انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سرعت خیلی پایین در نرم افزارهای دانلود تورنت  (دفعات بازدید: 6522 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Merdad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • سوسیال دموکراسی
    • اولین مرجع آموزش گرافیک با گیمپ
سلام و درود

بچه ها کسی میدونه چرا سرعت دانلود تورنت اینقدر پایینه!؟؟ مشکل همه هست یا فقط برای من اینجوریه؟
سرعت دانلود عادیم تا 30 میرسه ولی تورنت ها در بهترین شرایط سرعتشون به 10 رسیده فقط.
با نرم افزار پیشفرض اوبونتو (transmission) که هیچی. با 2تا نرم افزار دیگه هم تست کردم (الان از vuze) استفاده میکنم ولی باز هم همین مشکل سرعت هست. ](*,)
«زندگی میگن برای زنده‌هاست»

آفلاین رضا حبیبی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 301
  • شیفته‌ی‌ دانش‌آزاد
پاسخ : سرعت خیلی پایین در نرم افزارهای دانلود تورنت
« پاسخ #1 : 07 اردیبهشت 1391، 06:00 ب‌ظ »
با سلام دوست گرامی

از برنامه Deluge استفاده کن کارت راه بیفته ! من که خیلی ازش راضیم !!!  \\:D/
بیایید از جریان انحرافی(اوپن سورس)فاصله بگیریم
فلسفه گنو یعنی آزادی دانش نرم‌افزار!
به دلیل مشغله‌های زیاد درسی و زندگی! فعلا تا 9 ماه آینده زیاد نمی‌تونم اینجا بیام، کاری داشتید ایمیل بزنید

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 07 اردیبهشت 1391، 06:43 ب‌ظ »
باید پورتی که دریافت‌کننده‌ی تورنت داره ازش استفاده می‌کنه رو از روتر باز کنی و سیستمی که داره دانلود می‌کنه متصل کنی. ترنسمیشن یه دکمه داره تو تنظیمات شبکه که چک می‌کنه پورتش بازه یا نه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین doomhammer65ir

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1572
    • IRAN Backup
« پاسخ #3 : 07 اردیبهشت 1391، 08:26 ب‌ظ »
با خط فرمان اگر کار میکنید rtorrent بد نیست
sudo apt-get install rtorrent

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
« پاسخ #4 : 07 اردیبهشت 1391، 09:21 ب‌ظ »
مهمترین عامل سرعت دانلود در تورنت seeds و peers هستند
زمانی که یک لینک رو برای دانلود انتخاب می کنی به دو عامل بالا توجه کن
البته برای سرعتهای خیلی بالا سرعت کلاینتهایی که فایل مورد نظر رو به اشتراک گذاشتن خیلی اهمیت پیدا می کنی البته راهی برای فهمیدن اون بجز تست اون وجود نداره
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین سینوکس

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 49
« پاسخ #5 : 08 اردیبهشت 1391، 11:48 ق‌ظ »
باید پورتی که دریافت‌کننده‌ی تورنت داره ازش استفاده می‌کنه رو از روتر باز کنی و سیستمی که داره دانلود می‌کنه متصل کنی. ترنسمیشن یه دکمه داره تو تنظیمات شبکه که چک می‌کنه پورتش بازه یا نه

منم همین خودم مشکل رو دارم... با qtorrent که دانلود میکنم یه آیکون زرد پایینش میادش که میگه مشکل نتورک داری اما ولی سرعتم واقعا خوبه! (من ADSL پارس آنلاین دارم)  ;)

اگه به یه جای دیگه وصل بشم آیکنش سبزه! (مثلا یه شرکت خدمات دهنده دیگه... مثل شاتل)  :D

ولی مشکلم اینجاست که وقتی تو دانشگاه با ابونتو وصل میشم سرعتش از دایل آپ هم کمتر میشه... وقتی رو ویندوز بودم سرعتش تا ۲۰۰ و بعضی وقتا تا ۴۰۰ هم میرفت. (تو دانلود ابونتو ۱۱.۱۰ بود یعنی سید و لیچ زیاد بود) چرا؟  :o  ???

(من دیگه ویندوزی نیستم! از اینترنت دانشگاهم پنجشنبه که خالیه دانلود کردم.)

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556
« پاسخ #6 : 08 اردیبهشت 1391، 01:38 ب‌ظ »
همونجور که دوستان گفتن یکی از عوامل مهم تو سرعت تعداد سید کننده ها هستنو من خودم کلا برای دانلود از kget استفاده میکنم و ازش راضیم و سرعت بسیار خوبی هم داره :)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #7 : 09 اردیبهشت 1391، 04:47 ب‌ظ »
منم همین خودم مشکل رو دارم... با qtorrent که دانلود میکنم یه آیکون زرد پایینش میادش که میگه مشکل نتورک داری اما ولی سرعتم واقعا خوبه! (من ADSL پارس آنلاین دارم)  ;)

اگه به یه جای دیگه وصل بشم آیکنش سبزه! (مثلا یه شرکت خدمات دهنده دیگه... مثل شاتل)  :D

ولی مشکلم اینجاست که وقتی تو دانشگاه با ابونتو وصل میشم سرعتش از دایل آپ هم کمتر میشه... وقتی رو ویندوز بودم سرعتش تا ۲۰۰ و بعضی وقتا تا ۴۰۰ هم میرفت. (تو دانلود ابونتو ۱۱.۱۰ بود یعنی سید و لیچ زیاد بود) چرا؟  :o  ???

(من دیگه ویندوزی نیستم! از اینترنت دانشگاهم پنجشنبه که خالیه دانلود کردم.)

دانشگاه‌ها پروتکل تورنت رو می‌بندن معمولا. بازم واسه شما باز گذاشته با سرعت کم لااقل. دستشون درد نکنه :D
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن