انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: استفاده از نوار پایین اوبونتو به عنوان dock  (دفعات بازدید: 4338 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین فرهاد فرامرزی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 764
  • آزادی در لینوکس(فرهاد فرامرزی)
    • مطالبی متفاوت در مورد فدورا
این دستکاپ منه  . من که زیاد دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارم و می خواستم دوک هم داشته باشم . ( هم خر می خوام هم خرما  :-X ) بعد دیدم که اوبونتو خیلی انعطاف داره . برای منه تنبل هم کاری میشه کرد . بعد یه فکری به نظرم رسید . ببینید خوب شده و

www.fedora1.wordpress.com
==================================
فرهاد فرامرزی

آفلاین hisitech

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
    • iShell
به این میگن خلاقیت ....جالب شده

ولی تیتان عزیز شما که اینترنت پر سرعت نداری .. پس چرا یک فایل با این حجم متصل کردی ! به فکر فقیر فقرا هم باش !
برای اینکه فایلتون کم حجم بشه با Gimp بازش کنید و رزلوشن رو کم و اندازش رو کوچیک تر کنید حجمش پایین میاد تازه jpg که کوچولو تره !
لینوکس یکی از بزرگترین دستاوردهای بشر.............
http://ishell.wordpress.com

آفلاین Mehrab

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253
البته یه مشکلی که من با این کار دارم اینه که نمی‌شه جوری تنظیمش کرد که پنجره‌ای که باز می‌شه روی این پنل رو بپوشونه. یا شاید من بلد نیستم.

آفلاین فرهاد فرامرزی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 764
  • آزادی در لینوکس(فرهاد فرامرزی)
    • مطالبی متفاوت در مورد فدورا
آه hisitech عزیز . عادته دیگه . چون تمام فایل های گرافیکی که توی gimp  درست می کنم با پسوند png هستش . خیلی این فرمت رو دوست دارم . ولی حق باشماست

www.fedora1.wordpress.com
==================================
فرهاد فرامرزی

آفلاین galeon

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 62
البته یه مشکلی که من با این کار دارم اینه که نمی‌شه جوری تنظیمش کرد که پنجره‌ای که باز می‌شه روی این پنل رو بپوشونه. یا شاید من بلد نیستم.

autohide

آفلاین Mehrab

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253

autohide

از autohide استفاده می‌کنم، ولی خیلی برام جذاب نیست. تنظیم رفتار پنل‌ها تو kde خیلی پیشرفته‌تره

lomion

• مهمان
درسته. اگه Compiz-Fusion و جلوه‌های ویژه فعاله، می‌تونید برنامه avant window navigator رو امتحان کنید.