انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: جلوگیری از مرگ تدریجی جامعه کاربری  (دفعات بازدید: 31844 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین HsebliS

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 591
  • یه روز خوب میاد...
پاسخ : جلوگیری از مرگ تدریجی جامعه کاربری
« پاسخ #90 : 03 بهمن 1391، 03:27 ب‌ظ »
راستی شما چرا اینقد به صاحب تاپیک اینقد نمره منفی میدین؟
گناه کرده که نگران جامعه کاربریه؟

آفلاین محسن ح.

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 854
« پاسخ #91 : 03 بهمن 1391، 03:29 ب‌ظ »

+1

منم 3 تا داشتم ! دلم خوش بود :دی
کم شدم !  :'( :'( :'(

آفلاین HsebliS

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 591
  • یه روز خوب میاد...
« پاسخ #92 : 03 بهمن 1391، 03:36 ب‌ظ »

+1

منم 3 تا داشتم ! دلم خوش بود :دی
کم شدم !  :'( :'( :'(
داداش این نمره منفی مخالفت رو نشون میده و ارزش دیگه ای نداره
ضمنا نمره رو داشته باش:D

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
« پاسخ #93 : 24 فروردین 1392، 04:57 ب‌ظ »
امروز داشتم تو پست ها و تاپیک های انجمن یه نگاهی می کردم که متوجه شدم این دوست عزیزی که این تاپیک رو راه انداخته یه چیز هایی حس کرده بود
یه نگاهی به انجمن بندازید،شده پر از حرف های بی مورد و بی احترامی ها و خیلی از کار هایی که اصلا جاش این جا نیست،مثلا یه نمونه ای که خیلی به چشم میاد آزار محمد رضا حقیریه،تا این عزیز یه پستی می ده چه خوب باشه چه بد باشه اکثر مواقع یه نفر میاد باهاش مخالفت می کنه(البته نمی گم مخالفت نکنید،اگه حرفش اشتباهه بگید) و تهش بهش می گه بچه فکر کردی یه ریمستر درست کردی خیلی مردی؟ یا چهار تا نرم افزار رو اوبونتو نصب کردی گفتی توزیع جدید؟ یا … و … و ….
آخه عزیزم،دلبندم، این چه ربطی به بحث داره؟(البته جدا از تاپیک جبیر)، درمورد یه مسئله مثل برنامه نویسی دارن صحبت می کنن یکی به این می گه یه ریمستر گرفتی شاخ غول شکستی؟(این مثال الکی بود،مثال واقعی نیاوردم که کسی ناراحت نشه)
آخه عزیز،تو  دوست نداری از جبیر استفاده نکن
اگه به آزادی و متن باز اعتقاد نداری و اون رو چیز بدی می دونی  خوب این جا نیا،چرا میای بحثی راه میندازی که می دونی اگه طرفت درست هم بگه تو بهانه بنی اسرائیلی میاری؟همه ی ما می دونیم که این نوع بحث ها تهش جز دشمنی و از این چیزا هیچی توش نیست،پس خواهشا بحث های بی خود نکنید
یکی تو پستاش می گه مثلا فلان دیوایس اپل رو دارم و باهاش فلان کار می شه کرد … می بینی چند تا منفی گرفته،آخه این درسته؟امتیاز کاربرا رو دیوایس هاش تعیین می کنه؟یا اگه یه نفر یه خوبی مک یا ویندوز رو بگه مجرمه؟
این ها فقط یکی دوتا  از رفتار های بد و بچه گونه این انجمن شده و  از بارز ترین هاش،کلی رفتار زشت دیگه هم وجود داره،نمی گم من این وسط مقدسم،نه،منم مشکل دارم،خود من خیلی اسپم می دم(شاید اینم یکیش باشه)
وضع این انجمن هر روز بد تر می شه(البته از بعد عید یکم بهتر شده) .بچه ها خواهشا بیاید رفتار های بچه گونه رو کنار بذاریم و این این انجمن رو برگردونیم به روال عادیش،خواهش می کنم(خواهش کردمااااا)
ببخشید متنم طولانی شد ولی خب شاید با این حرفا حد اقل یکم به خودمون بیایم :)
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
« پاسخ #94 : 24 فروردین 1392، 05:19 ب‌ظ »
امروز داشتم تو پست ها و تاپیک های انجمن یه نگاهی می کردم که متوجه شدم این دوست عزیزی که این تاپیک رو راه انداخته یه چیز هایی حس کرده بود
یه نگاهی به انجمن بندازید،شده پر از حرف های بی مورد و بی احترامی ها و خیلی از کار هایی که اصلا جاش این جا نیست،مثلا یه نمونه ای که خیلی به چشم میاد آزار محمد رضا حقیریه،تا این عزیز یه پستی می ده چه خوب باشه چه بد باشه اکثر مواقع یه نفر میاد باهاش مخالفت می کنه(البته نمی گم مخالفت نکنید،اگه حرفش اشتباهه بگید) و تهش بهش می گه بچه فکر کردی یه ریمستر درست کردی خیلی مردی؟ یا چهار تا نرم افزار رو اوبونتو نصب کردی گفتی توزیع جدید؟ یا … و … و ….
آخه عزیزم،دلبندم، این چه ربطی به بحث داره؟(البته جدا از تاپیک جبیر)، درمورد یه مسئله مثل برنامه نویسی دارن صحبت می کنن یکی به این می گه یه ریمستر گرفتی شاخ غول شکستی؟(این مثال الکی بود،مثال واقعی نیاوردم که کسی ناراحت نشه)
آخه عزیز،تو  دوست نداری از جبیر استفاده نکن
اگه به آزادی و متن باز اعتقاد نداری و اون رو چیز بدی می دونی  خوب این جا نیا،چرا میای بحثی راه میندازی که می دونی اگه طرفت درست هم بگه تو بهانه بنی اسرائیلی میاری؟همه ی ما می دونیم که این نوع بحث ها تهش جز دشمنی و از این چیزا هیچی توش نیست،پس خواهشا بحث های بی خود نکنید
یکی تو پستاش می گه مثلا فلان دیوایس اپل رو دارم و باهاش فلان کار می شه کرد … می بینی چند تا منفی گرفته،آخه این درسته؟امتیاز کاربرا رو دیوایس هاش تعیین می کنه؟یا اگه یه نفر یه خوبی مک یا ویندوز رو بگه مجرمه؟
این ها فقط یکی دوتا  از رفتار های بد و بچه گونه این انجمن شده و  از بارز ترین هاش،کلی رفتار زشت دیگه هم وجود داره،نمی گم من این وسط مقدسم،نه،منم مشکل دارم،خود من خیلی اسپم می دم(شاید اینم یکیش باشه)
وضع این انجمن هر روز بد تر می شه(البته از بعد عید یکم بهتر شده) .بچه ها خواهشا بیاید رفتار های بچه گونه رو کنار بذاریم و این این انجمن رو برگردونیم به روال عادیش،خواهش می کنم(خواهش کردمااااا)
ببخشید متنم طولانی شد ولی خب شاید با این حرفا حد اقل یکم به خودمون بیایم :)
+1
این موضوع به فرهنگ امروز ما بر می‌گرده که همیشه میایم و انسانها رو دسته بندی می‌کنیم
یکی صهیونیست و دیگری عرب ... و تعدادی هم بیگانه پرست و ... این برچسبهای مسخره و پیش ضمینه‌های فکری که از دیگران داریم باعث شده که به این سمت بریم و هر روز کیفیت تاپیک‌ها و مقاله‌ها پایین‌تر میاد و به زودی این فاروم تبدیل به چت روم میشه
شما امتیازهای کاربرها رو نگاه کنید خودش گواه این موضوعه
تا سه ماه پیش فکر کنم بالاترین امتیاز 30 یا 40 بود الان بالای 200 هم دارین من 4 روز پیش بعد یکماه به تاپیک سر زدم از دیدن امتیازها و تعداد پستهای کاربرها شوکه شدم خود من توی این 4 روز 16 امتیاز مثبت گرفتم آخه چرا؟ مگه چه پست مثبتی داشتم؟ تها به این دلیل که شاید نظرم همسو با نظر تعدادی از دوستان بوده
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین محسن ح.

