انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکلی دیگر در زوبونتو ( بسته‌شدن تمام برنامه‌ها به هنگام مینیمایز کردنشون )  (دفعات بازدید: 9739 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین novid

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 728
  • آزاده بمیرید!
    • پالس آزاد
این مشکل دقیقا بعد از رفع شدن مشکل فایرفاکس من ایجاد شده ! جالب نیستش ! من که می‌گم یکی داره منو هک می کنه ! مشکل الان بدین صورت هست که الان وقتی روی ضربدر برنامه‌هایی مثل پیدجین کلیک می‌کنم به جای اینکه اونا برن و تو پنل بالایی سوار بشن کلان بسته می‌شن !!‌ .  :(
در ضمن اگه کسی می‌دونه لطف کنه و بگه اون فایروالی که قرار بود در نسخه‌های جدید کار گذاشته بشه ،‌کجا هست ، اسمش چی هست و اینکه چطوری باید کارش بندازیم . با تشکر از شما دوستان عزیز

آفلاین علیرضا طالقانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2373
  • القدس لنا، والنصر لنا!
    • Take it easy
این مشکل دقیقا بعد از رفع شدن مشکل فایرفاکس من ایجاد شده ! جالب نیستش ! من که می‌گم یکی داره منو هک می کنه ! مشکل الان بدین صورت هست که الان وقتی روی ضربدر برنامه‌هایی مثل پیدجین کلیک می‌کنم به جای اینکه اونا برن و تو پنل بالایی سوار بشن کلان بسته می‌شن !!‌ .  :(
در ضمن اگه کسی می‌دونه لطف کنه و بگه اون فایروالی که قرار بود در نسخه‌های جدید کار گذاشته بشه ،‌کجا هست ، اسمش چی هست و اینکه چطوری باید کارش بندازیم . با تشکر از شما دوستان عزیز

اشکال ات رو نمی دونم! اما در خصوص دیواره ی آتش! خب راه سخت اش استفاده از دستورات iptable هستش! که ب نظر یکمی سخته!
بسته ی firestarter رو نصب کن! ی رابط گرافیکی هستش که روی iptable کار می کنه! و خیلی هم ساده هستش.
.ShayneIsTheOneWhoIsAlwaysAlone
terminal@world-server:~$ sudo aptitude remove --purge Israel

آفلاین Midgårdsormen

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 900
لینوکس و هک؟!...کفر میگی؟!! ;)
حتما بسته unstable یا بسته ای که مناسب توزیع نبوده نصب کردی.

آفلاین arashOio

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 551
اینو امتحان کن:
pidgin/tools/preferences/show system tray icon > always
ببین چی میشه
Humanity to others...

آفلاین سید مهدی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2013
  • یک تازه کار !
برای من هم یکبار قدیم این مشکل پیش اومده بود. برای حلش لازم هست که یکبار تنظیمات پنل رو ری‌ست کنید:
ctrl+alt+F1   بعد در اونجا لاگین کنید و ادامه دستورات زیر رو وارد کنید
cd ~
mkdir -p gconf-old
sudo /etc/init.d/gdm stop
mv .gnome .gnome2 .gconf .gconfd .metacity gconf-old
sudo /etc/init.d/gdm restart
مردی نبود فتاده را پای زدن
گر دست فتاده ای بگیری مردی !