انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: سوال در مورد هک گوش های GLX!!!!!!!  (دفعات بازدید: 4795 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین apux

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 26
سوال در مورد هک گوش های GLX!!!!!!!
« : 23 بهمن 1390، 12:02 ق‌ظ »
تاحالا کسی سابقه هک گوشی های GLX رو داشته اخه کارخونه GLX تو خرمشهره منم تو آبادان هستم اونجاهم قیمت این گوشی مدل G1 که (مثلا) اندرویدی هم هست 140 تومنه ، من می خوام روی این گوشی لینوکس (DSL) رو بیارم بالا لطفا اگه کسی درباره این جریان چیزی میدونه لطفا کمک کنه.
« آخرین ویرایش: 23 بهمن 1390، 05:29 ب‌ظ توسط apux »
تا غول مرحله آخر خیلی مونده...

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ به: سوال در مورد هک گوش های GLX!!!!!!!
« پاسخ #1 : 23 بهمن 1390، 04:34 ب‌ظ »
راستش من تو نمایشگاه تله‌کام خیلی سعی کردم ازشون اطلاعات بکشم بیرون در این مورد، اتفاقا پرسنلش هم خیلی همکاری کردن. ولی برنامه‌نویس ارشد شرکت زیاد مایل نبود اطلاعات در اختیار مردم قرار بده
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین apux

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 23 بهمن 1390، 05:29 ب‌ظ »
مگه اینا برنامه نویس ارشد هم دارن؟ مارو پارسال از طرف هنرستان بردن کارخونه GLX . قطعات (اسمبل) رو از توی یع جعبه های بزرگ که روشم به زبان شرق اسیایی (احتمال زیاد چینی) یه چیز هایی نوشته بود در می آوردن میزاشتن رو یه میز بزگ (مدل ازمایشگاهی) بعد کارگرا اونا رو به هم وصل میکردند میدادند به نفر بغلی اونم یه چیز هایی بهش اضافه میکرد و...(یه جور خط تولید مدل شوروی سابق) بعد محصول نهایی رو میدادند عیب یابی و بسته بندی . تازه اونجا ما چنتا چشم بادومی (احتمالا چینی ) هم دیدیم . ولی اونجا باور کن هیچ چیزی که نشان از این باشه که چنتا Developer نشستن روی یه پروژه کار کنن نبود .

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #3 : 23 بهمن 1390، 05:43 ب‌ظ »
خب توسعه‌دهنده که نمی‌اد تو کارخونه! می‌شینه طرحش رو می‌ده می‌فرسته برای سازنده. اون‌ها هم به تعدادی که کارخونه سفارش داده براشون می‌زنن و می‌فرستن
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین apux

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 23 بهمن 1390، 05:56 ب‌ظ »
یعنی این توسعه دهنده ها کجا میتونن باشن؟تهران؟چین؟

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
« پاسخ #5 : 23 بهمن 1390، 06:27 ب‌ظ »
یعنی این توسعه دهنده ها کجا میتونن باشن؟تهران؟چین؟

اطلاع دقیقی نیست چون هیچ شرکتی نمیاد بگه طراحی هاش رو از کجا میاره! اما با توجه مقایسه کیفیت و روند پیشرفت این گوشی ها با گوشی های چینی من به شخصا فکر کلا طراحان و برنامه نویسان و مهندسی و ... (کلا علم ساختنش چه نرم افزار چه سخت افزار) چینی باشه. واسه اینکه بتونید سیستم رو راحت تر مقایسه کنید یه نگاهی به گوشی های مارک MOS هم بکنید. تازه بدترین گرافیکی که ازش دیدم از بهترین گرافیک GLX هم بهتر بوده(البته به جز گوشی اندرویدیش)! خب هیچ شرکتی نمیاد یه چیز بهتری رو به یکی دیگه بده! بهتره رو خودش بر میداره اونی که خیلی به کارش نمیاد میده به بچه مردم. تا این طفلی ها هم یه آب و دونی بخورند!
راستی (می دونم اینجا بحثش نیست) من یه سر رفتم به سایت شرکت GLX یه تصویر بود از کارمنداش همه زن ها و دخترا بودن! یه مرد نبود اونجا کار کنه البته قیمت کار زن ها کمتره چون خرجی ندارن اولش که با پدر گرام هستش بعدش با شوهر ذلیل مرده! واسه همین هم ارزون کار می کنن اما اگر یه همچین جایی این همه فرصت شغلی .... (یاد کتابهایی افتادم که یهزمانی راجع به آخر الزمان می خوندم: "توی آخرالزمان جای زن و مرد عوض می شه ") احتمالا اینجوری که دارن به دخترال کار می دن و پسرا هم .... (آخه هر جا که نگاه کنی به یک خانم آشنا به فلان نیازمندیم یا به یک خانم جهت فلان کار در فلان جا نیازمندیم حتی نمی نویسن به یک نفر جهت فلان در فلان جا نیازمندیم) همین اتفاق در زمینه کار هم به زودی اتفاق میافته ...
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #6 : 23 بهمن 1390، 07:13 ب‌ظ »
برای کار مونتاژ و اینا منطقیه که از خانم‌ها استفاده کنن. چون وسواس بیمارگونه‌ای رو خروجی کاری که قراره انجام بدن دارن، حتا اگه نفعی بهشون نرسه. ولی من که با مدیران و توسعه‌دهنده‌هاشون صحبت می‌کردم همه آقا بودن

آفلاین apux

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #7 : 23 بهمن 1390، 07:28 ب‌ظ »
شاید این عکس تبلیغاتی باشه ، اخه ما که رفته بودیم زن و مرد قاطی بود ، اتفاقا بیشترشون مرد بودن

آفلاین MADMAN

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 804
  • We are not users we are friends.
« پاسخ #8 : 23 بهمن 1390، 08:27 ب‌ظ »
شاید این عکس تبلیغاتی باشه ، اخه ما که رفته بودیم زن و مرد قاطی بود ، اتفاقا بیشترشون مرد بودن
شاید اما خوش به حالتون که تا اونجا هم موفق شدین برین! ::) ما که از سر جامون نمی تونیم تکون بخوریم اگه اینجوری باشه که شما می گین نگرانی من پوچ و بی معنی میشه. متشکرم.
سلامتی پنگوئن که یه ذره قد داره، اما بازم لاتی راه میره ....