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 854
« پاسخ #95 : 09 اردیبهشت 1392، 02:28 ب‌ظ »
امتیازهای منو زیاد جدی نگیرین ! بچه ها شوخی دارم ، همش مثبت میدن ، فک کنم میخوان ببینن حداکثر چند میشه !!!

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
« پاسخ #96 : 14 اردیبهشت 1392، 12:55 ب‌ظ »
امتیازهای منو زیاد جدی نگیرین ! بچه ها شوخی دارم ، همش مثبت میدن ، فک کنم میخوان ببینن حداکثر چند میشه !!!

الان بهت منفی دادم عقده ای نشی ;D

راستی این تاپیک هم شد میدون جنگ و هیچ ثمری نداشت :|
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین جادی

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1571
    • در دفاع از آزادی بیان
« پاسخ #97 : 14 اردیبهشت 1392، 01:26 ب‌ظ »

الان بهت منفی دادم عقده ای نشی ;D

حقیری عزیز از شما دیگه انتظار نداریم توهین‌ آمیز حرف بزنین یا بقیه رو تحریک کنین برای جواب های مشابه. لطفا مراعات کنین که انجمن تمیز و خوبی داشته باشیم.
آزادی کیبورد حق هر انسان است - جادی

آفلاین احسان☺ -

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 937
  • !no power geek
« پاسخ #98 : 14 اردیبهشت 1392، 06:49 ب‌ظ »
میشه از این شوخی ها با من هم بکنید؟ ;D ;D امتیاز حال حاضر 2
البته مدیر های بنده خدا رو هم در نظر بگیرید.البته مدیر ای اینجا هم خیلی بیخیالن خب ولی این انجمن همچین بد هم نیست.من تو این چند ماهی که اومدم رو اوبونتو خیلی چیز ها ازش یاد گرفتم.به نظر من مقایسش با انجمن هایه دیگه هم (بخصوص انگلیسی کار درستی نیست)راستی دقیقا میشه بگید این انجمن شخصیه یا ماله شرکته اوبونتو؟

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #99 : 15 اردیبهشت 1392، 02:21 ب‌ظ »
اٍ  من توی این تاپیک چی کار می‌کنم؟ :oops:
هان فهمیدم: \\:D/
بنظرم با وجود انجمن‍های بزرگ و کوچک باحالی چون asklinux , askubuntu و بسیاری دیگه٫ مدیرای این انجمن بهتره ابتکار عمل را دست بگیرن.
حالا با تخصصی‍تر شدن یا دست به فعالیت‍های اجتماعی‍تر زدن یا بسیاری کارهای دیگه. چون چیز که زیاده انجمنه. مثلا من اون اوایل که اینجا را نمی‍شناختم. سؤالم را می‍تونستم در بیست سی تا انجمن مربوط دیگه بپرسم و جواب بگیرم و بعدها جذب اینجا شدم. از ما گفتن بود
صلاح انجمن خویش٫ گروه راهبران دانند
:) :)