انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل عجیب بعد از آپدیت  (دفعات بازدید: 2030 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین bijanbina

• Full Member
  • *
  • ارسال: 200
  • جذاب دو عالم
    • بیژن بینایی
پاسخ : مشکل عجیب بعد از آپدیت
« پاسخ #15 : 18 خرداد 1391، 12:13 ب‌ظ »

نقل‌قول
من الان ۳ ساله دارم از لینوکس استفاده می کنم و هیچوقت هم ویروسی نشده پس زیادی غصه نخور و با خیال راحت به کارات برس
دوست عزیز قصد جسارت ندارم ولی من از لینوکس استفاده نمیکنم از گنو/لینوکس یا ساده شدش اوبونتو استفاده میکنم و این که ویروس اینجا معنی نداره رو درست قبول دارم ولی بدافزار چیزی نیست که بگیم نیست خود ویروس یه نوع یا بهتره بگیم یه زیر شاخه از بد افزار محسوب میشه

در کل موافقم و مشکلی ندارم باهاش چون بعضی وقتا که آپدیت میکنم درست میشه و بعضی وقتای دیگه بازم میاد ! :o
بله منم منظورم همون گنو لینوکس بود(چون تازه اومدی و چهار تا حرف استالمن شنیدی می گی گنو لینوکس بگذار ۱ سال بگذره می گی همون لینوکس)
در زمینه بالا نیومدن سیستم هم هیچ ربطی به بدافزار نداره عزیز
مشکل درایور های کارت گرافیک هستن که بچه ها ۳ ۴ سالی هست دارند روش به شدت کار می کنند و احتمالا یک روزی (چون همیشه کارت گرافیک جدید می یاد) این مشکل حل می شه حالا شما می خواهی اصرار کنی هست
باشه هست
راستی این اطلاعاتی رو که گفتی خودم می دونم بهتره بدونی اینا واسه بچه سوسول هاست هر وقت رفتی ۲۰ تا سرور رو DDos کردی بعد بیا این طوری به همه یاد بده!!!!و السلام

آفلاین knight-rak

• Full Member
  • *
  • ارسال: 111
  • The blender for the next millennium
پاسخ : مشکل عجیب بعد از آپدیت
« پاسخ #16 : 18 خرداد 1391، 02:57 ب‌ظ »

نقل‌قول
من الان ۳ ساله دارم از لینوکس استفاده می کنم و هیچوقت هم ویروسی نشده پس زیادی غصه نخور و با خیال راحت به کارات برس
دوست عزیز قصد جسارت ندارم ولی من از لینوکس استفاده نمیکنم از گنو/لینوکس یا ساده شدش اوبونتو استفاده میکنم و این که ویروس اینجا معنی نداره رو درست قبول دارم ولی بدافزار چیزی نیست که بگیم نیست خود ویروس یه نوع یا بهتره بگیم یه زیر شاخه از بد افزار محسوب میشه

در کل موافقم و مشکلی ندارم باهاش چون بعضی وقتا که آپدیت میکنم درست میشه و بعضی وقتای دیگه بازم میاد ! :o
بله منم منظورم همون گنو لینوکس بود(چون تازه اومدی و چهار تا حرف استالمن شنیدی می گی گنو لینوکس بگذار ۱ سال بگذره می گی همون لینوکس)
در زمینه بالا نیومدن سیستم هم هیچ ربطی به بدافزار نداره عزیز
مشکل درایور های کارت گرافیک هستن که بچه ها ۳ ۴ سالی هست دارند روش به شدت کار می کنند و احتمالا یک روزی (چون همیشه کارت گرافیک جدید می یاد) این مشکل حل می شه حالا شما می خواهی اصرار کنی هست
باشه هست
راستی این اطلاعاتی رو که گفتی خودم می دونم بهتره بدونی اینا واسه بچه سوسول هاست هر وقت رفتی ۲۰ تا سرور رو DDos کردی بعد بیا این طوری به همه یاد بده!!!!و السلام

دوست عزیز من ادعایی نکردم جسارتی هم نکردم ولی برای محض اطلاع فقط بگم تازه هم نیومدم نبین تو این سایت تاریخ ثبت نام خیلی تازه هستش ولی من وقتی فدورا ورژن 5 داده بود دنیای گنو/لینوکس رو شناختم و باهاش درگیر شدم ولی به دلایلی نمیتونستم کلن به این سمت مهاجرت کنم در مورد استالمن هم برام فرقی نمیکنه چی گفته برام حقیقت مهمه که اونم اینه که اسم گنو/لینوکس هستش تاحالا خلاصه نگفتم لینوکس ولی اگر اسم توزیع بخوام بگم میگم اوبونتو یا هر چیز دیگه ای ....

در مورد کارت گرافیک هم منظورت رو متوجه نشدم من اصلن از کارت گرافیک حرفی نزدم !!!
این اطلاعات رو هم برای شما که میدونی نگفتم برای خودم که نمیدونم گفتم آخه شما که بجه سوسول نیستی شما ۲۰ تا سرور رو DDos کردی پس خیالت جمع من قصد ندارم که به کسی چیزی یاد بدم وقتی خودم بلد نیستم
سر تسلیم منو خشت در میکده ها ، مدعی گر نکند فهم سخن گو سر و خشت