انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: تشکر ها و امتیاز ها با هم تفاوت دارند!  (دفعات بازدید: 4577 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین H2010n

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 451
سلام
اومدم اعتراض کنم که این چه وضعشه؟
قبل از ارسال این تاپیک :
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,28382.msg194248.html#new
امتیاز من -۱۳ بود و بعدش امتیازم -۱۴ شد.
چرا واقعا؟
آیا واقعا باید خوش اومدن یک نفر یا بد اومدن یک نفر از انگری بردز روی امتیاز من تا ثیر بزاره؟
نکته ای مهم وجود داره:
تشکر ها و امتیاز ها با هم تفاوت دارند!
این ها رو گفتم که بگم وقتی یک کار که نه ضرری واسه کسی داره و شاید نفعی واسه هیچ کس نداشته انجام می دم اصلا انتظار این که امتیازم کم بشه رو ندارم
وقتی یک نفر به انجمن میاد و امتیاز من رو می بینه چی فکر می کنه؟
به صورت کلی نظر من اینه که چرا باید تشکر ها و امتیاز ها یکی باشند؟
شما هیچ انجمنی پیدا نمی کنید که کاربر امتیازش -۱۴ یا حتی -۱ باشه!
چون اینکار روی کار کاربر اثر منفی داره
به هر حال...
امتیاز با تشکر فرق داره.
این کارها باعث میشه فرد دیگه دست از این کار ها برداره
وقتی کاربر این قدر نظر لطف بقیه رو می بینه عصبانی میشه و انجمن رو ترک می کنه.
و من هزار بار می گم و گفتم اگه مشکلی در من وجود داره بهم بگید. الان اگه کسی دوست داره به خاطر این پست به من امتیاز منفی بده چرا علت رو به من نمی گه که حداقل خودم رو اصلاح کنم؟
اگه مشکلاتم رو برام پیغام خصوصی کنید و بعد امتیاز منفی بدید خیلی ممنون میشم.
ممنون

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
من به شما حق می دم اول باید اخطاری چیزی داده بشه بعد از اصلاح نشدن امتیاز منفی داده بشه و امتیاز رو باید از تشکر جدا کنند اما موافقم که امتیاز منفی دادن سر جای خودش باقی بمونه.
تشکر رو حتما باید از امتیاز جدا کرد.
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....

آفلاین G99057G1HGEQ

• Full Member
  • *
  • ارسال: 173
    • دالبا.وردپرس.کام
این دکمه‌ی تشکر از خواست‌های انجمن‌بازهای نخستین بود که بهای لازم بهش داده نشد. من قبلا هم گفتم «امتیاز از جامعه کاربری» جای دکمه‌ی تشکر را نمی‌گیرد.
اما واقع‌بین باشیم، از انجمنی که هنوز از نسخه‌ی ۱.۱.۱۵ اس‌ام‌اف استفاده می‌کند چه انتظاری می‌توان داشت؟
« آخرین ویرایش: 29 آذر 1390، 08:20 ب‌ظ توسط دالبا »

آفلاین H2010n

• Sr. Member
  • *
تصمیم گرفته‌ام در http://fsforums.ir هم فعالیت کنم!!!
« آخرین ویرایش: 30 آذر 1390، 12:55 ب‌ظ توسط h2011n »

آفلاین Hadron

• Full Member
  • *
  • ارسال: 150
اما موافقم که امتیاز منفی دادن سر جای خودش باقی بمونه.
کاربران از ویژگی امتیازدهی کنونی به‌جای like/dislike استفاده خواهند کرد که این سامانه‌ی امتیازدهی اصلا چنین قابلیتی ندارد و اگر بهبود نیابد، رفتارهای نامناسبی را در پی خواهد داشت!
« آخرین ویرایش: 25 مهر 1391، 04:41 ب‌ظ توسط Hadron »

آفلاین Shokoohi

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 317
  • رقابت ایجاد شده، هست و ادامه داره...
    • هنر، علم، تکنولوژی، طبیعت
با سلام؛

بحث های مطرح شده نباید به هیچ وجه حالت دعوا داشته باشند،

انجمن ابونتو انجمن قدیمی و معتبری هست و زیر سوال بردن اعتبار اون کاریست بس عبث! ( درسته در طول زمان نقیصه هایی بود ولی در کل یکی از انجمن های مورد علاقه ی من هست به دلیل بار محتوایی و همچنین اساتیدی که در اون فعالیت می کنند. )

پروژه fsforums.ir هم در راستای رفع نقیصه ها در این راه گام نهاد که واقعا جا داره از زحمات دوستان در رابطه با فعالیت های مفیدشون دراون انجمن تشکر کنم و دستشون رو به گرمی میفشارم.

با تشکر
محمد شکوهی - یک هنرمند علاقمند به تکنولوژی...

