انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: Ubuntu Buisness Remix توسط کنونیکال معرفی شد.  (دفعات بازدید: 1327 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
Ubuntu Buisness Remix توسط کنونیکال معرفی شد.
« : 25 بهمن 1390، 09:34 ق‌ظ »
کنونیکال به تازگی ریمیکس جدیدی از اوبونتو را با هدف جلب بازارهای دولتی، اداری و شرکتی ارائه داده است. این نسخه بر اساس اوبونتو ۱۱.۱۰ ساخته شده است و شامل نرم افزارهایی است که کاربرد شرکتی دارند مانند VMWare View, Adobe Flash و OpenJDK. همچنین نرم افزارهایی که مورد نیاز نیستند مانند Gwibber و بازی ها از آن حذف شده اند.

به گفته ی مارک شاتلورث:
تمام بسته های این ریمیکس در Software Center اوبونتو موجود است. در این نسخه تنها جابجایی بسته ها صورت گرفته است و هیچ چیز غیرمشخصی برای کاربران ندارد. قصد ما ساختن چیزی مشابه RHEL نیست. ما خود نسخه ای که بتواند کیفیت یک توزیع Enterprise را داشته باشد داریم که همان نسخه ی LTS ماست و به همان صورت خواهد ماند.

این تنها پیشنهادی است برای کسانی که آن را میخواهند. داشتن یک نقطه ی آغاز برای بوت سریع به یک سیستم عامل برای رفع نیازهای شرکتی.

دانلود این نسخه با توجه به EULA نیاز به ثبت نام دارد. برای اطلاعات بیشتر اینجا http://www.ubuntu.com/business/desktop/remixرا ببینید.

منبع:http://azadrah.net/2012/02/ubuntu-buisness-remix-is-launched/
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین alend

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1317
پاسخ به: Ubuntu Buisness Remix توسط کنونیکال معرفی شد.
« پاسخ #1 : 25 بهمن 1390، 09:58 ق‌ظ »
با توجه به حذف بازی ها نه توی دانشگاه ها کاربرد دارد نه ادارات (شواهد زیادی برای این ادعا وجود دارد!).

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #2 : 25 بهمن 1390، 10:13 ق‌ظ »
با توجه به حذف بازی ها نه توی دانشگاه ها کاربرد دارد نه ادارات (شواهد زیادی برای این ادعا وجود دارد!).

با سلام.دوست عزیز اگه لطف کنید مدارکی رو معرفی کنید ممنون میشم.

آفلاین مهران رهباردار (mehionline)

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 343
  • یه کاربر ساده نرم افزارهای آزاد
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #3 : 25 بهمن 1390، 03:03 ب‌ظ »
بهتر نیست خلاصه ای از اخبار آزادراه رو و لینک خبر رو بزارین؟ به نظر نمیرسه لازم باشه همش رو دوباره کپی کنید!

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #4 : 25 بهمن 1390، 04:40 ب‌ظ »
بهتر نیست خلاصه ای از اخبار آزادراه رو و لینک خبر رو بزارین؟ به نظر نمیرسه لازم باشه همش رو دوباره کپی کنید!

اره فکر خوبیه.کار منو راحتر میکنه.به دو دلیل مطلب رو کپی پیست میکنم.1- کسی که میخواد خبر رو بخونه دیگه نیازی نیست که دوباره کلیک کنه و بره به سایت خبر(ممکنه اون خبر حذف شده و یا فیلتر شده باشه).2-کسی که تو انجمن دنبال مطلب خاصی میگرده این پست رو هم بتونه ببینه.(متن خبر هم جستجو مد نظر هست)

و مهمتر از همه، سایت خبر و انجمن تو موتورهای جستجوگر رنکینگ بهتری پیدا میکنند.

آفلاین جادی

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1602
    • در دفاع از آزادی بیان
« پاسخ #5 : 25 بهمن 1390، 05:53 ب‌ظ »

اره فکر خوبیه.کار منو راحتر میکنه.به دو دلیل مطلب رو کپی پیست میکنم.1- کسی که میخواد خبر رو بخونه دیگه نیازی نیست که دوباره کلیک کنه و بره به سایت خبر(ممکنه اون خبر حذف شده و یا فیلتر شده باشه).2-کسی که تو انجمن دنبال مطلب خاصی میگرده این پست رو هم بتونه ببینه.(متن خبر هم جستجو مد نظر هست)

و مهمتر از همه، سایت خبر و انجمن تو موتورهای جستجوگر رنکینگ بهتری پیدا میکنند.

به نظرم این روند خوبی توی انجمن نیست که شبیه سایت های اسپم شروع کردیم مطالب بقیه اینترنت رو کپی پیست کردن توی سایتمون.
آزادی کیبورد حق هر انسان است - جادی

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #6 : 25 بهمن 1390، 06:04 ب‌ظ »
به نظرم این روند خوبی توی انجمن نیست که شبیه سایت های اسپم شروع کردیم مطالب بقیه اینترنت رو کپی پیست کردن توی سایتمون.

با احترام به نظر شما و سایر دوستان از این به بعد فقط لینک مطلب رو شیر میکنم.(حداکثر با توضیح خیلی مختصر.)

آفلاین مهران رهباردار (mehionline)

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 343
  • یه کاربر ساده نرم افزارهای آزاد
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #7 : 25 بهمن 1390، 06:45 ب‌ظ »
نقل‌قول
با احترام به نظر شما و سایر دوستان از این به بعد فقط لینک مطلب رو شیر میکنم.(حداکثر با توضیح خیلی مختصر.)
آره اینجوری خیلی بهتره!

آفلاین جادی

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1602
    • در دفاع از آزادی بیان
« پاسخ #8 : 26 بهمن 1390، 10:45 ق‌ظ »
حتی می خوام یک پیشنهاد بدم... البته اگر جاهای مختلف رو می خونی و خوب ها رو اینجا شر می کنی، یک پیشنهاد هم اینه که یک جور هفته نامه طور در بیاری... مثلا اینو نگاه کن:
http://paper.li/f-1314513452
سیستمش یکسری فید و عبارت و اینها رو می گیره و ازشون یک مجله درست می کنه. می تونی یک اکانت توییتر درست کنی و چیزهایی که می خوای تو هفته نامه ات باشن رو بفرستی به اون و بعد آخر هر هفته یک مجله مثل این داشته باشی که می تونی بالا پایینش کنی یا سرمقاله بنویسی و این چیزها.

یا هر روش دیگه ای که راحتی. به نظرم اون کار خیلی خیلی شخصی تر از فرستادن تک لینک است و واقعا هم یک هویت مستقل به کارت می ده که خیلی خیلی هم خوبه. کسانی که دوست داشته باشن مهمترین نوشته های مربوط به گنوی وب فارسی رو دنبال کنن هر هفته بهترین هاش رو به انتخاب تو می بینن. فقط یک پیشنهاد بود. من مدتی خیلی ساده فقط با یک بولت لیست اینکار رو می کردم و فیدبک خیلی خوبی هم داشت.

http://jadi.net/2011/11/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DB%B2-%D8%A2%D8%B0%D8%B1-%DB%B1%DB%B3%DB%B9%DB%B0/
آزادی کیبورد حق هر انسان است - جادی