انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: افزایش فضای پارتیشن اوبونتو  (دفعات بازدید: 1860 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ForiFoti

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 25
افزایش فضای پارتیشن اوبونتو
« : 11 خرداد 1387، 10:33 ق‌ظ »
به نام خدا

اوبونتو رو با ووبی نصب کرده ام که زمان نصب 4 گیگ اختصاص دادم و از ویندوز ویستا هم نصب کردم و تا جایی که خاطرم هستش هم ان تی لف اس بود

الان فضا کم دارم روی اوبنتو . بازهم از داخل ویستا با برنامه های پارتیشن منجر فضا به پارتیشنی که برای اوبونتو بود اضافه کردم

ولی هنوز تغییری در فضای اوبونتو حاصل نشده . به این معنی که علیرغم اینکه داخل ویندوز نشون میده که فضا اضافه شده ولی در هوم فولدر اوبونتو هیچ افزایشی دیده نمیشه .

هیچ دستور لینوکسی هم بلد نیستم . اوبونتو رو هم به این امید جامعه کاربرانش نصب کردم که  میگن بزرگترین هستیم و ...

بنابراین یک نفر از این جامعه کاربران مشفق لطفا مشکل من رو حل کنه . چون الان کمتر از یک مگا بایت فضای خاصی در اوبونتو دارم  :'(

مرسی ;)

آفلاین سید مهدی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2013
  • یک تازه کار !
پاسخ به: افزایش فضای پارتیشن اوبونتو
« پاسخ #1 : 11 خرداد 1387، 01:20 ب‌ظ »
من با ووبی کار نکردم و نمی دونم چطوریه. ولی اکثر این برنامه ها اینطوری هستند که به حجم پارتیشن کاری ندارن، بلکه یک قسمتی در تنظیماتشون هست که می گه شما می خواهید چه مقدار فضا در اختیار (مثلاً در این جا) اوبونتو بزارین. حالا حتی اگه شما حجم پارتیشن رو هم زیاد کنید باز تا اون تنظیم رو تغییر ندید، فضای مهیا برای اوبونتو تغییری نمی کنه. باید ببینید اون تنظیم در کجای این برنامه ووبی هست.
مردی نبود فتاده را پای زدن
گر دست فتاده ای بگیری مردی !