انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل دانشجویان و اینترنت‍اکسپلورر در اوبونتو  (دفعات بازدید: 6445 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
سلام.
من یک دانشجواَم که سایت‍های گلستان و کتابخانه‍ی دانشگاه اساس کارم‍ه. امّا این ۲سایت تا حالا هرچی گشتم فقط با اینترنت اکسپلورر ویندوز کار می‍کنه. و دیگه حوصله‍ی نصب و امتحان دیگر مرورگرها را ندارم. اگه کسی خبر داره به ما هم بگه.
سایت گلستان که حتی به حسابم وارد نمی‍شه و کتابخانه کتاب را تمدید نمی‍کنه.
golestan.....ac.ir و library.....ac.ir
:) :)

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1966
  • Ma3x
    • Ma3x
سلام.
من یک دانشجواَم که سایت‍های گلستان و کتابخانه‍ی دانشگاه اساس کارم‍ه. امّا این ۲سایت تا حالا هرچی گشتم فقط با اینترنت اکسپلورر ویندوز کار می‍کنه. و دیگه حوصله‍ی نصب و امتحان دیگر مرورگرها را ندارم. اگه کسی خبر داره به ما هم بگه.
سایت گلستان که حتی به حسابم وارد نمی‍شه و کتابخانه کتاب را تمدید نمی‍کنه.
golestan.....ac.ir و library.....ac.ir
بسته واین رو نصب کنید و از اینترنت اکپلورر اون استفاده کنید!

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
یه ویندوز روی ماشین مجازی نصب کن خیال خودت رو راحت کن
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین سید مسعود امامیان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 951
خب جواب بهتر اینه با چه مرورگری تست کردید ؟!

و دوستان کمتر واین رو پیشنهاد کنن شاید مشکل رو بشه حل کرد .
به عمل کار برآید     به سخندانی نیست . . .

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
رو فایرفاکس پلاگین useragent switcher رو نصب کنین مشکل حل میشه . من خودم باش این ترممو انتخاب واحد کردم هیچ مشکلی هم نداشتم. تا حالام نشده برم جایی که فقط با اینترنت اکسپلورر کار کنه ولی با این کار نکنه.

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
رو فایرفاکس پلاگین useragent switcher رو نصب کنین مشکل حل میشه . من خودم باش این ترممو انتخاب واحد کردم هیچ مشکلی هم نداشتم. تا حالام نشده برم جایی که فقط با اینترنت اکسپلورر کار کنه ولی با این کار نکنه.
چی؟ شما با فایرفاکس تو گلستان لاگین کردین؟ انتخاب واحدش بماند!!
من که مطمئن بودم نمیشه با اینحال اون افزونه رو هم نصب کردم بعد از پرسین اون کد امنبتی 5 حرفی میزنه لطفا صبر کنید   جلوتر نمیره!!
من فقط با واین 1.3 و دستکاری تو ie4linux تونستم با گلستان کار کنم اونم cpu رو وحشتناک بالا میبرد!!
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
در مرورگر Opera هم یه تستی بکنید شاید جواب داد. برای اینکه مرورگر رو به عنوان IE جا بزنید از منوی کلیک راست مسیر زیر رو برید:
Edit Site Preferences
Network
Browser Identification
Identify as Internet Explorer

موفق باشید...

پ.ن ۱ : البته تا جایی که من دیدم سایت گلستان از ActiveX هایی استفاده می کنه که فقط روی ویندوز یافت میشه اصولا!

پ.ن ۲ : همین الان تست کردم نشد! این جا رو روی مرورگرهای لینوکسی تست کنید (متاسفم برای این طراحان سایت و البته مایکروسافت که طراحی وب رو هم با این دات نتش به گند کشیده!):
http://reg.pnu.ac.ir/
« آخرین ویرایش: 20 شهریور 1391، 01:43 ق‌ظ توسط vandu »
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford

آفلاین sorush

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
آره ..من هم موندم چرا بعضی از سایت های ایرانی اصلن انگار طراحی شدن برای کار با اینترنت اکسپلورر..؟؟؟؟؟؟

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
من که مطمئن بودم نمیشه با اینحال اون افزونه رو هم نصب کردم بعد از پرسین اون کد امنبتی 5 حرفی میزنه لطفا صبر کنید   جلوتر نمیره!!
من فقط با واین 1.3 و دستکاری تو ie4linux تونستم با گلستان کار کنم اونم cpu رو وحشتناک بالا میبرد!!

نه تو گلستان انتخاب واحد نکردم . اصلا نمیدونم گلستان چی هست .
من تو نرم افزار دانشجویی دانشگاه ازاد انتخاب واحد کردم .
ادرس بدین تا منم یک تست بکنم .

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • آقا مرتضی

قضیه برمیگرده به همون active x ها که دوستمون گفتن.
شما این رو ببین
golestan.iut.ac.ir

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734

قضیه برمیگرده به همون active x ها که دوستمون گفتن.
شما این رو ببین
golestan.iut.ac.ir
خود سایتش میگه اینترنت اکسپلور  6 یا بالاتر استفاده شود.این بر می گرده به طراحی و active xها.

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
بهترین جواب: گلستان از ActiveX هایی استفاده می کنه که فقط روی ویندوز یافت میشه

ممنون از همکاری شما. البته تا بشه سعی می‌کنم با مسئولینش مکاتبه‌ای داشته بشم شاید بتونن تغییراتی بِدَن که با افزونه‌های اوبونتو و مرورگرهاش حداقل جور بشه، شما هم تلاشتون را بکنید

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734

ممنون از همکاری شما. البته تا بشه سعی می‌کنم با مسئولینش مکاتبه‌ای داشته بشم شاید بتونن تغییراتی بِدَن که با افزونه‌های اوبونتو و مرورگرهاش حداقل جور بشه، شما هم تلاشتون را بکنید

این سایت با فایرفاکس و گوگل کروم در ویندوز هم مشکل داره.

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • آقا مرتضی

گفتم که من با ie4linux بازش کردم و مشکلی نداشت.
تا انجایی که من میدونم این برنامه کار مهندسای iut هست حالا کجا میشه پیداشون کرد نمیدونم.

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
شرمنده
معرفی دوستان: نرم‌افزار ie4linux
راه حل بهتری بود

اما گلستان که از پا ننشسته. نظراتتون مبنی بر دسترسی راحت‌تر در لینوکس(سیستم عامل بومی آینده | راه‌اندازی شبکه‌ی ملّی اطّلاعات) به شرکت نوپرداز اصفهان به آدرس http://www.nowpardaz.com ارسال کنید.

یک کاربر لینوکس باید مثل کاربر ویندوز به راحتی و بی دردسر به سامانه متّصل شود.