انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود از سایتی مثل پیکو فایل توسط aria2c  (دفعات بازدید: 3305 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین dostajn

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 47
سلام
من هرچه قدر سعی می‌کنم توسط‌ aria فایلی از سایت پیکو فایل بگیر فقط فایل html دریافت میشه!
مثلا می زنم:
aria2c -c http://s2.picofile.com/file/7166884729/RiaziMohandesi.pdf.html
فقط صفحه اول همون سایت دانلود می شه!
[#1 SIZE:0B/10.1KiB(0%) CN:1 SPD:9.7KiBs ETA:1s]                                                                             
2012-10-08 00:00:10.693196 NOTICE - Download complete: /home/a2/RiaziMohandesi.pdf.html

Download Results:
gid|stat|avg speed  |path/URI
===+====+===========+===========================================================
  1|  OK|  18.5KiB/s|/home/a2/RiaziMohandesi.pdf.html

Status Legend:
(OK):download completed.
کسی می تونی راهنمایی کنه؟؟
« آخرین ویرایش: 17 مهر 1391، 12:15 ق‌ظ توسط dostajn »

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 534
سلام...

خوب لینکی که می خواید دانلود کنید به اصطلاح غیر مستقیمه! یعنی نمیتونید با دانلود منیجر دانلودش کنید بلکه باید برید به ادرس صفخه و مراحل دانلود رو طی کنید...

از ادرستون هم میتونید به سادگی متوجه بشید ک وقتی با .html  تموم شده یعنی لینک فایل نیست و لینک یک صفحه هست :)

اگر اینطور میشد دانلود کرد پس کی تبلیغات این سایت ها رو مشاهده کنه !

برای استفاده از این دانلود منیجر باید از لینکهای مستقیم استفاده کنید یعنی لینکهایی که در بیشتر اوغات به پسوند فاید مثلا .pdf ختم میشن..و شما به صفحه ای برای زدن دکمهی دانلود هدایت نمیشید..

موفق باشی

آفلاین dostajn

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 47
سلام...

خوب لینکی که می خواید دانلود کنید به اصطلاح غیر مستقیمه! یعنی نمیتونید با دانلود منیجر دانلودش کنید بلکه باید برید به ادرس صفخه و مراحل دانلود رو طی کنید...

از ادرستون هم میتونید به سادگی متوجه بشید ک وقتی با .html  تموم شده یعنی لینک فایل نیست و لینک یک صفحه هست :)

اگر اینطور میشد دانلود کرد پس کی تبلیغات این سایت ها رو مشاهده کنه !

برای استفاده از این دانلود منیجر باید از لینکهای مستقیم استفاده کنید یعنی لینکهایی که در بیشتر اوغات به پسوند فاید مثلا .pdf ختم میشن..و شما به صفحه ای برای زدن دکمهی دانلود هدایت نمیشید..

موفق باشی
می دونم
کوفتی مشکل اینه که وقتی رو لینک دانلود توی همون صفحه دانلود کلیک می کنم لینکی که میده عین همون آدرس خودشه!!!
وقتی با downthemall دانلود می کنم درسته (با idm هم چک کردم)‌اما آریا از پسش بر نمیاد
درضمن من حالت دانلود شبانه دارم چه طوری نصف شب بشینم لینک تبلیغ سایت رو ببینم ;D ;D ;D

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 534
بله  اگر اون طوری هم لینکو بردارید بازم مستقیم نیست برنامه نویسای سایت زرنگتر از من و شما هستن  ::)

مکانیزم دانلود idm و downthemall با اریا فرق داره..وقتی شما روی دکمه ی دانلود کلیک میکنید با یکسری محدودیت یک لینک ساخته میشه و idm سریع همون لینکو میچسبه و شروع میکنه به دانلود..و گر نه اگر شما لینک رو دستی وارد کنید به همین ۲ تا برنامه ک گفتید نتیجه میشه همون کاری ک اریا میکنه...
« آخرین ویرایش: 17 مهر 1391، 12:39 ق‌ظ توسط hamed.asl »

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1966
  • Ma3x
    • Ma3x
نرم افزار jdownloader این قابلیت رو برای هزاران سایت اشتراک فایل داره، اما فک نکنم پیکوفایل توش باشه!
به هر حال خلی وقتا به درد می‌خوره، ضمن این‌که زمانبندی تو‌کار داره، رابط گرافیکی ساده‌ای هم داره و بر پایه جاوا هستش.  ;)