انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل با هما و نصب مودم(فایل modemdata.txt) موجود است! [حل شد]  (دفعات بازدید: 3951 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین process

• Full Member
  • *
  • ارسال: 101
سلام دوستان.
من ubuntu 7.10(gusty gibbon)  رو نصب دارم و میخوام که از دیسک هما استفاده کنم. همای 7.10.2 .   من طبق دستوری که داخل سی دی هست عمل کردم. یعنی رابط گرافیکی رو نصب کردم.بعد هم اون فایل home-key.asc  رو از طریق ترمینال اجرا کردم و OK  رو گرفتم!  ;)

اما وقتی که یک برنامه رو تیک میزنم و بعد هم install  ازم سی دی هما رو میخواد در حالی که سی دی داخل سی دی رام هست!  بعد هم خطا میده و میگه که نمیتونه سی دی رو پیدا  و اسکن بکنه ](*,)

این هم فایل modemdata  که گذاشتم. من که نتونستم با هاش مودم رو راه بندازم. ممنون میشم یه نگاهی بندازید. البته تو پست سوم!

ممنون میشم اگه کمک کنید تا بلاخره ما هم به خانواده اوبونتو بپیوندیم! ;D
« آخرین ویرایش: 17 اسفند 1386، 12:04 ب‌ظ توسط ابراهیم »

آفلاین Sepehrnoush

• Full Member
  • *
  • ارسال: 151
  • سپهرنوش
پاسخ به: مشکل با هما
« پاسخ #1 : 15 اسفند 1386، 03:41 ب‌ظ »
همون موقع که  CD رو می‌خواد درش بیارید و دوباره بزارید تو و چند ثانیه صبر کنید. بعد ok رو بزنید. تمام.
ubuntu 8.04, parsix 1.0

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1069
    • یادداشت‌های یک دوست‌دار نرم‌افزارهای آزاد
« پاسخ #2 : 15 اسفند 1386، 06:00 ب‌ظ »
ابتدا yes رو بزنید و در قسمت دوم no رو انتخاب کنید. ;)(yes اول برای این است که سی دی به عنوان مخزن به اوبونتو شناسانده شود که یکی از قابلیت های نسخه جدید هماست.no قسمت دوم هم برای اینه که می پرسه می خواهید سی دی دیگری را به عنوان مخزن معرفی کنید) ;D

آفلاین process

• Full Member
  • *
خیلی ممنونم از توجهتون. الان میرم چک میکنم. ;D

اینم فایل modemdata  که تو پست اول گفته بودم. ممنون میشم یه نگاهی بندازید :

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1069
    • یادداشت‌های یک دوست‌دار نرم‌افزارهای آزاد
مودم شما Conexant HSF است.برای دانلود درایور روی این لینک کلیک کنید:http://linux.dell.com/files/ubuntu/modem-drivers/hsf/hsfmodem_7.60.00.18oem_i386.deb

آفلاین process

• Full Member
  • *
« پاسخ #5 : 16 اسفند 1386، 09:26 ق‌ظ »
ابتدا yes رو بزنید و در قسمت دوم no رو انتخاب کنید. ;)(yes اول برای این است که سی دی به عنوان مخزن به اوبونتو شناسانده شود که یکی از قابلیت های نسخه جدید هماست.no قسمت دوم هم برای اینه که می پرسه می خواهید سی دی دیگری را به عنوان مخزن معرفی کنید) ;D

سلام. خیلی خیلی ممنونم.  مشکلم با دیسک هما حل شد. :)  بازم از راهنماییتون متشکرم.

lomion

• مهمان
لطفا عبارت [حل شد] رو به عنوان پست اضافه کنید که دوستان هم بدونن حل شده.