خوب حاصل کار همانیست که در عنوان نوشته‌‌ی ایشان به استالمن نسبت داده شده.

آفلاین Keivan

• Full Member
  • *
  • ارسال: 191
من که اصلا علاقه ای به خوندن همچین مطلبی ندارم. اولا نتیجه یک عمر تلاش دو نفر رو باهم مقایسه نمی کنند. اصلا مقایسه آدما با همدیگه کار پسندیده ای نیست. ثانیا گیرم آقای جابز موثرتر باشن. آخرش که چی؟ مدال طلا میخوان بهشون بدن یا قراره نتیجه تلاش های استالمن بره زیره سوال؟ آقای استالمن دوست داشتن این کاری که کردن و بکنن و کردن. اصلا اگه بی نتیجه ام بوده باشه که نیست خودشون حالشو بردن. هر روزی دوست نداشته باشن ادامه بدن مثل فارست گامپ دست از دویدن بر میدارن. به نظر من زندگی اینجوریه. به نظر من آزادی یعنی این. حالا هی شما بدو و منتظر تایید دیگران باش. بزرگی گفته: منتظر تایید دیگران باشی، برده آن ها خواهی شد  و این عین حقیقته.

آفلاین XERO

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 65
keivan +1

آفلاین HojjatJafary

• Full Member
  • *
  • ارسال: 107
داستان سر اینه که بعضی ها به اندازه موثر بودنشان شناخته نشده اند ولی برخی با تبلیغات و هیاهو به عنوان کسی شناخته می شوند که دنیا را تغییر داده.
جالب تر آنکه پول این تبلیغات نیز از جیب همین مردمی که عاشق پنجره باز و سیب گندیده هستند پرداخت می شود.

آفلاین identi

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 417
داستان سر اینه که بعضی ها به اندازه موثر بودنشان شناخته نشده اند ولی برخی با تبلیغات و هیاهو به عنوان کسی شناخته می شوند که دنیا را تغییر داده.
جالب تر آنکه پول این تبلیغات نیز از جیب همین مردمی که عاشق پنجره باز و سیب گندیده هستند پرداخت می شود.
چرا گندیده؟ => سیب گاز زده
« آخرین ویرایش: 31 فروردین 1391، 10:29 ب‌ظ توسط identi.ca »

آفلاین آی سهیل

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1013
  • سهیل هستم.
    • نیمِگــــــــــــــا
حتی اگه حق با استالمن باشه، بنظرم نباید دیگه درمورد Steve Jobs اظهارنظر کرد.
تا زنده بود جناب استالمن کاری نتونست انجام بده، حالا که نیست، زبون باز کرده مثل اینکه!!
The open source Ubuntu desktop operating system powers millions of PCs and laptops around the world.

آفلاین izass32

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 25
واقعا شما چقدر با فرهنگید ::)
حالا اگه تا حالا این مقایسه رو توی انجمن ایفون گذاشته بودن بچه های اونجا استالمن رو کرده بودن شیطان و استیوه عزیز رو کرده بودن فرشته
من تا تیتر تاپیکو دیدم گفتم الان حتما با یه عالمه ادم تعصبی و متکبر رو برو میشم اما خدارو شکر اینطوری نبود \\:D/
لطفا تاپیکو ببندید اما پاکس نکنید تا همه ببینن ما مثه انجمن های دیگه غریب کشی نمیکنیم ::)