انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل با keyring  (دفعات بازدید: 615 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Nelson

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 57
مشکل با keyring
« : 18 اردیبهشت 1391، 03:45 ب‌ظ »
سلام،

من اوبونتو ۱۲.۰۴ دارم وقتی می‌خوام یه پسورد رو سیو کنم (مثلا اکانت یاهو در Empathy)پنجره‌ای باز میشه و keying میخواد که پسورد رو بزنم ولی با پسورد یوزری که لاگین کردم جواب نمیده و کار نمی‌کنه؟!! نمیدونم چه پسوردی رو می‌خواد و مشکل از چیه!

آفلاین رضا حبیبی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 301
  • شیفته‌ی‌ دانش‌آزاد
پاسخ : مشکل با keyring
« پاسخ #1 : 18 اردیبهشت 1391، 03:51 ب‌ظ »
سلام،

من اوبونتو ۱۲.۰۴ دارم وقتی می‌خوام یه پسورد رو سیو کنم (مثلا اکانت یاهو در Empathy)پنجره‌ای باز میشه و keying میخواد که پسورد رو بزنم ولی با پسورد یوزری که لاگین کردم جواب نمیده و کار نمی‌کنه؟!! نمیدونم چه پسوردی رو می‌خواد و مشکل از چیه!

با سلام دوست گرامی

تا اونجا که یادمه یه‌بار ( همون اویلی که نصب کردید ) از شما درخواست می‌کنه که keyring رو وارد کنین و ثبتش می‌کنه، دفعات بعد باید همون keyring اولیه رو وارد کنین!!!
بیایید از جریان انحرافی(اوپن سورس)فاصله بگیریم
فلسفه گنو یعنی آزادی دانش نرم‌افزار!
به دلیل مشغله‌های زیاد درسی و زندگی! فعلا تا 9 ماه آینده زیاد نمی‌تونم اینجا بیام، کاری داشتید ایمیل بزنید

آفلاین Nelson

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 18 اردیبهشت 1391، 04:00 ب‌ظ »
با سلام دوست گرامی

تا اونجا که یادمه یه‌بار ( همون اویلی که نصب کردید ) از شما درخواست می‌کنه که keyring رو وارد کنین و ثبتش می‌کنه، دفعات بعد باید همون keyring اولیه رو وارد کنین!!!
ممنون که جواب دادی،

ولی وقت نصب نه پسوردی خواست و نه من پسوردی به‌جز پسورد یوزرم وارد کردم!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19703
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #3 : 18 اردیبهشت 1391، 09:08 ب‌ظ »
گذرواژه‌ی جاسوئیچی گنوم یک بار از کاربر در اولین باری که بخواد کاری باهاش انجام بده پرسیده می‌شه. اگه نمی‌دونی چی بوده می‌تونی شاخه ی مربوط به اون رو پاک کنی تا دوباره ازت بخواد که واردش کنی
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Nelson

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 19 اردیبهشت 1391، 02:37 ب‌ظ »
ممنون، از همون رابط گرافیکیش پسورد فعالش رو پاک کردم درست شد :)

گذرواژه‌ی جاسوئیچی گنوم یک بار از کاربر در اولین باری که بخواد کاری باهاش انجام بده پرسیده می‌شه. اگه نمی‌دونی چی بوده می‌تونی شاخه ی مربوط به اون رو پاک کنی تا دوباره ازت بخواد که واردش کنی