انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: پیکربندی و راه اندازی درایورهای iPhone در اوبونتو  (دفعات بازدید: 6493 بار)

0 کاربر و 11 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Iman17

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 439
اموزش جالبیه و سپاس دوست عزیز.
ولی من نمی تونم رابطه ای با کسی که ایفون داره و اوبونتو استفاده میکنه ایجاد کنم.
هر کسی هر محصولی دوست داره می تونه استفاده کنه،منظورم اینه که کسی که ایفون داره سراغ گنو/لینوکس نمیاد یا میره سمت ویندوز یا مک.
نه اشتباه فکر می کنید این دو تا به هیچ وجه به هم رتبط ندارند.
من همون قدر آیفونم رو دوست دارم که لینوکسم رو دوست دارم.

ولی خداییش عجب اسمارت فونی میزنه اپل.
Fedora 20 - 64 bit - Xfce 4.10

آفلاین Iman17

• Sr. Member
  • *
برای مدیریت آیفون در فدورا باید چی کار کرد؟

دنبال libiphone یا libimobiledevice باشید.
من libmobiledevice رو نصب کردم اما هنوز gtkpod مشکل داره و تو مونت گوشیم میمونه.
اصلا این نرم افزار برای آیفون هم به کار میاد یا فقط واسه iPod هست؟
و سوال آخر این که شما iTunes رو با واین چک کردید؟ چه مشکلاتی داره؟

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
برای مدیریت آیفون در فدورا باید چی کار کرد؟

دنبال libiphone یا libimobiledevice باشید.
من libmobiledevice رو نصب کردم اما هنوز gtkpod مشکل داره و تو مونت گوشیم میمونه.
اصلا این نرم افزار برای آیفون هم به کار میاد یا فقط واسه iPod هست؟
و سوال آخر این که شما iTunes رو با واین چک کردید؟ چه مشکلاتی داره؟

iTunesی که در واین ساپورت میشه نسخه 7 و نهایتا 8 هست! مربوط به زمان iPhone 3Gو  iOS 2 !

یه پچ مثل اینکه هست براش. البته gtkpod فقط قسمت موزیک و ویدئو رو میتونه ادیت کنه. IPA نمیتونه نصب کنه.
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
اموزش جالبیه و سپاس دوست عزیز.
ولی من نمی تونم رابطه ای با کسی که ایفون داره و اوبونتو استفاده میکنه ایجاد کنم.
هر کسی هر محصولی دوست داره می تونه استفاده کنه،منظورم اینه که کسی که ایفون داره سراغ گنو/لینوکس نمیاد یا میره سمت ویندوز یا مک.

دوست عزیز ، حالا که پای بحث منطقی هستید، استیو وزنیاک (یکی از بنیانگذاران Apple و تقریبا خالق سیستم عامل مک) چرا توی جشن همه محصولات جدید هست و اونها رو استفاده میکنه؟ هم تبلت سرفیس و هم نسکوس پرایم بود ! من هم دوست دارم همیشه محصولات جدید رو تست کنم و سیستم عامل و آزاد بودن و ... شون برام مهم نیست. دوست دارم بدونم تفاوتهای اساسیشون چیه ، مزایاشون چیه و خب طبعا اگه کسی ازم مشاوره خواست در مورد محصول "روی هوا" در موردش نظر ندم.
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین Iman17

• Sr. Member
  • *
عجب...
پس ظاهرا راهی نیست!

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
سپاس فراوان از دوستانی که وقت گذاشتند و جواب دادند.مرسی.
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین im_ebi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 8
پاسخ : پیکربندی و راه اندازی درایورهای iPhone در اوبونتو
« پاسخ #21 : 06 اردیبهشت 1400، 09:15 ب‌ظ »
سلام به همه
یکی از دوستان میگفت کسی که آیفون داره سمت لینوکس نمیاد یا میره ویندوز یا مک!
درست گفتی من مکینتاش تست کردم بعد ویندوز تست کردم واسه جیلبریک با چکرین یا همون چکراین مجبور به بوت لینوکس شدم بعد فهمیدم از اجداد ویندوز و مک لینوکسه البته مک رو مطمين بودم از لینوکسه بعد که ویندوز ده اومد اونم کامل درک کردم حالا دو ساله با اوبونتو کشتی میگیرم اون منو ضربه میکنه .
اینکه سیستم عامل اصلیه سیستمم هست اوایل خیلی برام سخت پارتیشن بندیو فلانو اینور اونور تا اینکه توی سایت لینوکس گفته بود اگه کار سرور انجام نمیدید و برای کار خونگی هست نیاز به پارتیش بندی نیست منم همین کارو کردم شاید براتون عجیب باشه ولی الانم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد البته با پارتیشن بندی به نظرم سرعت اجرا شدن بهتره ولی در کل هیچ فرقی نداره.
و الان شاید باورتون نشه دیگه دنبال بازی کردن با سیستم نیستم خواب و خیالم شده لینوکس از سرکار میام خونه فقط سیستم روشنه بهش نگاه میکنم لذت میبرم میگم من یه عمر اشتب میزدم!
البته من از برنامه نویسی هیچی سرم نمیشه تو دانشگاه هم با تقلب نمره پاسی گرفتم اونم استادم رو میشناختم!
ببخشید یکم طولانی تایپ کردم صرفا میخواستم بگم دور از انتظار نیست چون بدون دقدقه گوشیم رو وصل میکنم هرکاری بخوام بدون نرم افزار انجام میدم حتی فلش زدن آپدیت بکاپ و غیره!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #22 : 06 اردیبهشت 1400، 10:56 ب‌ظ »
تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین im_ebi

