انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در نصب vmware (bundle file) 8  (دفعات بازدید: 1333 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
مشکل در نصب vmware (bundle file) 8
« : 30 فروردین 1391، 12:13 ب‌ظ »
vmware workstation رو که می خوام نصب کنم

sudo sh VMware-Workstation-Full-8.0.2-591240.i386.bundle
ارور زیر رو نمایش میده از دستور bash به جای sh و gksu به جای sudo نیز استفاده کردم ولی چاره ساز نشد
VMware-Workstation-Full-8.0.2-591240.i386.bundle: 1: Syntax error: word unexpected (expecting ")")

توی انجمن گشتم ولی گروهی برای مجازی سازها نبود اگه نیست آیا نباید ایجاد بشه و اگه هست لطفا آدرسش رو  همینجا بزارید

به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
پاسخ : مشکل در نصب vmware (bundle file) 8
« پاسخ #1 : 30 فروردین 1391، 12:55 ب‌ظ »
فکر کنم با نصب vmware player شبیه باشه
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,32557.0.html

دستوری که برایه نصب زدین چی بود؟

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #2 : 31 فروردین 1391، 12:36 ب‌ظ »
sudo sh VMware-Workstation-Full-8.0.2-591240.i386.bundle
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
« پاسخ #3 : 31 فروردین 1391، 02:04 ب‌ظ »
راه حلی تو اینترنت پیدا نتونستم بکنم . فقط یکی گفته بود بهش قابلیت execute بدین بعد دوبار روش بزنین تا اجرا بشه . تست کردم ولی فرقی با راه کامند نباید بکنه چون گزینه اجرا در ترمینال میاد. تست کنین شاید اجرا شد.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19703
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #4 : 31 فروردین 1391، 11:58 ب‌ظ »
نقل‌قول
۱۴. انجمن‌های اوبونتو ایران از پذیرش هر گونه عنوانی که به هر نحوی کاربران را به استفاده از نرم‌افزارهای غیرآزاد، مایل نماید معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. مسلما انواع مقایسه بین نرم‌افزارهای آزاد و غیرآزاد شامل این بند نمیشود.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #5 : 01 اردیبهشت 1391، 10:15 ق‌ظ »
راه حلی تو اینترنت پیدا نتونستم بکنم . فقط یکی گفته بود بهش قابلیت execute بدین بعد دوبار روش بزنین تا اجرا بشه . تست کردم ولی فرقی با راه کامند نباید بکنه چون گزینه اجرا در ترمینال میاد. تست کنین شاید اجرا شد.
فایل خاصیت اجرایی داره

نقل‌قول
۱۴. انجمن‌های اوبونتو ایران از پذیرش هر گونه عنوانی که به هر نحوی کاربران را به استفاده از نرم‌افزارهای غیرآزاد، مایل نماید معذور است و حق پاک کردن یا ویرایش عنوان‌هایی که این موضوع در آنها رعایت نشده باشد را برای خود محفوظ می‌داند. مسلما انواع مقایسه بین نرم‌افزارهای آزاد و غیرآزاد شامل این بند نمیشود.

ok
درسته ولی اینجا بیشتر بحث بر سر نصب برنامه هست تا تبلیغ برای استفاده و حتی میشه گفت روش نصب یک برنامه