انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: نحوهء ترجمهء فروم - SMF - سوال از مديريت Ubunutu-ir  (دفعات بازدید: 4835 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

سميرا

• مهمان
سلام

شما اين فروم را با به زيبائي فارسي كرده ايد . آيا ممكن است بپرسم چطور ميتوان كاري شبيه به اين انجام داد ؟ يا شما نتيجه تلاشتان را منتشر و به اشتراك گذاشته ايد ؟
از هر كمكي در اين زمينه ممنونم

:)

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
سلام

من برای SMF چند تا ترجمه فارسی دیدم که البته همشون افتضاح بودن... برای اوبونتو ایران ترجمه SMF کاملا از اول انجام شده و البته هنوز کامل نیست، در واقع بخشهایی که کاربر میدیده در اولویت بوده و فکر میکنم حدود ۷۰٪ کار انجام شده...
چون کامل نبوده بنابراین انتشار عمومی هم نداشته... اگر با همین وضعیت بدردتون می‌خوره میتونم براتون ایمیل کنم
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

سميرا

• مهمان
با تشكر از پاسختان

بعد از بررسي متوجه شدم كه غير از ترجمه زبان به Theme مناسب راست به چپ و فارسي هم نياز داريم . من كمي فرصت آزاد دارم و اگر لطف كنيد و ترجمه و Theme تان را بدهيد كه سايت دانشگاهمان را راه اندازي كنم اگر از عهده بر بيايم در ترجمه يا هر مورد ديگري كه لازم باشد مشاركت ميكنم .

آيا براي تقويم شمسي كاري كرده ايد يا ايده اي داريد كه چطور ميشود شروع كرد ؟

اين آدرس ايميل من : movahed.samiraATgmail.com

باز هم از كمك شما تشكر ميكنم  ;D

آفلاین mohi

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1430
  • as in freedom
سلام.
توی سایت خود SMF هم یک ترجمه فارسی هست. اما ظاهرا خیلی مشکل داره. نمیدونم تمایل به این کار دارید که کارتون رو اونجا هم ارائه کنید تا برای همه در دسترس باشه؟
امضای کوچکتر - انجمن زیباتر P-:

آفلاین مهدی پیشگوی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3100
  • لينوكس يعني آزادي ، امنيت
البته این موضوع ربطی به این سایت نداره به سایتیاران توسکه مرکز پشتیبانی اون هستش مراجعه کنین .