• Newbie
  • *
« پاسخ #23 : 07 اردیبهشت 1400، 07:08 ق‌ظ »
سلام باشه چشم
ولی اینطور مسایل هیچ وقت قدیمی نمیشه مثلا با این روش نمیشه آیفون های جدید رو فلش زد باید به روزتر بشه
البته الان نیاز به نصب درایور نیست نسخه جدید همه درایور ها رو حتی مودم گوشی رو شناسایی میکنه فقط برای فلش زدن و کارای دیگه منظورم هست.

آفلاین mah_diar

• Full Member
  • *
  • ارسال: 227
« پاسخ #24 : 07 اردیبهشت 1400، 09:51 ق‌ظ »
نقل‌قول
فهمیدم از اجداد ویندوز و مک لینوکسه البته مک رو مطمين بودم از لینوکسه بعد که ویندوز ده اومد اونم کامل درک کردم
سلام
ویندوز از لحاظ ساختاری ربطی به لینوکس نداره؛ ولی از ویندوز ویستا به بعد بعضی چیز ها مثل رابط کابریش رو از یکی از میزکار های های لینوکس تقلید می‌کنه. لینوکس یک سیستم عامل شبه‌یونیکس هست ولی ویندوز نه. مک هم مثل لینوکس شبه‌یونیکسه اما هر کدام از یک شاخهٔ مختلف یونیکس هستند.

آفلاین im_ebi

• Newbie
  • *
« پاسخ #25 : 07 اردیبهشت 1400، 12:21 ب‌ظ »
نقل‌قول
فهمیدم از اجداد ویندوز و مک لینوکسه البته مک رو مطمين بودم از لینوکسه بعد که ویندوز ده اومد اونم کامل درک کردم
سلام
ویندوز از لحاظ ساختاری ربطی به لینوکس نداره؛ ولی از ویندوز ویستا به بعد بعضی چیز ها مثل رابط کابریش رو از یکی از میزکار های های لینوکس تقلید می‌کنه. لینوکس یک سیستم عامل شبه‌یونیکس هست ولی ویندوز نه. مک هم مثل لینوکس شبه‌یونیکسه اما هر کدام از یک شاخهٔ مختلف یونیکس هستند.
آهان چون یه جا اینجوری گفته بود و کلا اندروید رو زاده شده لینوکس گفته بودن هستش منم اون زمان مشتاق بودم بیام کاستوم رام واسه گوشی هایی که دارم درست کنم بعد گفتن فقط باید پورت کنیو از اون به این بزنی از این به اونو غیره بعد گفتم حداقل کرنل پنجی یا شیشی پورت کنم دیدم برنامه نویسیو از صفر هم پایینترم . فقط به در و دیوار اوبونتو نگاه میکنم و خر کیف میشم فلانی ویندوز ده هنوز نصب نکرده میگه سیستمش نمیکشه من الان ویندوز رو قبول ندارم!
 الانم دارم گوشی آیفونمو فلش میزنم البته از طریق  idevicerestore   
آدم جوگیری نیستم!
« آخرین ویرایش: 07 اردیبهشت 1400، 12:24 ب‌ظ توسط im_ebi »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #26 : 07 اردیبهشت 1400، 12:49 ب‌ظ »
اندروید زاده‌شدهٔ لینوکس نیست. یه سیستم‌عامله که کرنلش لینوکسه. دقیقاً همون‌قدر که اوبونتو یه سیستم‌عامله (در حقیقت توزیعی از سیستم‌عامل گنوست) که کرنلش لینوکسه. در لینوکس بودن، هیچ فرقی بین اندروید و اوبونتو و تایزن نیست.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
« پاسخ #27 : 07 اردیبهشت 1400، 12:52 ب‌ظ »
موضوعات قدیمی رو بالا نیارید، اگه کمک لازم داشتید، موضوع جدید درست کنید.
میدونید که زکات علم نشر آن است