انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: فراخوان برای راه اندازی گروه کاربران همدانی  (دفعات بازدید: 7096 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ahmadubuntu

• Full Member
  • *
  • ارسال: 240
    • ahmadubuntu.ir
سلااااااااااااااااااااام
من دیگه دارم ذوق زده می شم
بابا کجا بودید تا الان؟ یه نگاهی به تاریخ تاپیک بندازید! خیلی غریب بودم اینجا
دوست عزیز خیلی خوشحال شدم که جوابتونو به این تاپیک دیدیم، ممنون
راستی شما آخرش اهل کجا بودید؟ من هنگیدم! همدان درس می خونید ولی اهل اصفهان هستید، بعد از تویسرکان رفت و آمد می کنید؟ آره؟
راستی ای  آقا یاسر همون yaslinush  هستن دیگه؟ اقا یاسر مشتاق دیداریم هااااااااااااااااا

من اهل تویسرکانم، روزگارم بد نیست بوعلی درس میخوندم ولی حالا اصفهانم و یه کم دور افتادم ولی اگه خدا قسمت کنه سال بعد بازم میام بوعلی!
 ???

آفلاین ahmadubuntu

• Full Member
  • *
  • ارسال: 240
    • ahmadubuntu.ir
بعضی رشته ها کارای محاصباتی دارند که تو لینوکس اجرامیشه وباید با لینوکس آشنایی داشته باشند بنابرین قرارشده ورکشاپ هایی برگزاربشه که تو ثبت نام اولیه که مخصوص ارشدودکترابود40 نفراز بچه های فیزیک وشیمی ثبت نام کردند
بهتر اقا احمدتوضیحات بعدی رو بدن که الانم دارن رو پروژه ی ارشد کار میکنن

آخه بردار یاسر شما که لینوکس کاری چرا؟؟"""محاصباتی"""
هیچ چی دیگه یه ورکشاپ کوچیک و البته غیر عمومیه واسه بعضی از دانشجوهای بوعلیه که احتمالا اواخر فروردین و اردیبهشت برگزار میشه!
یاسر بگو آموزش برنامه نویسی مقدماتی موازی هم داخل برنامه گذاشتیم پس بگو یه کم برنامه نویسی با فرترن یا سی رو بلد باشن

آفلاین yaslinush

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 310
 :oops:حواسم نبود!!
منبع معرفی کن تابهشون بگم.
قراره چند جلسه برگزاربشه.چقدروقت میذارین؟؟

آفلاین vandal

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
سلام منم از همدانم
لینوکس کار میکنم.البته خیلی وقت نیس که شروع کردم به هر حال اگه کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم ;)
/#ssef#/

آفلاین yaslinush

• Sr. Member
  • *
سلام منم از همدانم
لینوکس کار میکنم.البته خیلی وقت نیس که شروع کردم به هر حال اگه کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم ;)
بوعلی سیناهمدان

آفلاین desatir7316

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 499
سلام منم از همدانم
خوش اومدی عزیز
می ترسم دیگه دوستان اسم منو بذارن spam

آفلاین mbahiraei

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
سلام به همه همدانی های عزیز مخصـــــوصا نهاوندی ها
آقا من حدودا 3-4 ماهه با اوبونتو آشنا شدم و دارم رو گوشی و پی سی باش کار میکنم یه کم واسم مشکله ولی اصن بی نظیر ترین تجربه هامه  حرف نداره
::)
بياد داشته باشيد که بهتر است به يکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شد.!
                             صلح-عشق-همدلي کرت کوبين

آفلاین Pita

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 26
منم همدانیم از نسخه ۸.۰۴ لینکوس کار میکنم

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
همدان لینوکس‌کار زیاد داره. خیلی بیشتر از شهرهای دیگه. من دوره‌ی دانشجوییم یادمه خیلی‌ها با لینوکس کار میکردن. البته اون موقع هنوز اوبونتو به دنیا نیومده بود! بیشتر فدورا بود و کارامد. به همت برادران شکری‌پور که استاد دانشگاه بودن خیلی‌ها لینوکسی شدن. هنوز هم هستند. اما متاسفانه تا اونجا که من میدونم بیشترشون الان ایران نیستن.
Godisnowhere

آفلاین yaslinush

• Sr. Member
  • *
همدان لینوکس‌کار زیاد داره. خیلی بیشتر از شهرهای دیگه. من دوره‌ی دانشجوییم یادمه خیلی‌ها با لینوکس کار میکردن. البته اون موقع هنوز اوبونتو به دنیا نیومده بود! بیشتر فدورا بود و کارامد. به همت برادران شکری‌پور که استاد دانشگاه بودن خیلی‌ها لینوکسی شدن. هنوز هم هستند. اما متاسفانه تا اونجا که من میدونم بیشترشون الان ایران نیستن.
سلام اقای فاراب شما کدوم دانشگاه بودین؟کی همدان تشریف داشتید؟واقعا جالبه قبل ابونتو؟

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
من سال ۸۱ دانشگاه آزاد بودم. اون موقع فدورا کار میکردیم اما نه توی محیط X بلکه همش ترمینال. چون استادها ممنوع کرده بودن که بچه‌ها یاد بگیرن. یادش بخیر من همیشه ۲۰ میشدم.
Godisnowhere