آفلاین H2010n

• Sr. Member
  • *
ولی واقعا یک نفر امتیازم رو ببینه چی میگه؟
دیگه جرات اینکه نیک نیمم رو به دوستام بدم ندارم!
فقط لطفا بین   SMF 1.1.15 و  SMF ۲.۰.۱ تفاوت را احساس کنید:
forum.imamhossein.net
تنها انجمن فارسی بود که از۲.۰.۱ SMF استفاده میکرد! خیلی توش نگشتم ولی وقتی نسخه جدیدتر میدن حتما بهتر شده دیگه!
« آخرین ویرایش: 30 آذر 1390، 03:50 ب‌ظ توسط h2011n »

آفلاین H2010n

• Sr. Member
  • *

با سلام؛

بحث های مطرح شده نباید به هیچ وجه حالت دعوا داشته باشند،

انجمن ابونتو انجمن قدیمی و معتبری هست و زیر سوال بردن اعتبار اون کاریست بس عبث! ( درسته در طول زمان نقیصه هایی بود ولی در کل یکی از انجمن های مورد علاقه ی من هست به دلیل بار محتوایی و همچنین اساتیدی که در اون فعالیت می کنند. )
من اصلا همچین قصدی نداشتم و نخواهم داشت
« آخرین ویرایش: 30 آذر 1390، 03:03 ب‌ظ توسط h2011n »

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
ما هم موافقیم که این دو با هم تفاوت دارند و البته هر کاربری هم نمیتونه به کسی امتیاز منفی/مثبت بده! باید مدتی عضو انجمن بوده باشه و حداقل ۱۰۰ ارسال تو انجمن داشته باشه تا بتونه شروع به امتیازدهی کنه. فرض ما اینه که با یک جامعه فرهیخته و کاربرانی که دنبال یادگیری و یاددادن هستند و میخوان در جهت پیشرفت خود و دوستانشون کار کنن طرفیم...

ضمنا تفاوت بین این نسخه‌ها چندان هم زیاد نیست بطوریکه بعد از ارتقاء تفاوت محسوسی تو کارآیی به چشم بخوره ولی با این وجود، ما در حال آماده سازی تم جدید هستیم و این زمان‌بر خواهد بود و برخی mod ها که ما الان داریم استفاده می‌کنیم در نسخه ۲ هنوز پیاده‌سازی نشده مثل تقویم فارسی (جلالی)...
متاسفانه امکان تشکر در نسخه ۲ همچنان پشتیبانی نمی‌شه...
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین nekooee

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 67
پاسخ : تشکر ها و امتیاز ها با هم تفاوت دارند!
« پاسخ #9 : 26 فروردین 1391، 11:21 ب‌ظ »
دوستان این امتیازها رو زیاد جدی نگیرید. اصلا مربوط به علم طرف نیست. مثلا کافیه یکی بیاد بخواد یک ایراد اون هم کاملا علمی از لینوکس بگیره چون به دل لینوکسی ها خوش نمیاد همه میان امتیاز منفی میدن . خوب این چه چیزی رو اثبات میکنه؟ :)

من تو انجمن خودم قدیمها تشکر برام مهم بود. حالا که عددش خیلی زیاد شده دیگه فهمیدم فقط برای همون تشکر خوبه مثل اینکه بگی دستت درد نکنه دیگه تعدادش مهم نیست. طرف خوشحال میشه که پستش بدرد خورده یکی تشکر کرده
حالا من چون اونجا مدیرم کافیه یک پست بزنم بنویسم "تست تست" همه میان تشکر میکنن ها ها .
حالا این که اثبات نمیکنه من علمم زیاده.... یکی از کاربرهام فقط عکس خنده دار و اینجور چیزها از این طرف اون طرف کپی پیست میکنه باور کنید بالاترین تشکر رو داره فکر کنم نزدیک 25 هزارتا!!!.
از تو کنترل پنل و دیتابیس میشه امتیاز و تشکر کاربرها رو راحت تغییر داد...

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
« پاسخ #10 : 27 فروردین 1391، 10:32 ق‌ظ »
nekooee مثبت+

بیخیال این امتیازها اهمیت چندانی نداره یا درست تر بگم اهمیتی نداره که تا حالا چندین پست در این باره ایجاد شده
بهتره هدف اصلی انجمن رو فراموش نکنیم
البته این درسته که امتیازها توی کار بسیاری از کاربرا تاثیر بد گذاشته ولی به نظر من بهتره که کاربرا حساسیتهاشون رو در این باره کم کنن
به نظر من حتی اگه گذینه تشکر هم اضافه بشه باز هم ممکنه خیلی ها ناراضی باشن
ولی شاید بهتر اگه مدیران موافق باشن برای حذف امتیاز کاربری بین کاربرای انجمن همه پرسی بشه
« آخرین ویرایش: 27 فروردین 1391، 10:44 ق‌ظ توسط MustafaJF »
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
« پاسخ #11 : 27 فروردین 1391، 10:32 ق‌ظ »
nekooee مثبت+

بیخیال این امتیازها اهمیت چندانی نداره یا درست تر بگم اهمیتی نداره که تا حالا چندین پست در این باره ایجاد شده
بهتره هدف اصلی انجمن رو فراموش نکنیم
البته این درسته که امتیازها توی کار بسیاری از کاربرا تاثیر بد گذاشته ولی به نظر من بهتره که کاربرا حساسیتهاشون رو در این باره کم کنن
به نظر من حتی اگه گذینه تشکر هم اضافه بشه باز هم ممکنه خیلی ها ناراضی باشن
ولی شاید بهتر اگه مدیران موافق باشن برای حذف امتیاز کاربری بین کاربرای انجمن همه پرسی بشه

ببخشید پست تکراری شد و گذینه ای برای حذفش وجود نداره شاید بهتر باشه به این مشکلات بیشتر توجه کنیم تا چیزای دیگه
« آخرین ویرایش: 27 فروردین 1391، 10:43 ق‌ظ توسط MustafaJF »
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید