انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: فلش پلیر و آپدیت های مکرر!  (دفعات بازدید: 1452 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 534
فلش پلیر و آپدیت های مکرر!
« : 21 مهر 1391، 08:27 ق‌ظ »
سلام...

من هر شب سیستمم برای دانلود روشنه...الان سه شبه که صبح ک میام پای سیستم این پیغام رو دسمتاپه:

The following packages requested additional data downloads after package installation, but the data could not be downloaded or could not be processed.

flashplugin-installer

The download will be attempted again later, or you can try the download again now.  Running this command requires an active Internet connection.

و یه دکمهی ران اکشن داره ک وقتی میزنم شروع میکنه دانلود کردن فلش پلیر...این بار سومه! توی ۳ رو ک دارم فلش پلیر دانلود میکنم! مشکل از کجاست یعنی؟

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
پاسخ : فلش پلیر و آپدیت های مکرر!
« پاسخ #1 : 21 مهر 1391، 08:54 ق‌ظ »
دیروز موزیلا رو اپدیت کردم! الان باز اومده تو لیست اپدیت! ۲۲ مگ!  به به!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 21 مهر 1391، 01:58 ب‌ظ »
نقل‌قول
The following packages requested additional data downloads after package installation, but the data could not be downloaded or could not be processed.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
« پاسخ #3 : 21 مهر 1391، 02:04 ب‌ظ »
نقل‌قول

این ارور رو به این دلیل داده ک نتونسته به سایت وصل شه چون داشتم با اریا دانلود میکردم نتونسته وصل شه...اما بعد از اتمام دانلود ک روی دکمه ی ران اکشن کلیک میکنم بدون مشکل دانلود و نصب میکنه...و منم اون حالت منظورمه...الان دفعه ی سومه که دانلودش میکنم توی این ۳ روز!... هر بارم حدود ۱۵ مگ میگیره..

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #4 : 21 مهر 1391، 02:19 ب‌ظ »
یه بار با ترمینال حذفش کن کلّاً و دوباره نصبش کن
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن