انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: سؤال دربارهي دريافت رايگان اوبونتو  (دفعات بازدید: 21128 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین snake

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
پاسخ به: سؤال دربارهي دريافت رايگان اوبونتو
« پاسخ #75 : 30 شهریور 1387، 04:16 ب‌ظ »
سلام
براي من باز نمي كنه اما مهم نيست.
ن نسخه اصلي رو از سايت گرفتم.
3 هفته طول مي كشه تا بياد.
نميارزه برو از linuxshop و يا sito سفارش بده بهتره.
در ضمن نسخه studio يه سري كدك براي پخش فيلم بيشتر از نسخه اصلي داره.

موفق باشي

Linux is not a word,It's a SPRITE

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
« پاسخ #76 : 30 شهریور 1387، 06:57 ب‌ظ »
سلام دوستان برای من سی دی های اصلی از شرکت کانونیکال فرستاده شده همچنین خودم هم دانلود کرده ام و هر دو حالت را دیده ام  باید برخی دوستان توجه کنند که اوبونتو مثل ویندوز نیست که نسخه ارجینال و تقلبی دشته باشد و تفاوتی در اینکه شما اوبونتو را دانلود کنید و یا از فروشگاههای داخلی تهیه کنید و یا از نسخه فرستاده شده از سایت اصلی استفاده کنید نیست همه ، اینها ایمیجهای است که در سایت cdimage.ubuntu.com  موجود است و از همان ها رایت و توزیع میشود  تنها تفاوت در مارک سی دی های خام مورد استفاده در زمان رایت است اصل جنس یکیست شما در هر حالت یک اوبونتو و یا کوبونتو می بینید بدون هیچ تفاوتی

آفلاین snake

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
« پاسخ #77 : 31 شهریور 1387، 11:08 ق‌ظ »
سلام دوستان برای من سی دی های اصلی از شرکت کانونیکال فرستاده شده همچنین خودم هم دانلود کرده ام و هر دو حالت را دیده ام  باید برخی دوستان توجه کنند که اوبونتو مثل ویندوز نیست که نسخه ارجینال و تقلبی دشته باشد و تفاوتی در اینکه شما اوبونتو را دانلود کنید و یا از فروشگاههای داخلی تهیه کنید و یا از نسخه فرستاده شده از سایت اصلی استفاده کنید نیست همه ، اینها ایمیجهای است که در سایت cdimage.ubuntu.com  موجود است و از همان ها رایت و توزیع میشود  تنها تفاوت در مارک سی دی های خام مورد استفاده در زمان رایت است اصل جنس یکیست شما در هر حالت یک اوبونتو و یا کوبونتو می بینید بدون هیچ تفاوتی

+1

Linux is not a word,It's a SPRITE

آفلاین GrAnDpA

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 76
« پاسخ #78 : 05 مهر 1387، 02:27 ق‌ظ »
سلام. بببخشيد يه سوال در مورد ubuntustudio داشتم. اونم اين كه اگر من ubuntu studio‌ را نصب كنم ديگه نيازي به ديسك هما ندارم؟

و يا برعكس اگه من ديسك هما را نصب كنم روي اوبونتوي معمولي، اونوقت اوبونتوي معمولي همه ي فرمت هاي مديايي كه توي ubuntu studio نمايش داده ميشه را پخش مي كنه؟

و در آخر نيازي به خريد هر دو هست؟ (ubuntu studio و ديسك هما) يا اينكه با وجود هريك از ديگري بي نياز ميشيم؟

ممنون...

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #79 : 06 مهر 1387، 12:31 ق‌ظ »
سلام. بببخشيد يه سوال در مورد ubuntustudio داشتم. اونم اين كه اگر من ubuntu studio‌ را نصب كنم ديگه نيازي به ديسك هما ندارم؟

و يا برعكس اگه من ديسك هما را نصب كنم روي اوبونتوي معمولي، اونوقت اوبونتوي معمولي همه ي فرمت هاي مديايي كه توي ubuntu studio نمايش داده ميشه را پخش مي كنه؟

و در آخر نيازي به خريد هر دو هست؟ (ubuntu studio و ديسك هما) يا اينكه با وجود هريك از ديگري بي نياز ميشيم؟

ممنون...
سلام دوست عزیز شما اگه دیسک هما رو بگیری کدک که چه عرض کنم یه بخش کوچیکشه کلی نرم افزار باحال هم غیر از کدکها گیرت میاد چیز جالبیه خودم
امتحان کردم که میگم

آفلاین GrAnDpA

• Jr. Member
  • *
پاسخ به: سؤال دربارهي دريافت رايگان اوبونت&#
« پاسخ #80 : 06 مهر 1387، 01:37 ق‌ظ »
سلام. خيلي ممنون. ببخشيد شما ubuntu studio را هم امتحان كرديد؟مي دونم هما خيلي خوبه اما اين جا موضوع انتخاب بين عالي و عالي تر هست. لطفا راهنمايي كنيد.

باتشكر...
« آخرین ویرایش: 06 مهر 1387، 01:39 ق‌ظ توسط GrAnDpA »

آفلاین HessaM TNT

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 366
  • What ?
« پاسخ #81 : 06 مهر 1387، 01:46 ق‌ظ »
شما اینو بخونین . مطمئنم نیازی به هیچ چیز دیگه نخواهید داشت .
http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=6551.0
.:: بهتره آدم بین بزرگا کوچیک باشه، تا بین کوچیکا بزرگ ::.

آفلاین GrAnDpA

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #82 : 06 مهر 1387، 01:54 ق‌ظ »
سلام. ممنونم. اما متاسفانه به دلايلي نمي تونم فعلا از اين پك استفاده كنم و انتخاب من به همين دو تا محدود شده. منتظر راهنمايي شما هستم.

باتكشر..

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
پاسخ به: سؤال دربارهي دريافت رايگان اوبونت&#
« پاسخ #83 : 06 مهر 1387، 02:02 ق‌ظ »
سلام حالا گرفتی اوبونتو و پشتیبانی بین المللی پر قدرت یعنی چی منظورم اون لینکی که H*F گذاشت دیدی چند هزار پکیج همه با هم در اختیار تو ببین بله من اوبونتو استودیو و لینوکس مینت که اونم یه جور اوبونتوست تست کردم بابا از ورژن استاندارد اوبونتو استفاده کن در اون لینوکسا بعضی پکیجها رو پیشفرض نصب میکنن خب مگه من و تو دستمون کجه خودمون بهتر اینکار رو می کنیم که .اگه حیرون موندی که بدون دیسک هما باضافه اوبونتو خوبه نه اون ورژن دستکاری شده استودیو
در ضمن اوبونتو که جای خودش رو داره اما همیشه نیم نگاهی هم به کوبونتو که همین اوبونتو ولی با دسکتاپ KDE هست داشته باش بابا جیگریه ها از ما گفتن الان لینوکس اول از لحاظ طرفداری اجتماع اوپن سورس اوبونتو هست ولی دومی که OPENSUSE مارمولک هست هم خوبه تجربه کنی اونم خیلی توپه کلا امار حرکات این سه تا رو داشته باش اوبونتو 8.10 هم ۹ ابان میاد جهت اطلاع
« آخرین ویرایش: 06 مهر 1387، 02:04 ق‌ظ توسط حسن حبیبی »

آفلاین GrAnDpA

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #84 : 06 مهر 1387، 02:13 ق‌ظ »
سلام. در مورد اوبونتو و كوبونتو كه الان جفت سي دي هاشون جلوم هست ولي فعلا فكر نمي كنم كوبونتو بهتر از اوبونتو باشه يا بهتر بگم KDE بهتر از Gnome. البته نمي دونم چرا اينطوري فكر مي كنم ولي خوب فك مي كنم ديگه! ;D تصورم اينه كه گنو از كي دي اي قدرتمندتره.

نقل‌قول
در اون لینوکسا بعضی پکیجها رو پیشفرض نصب میکنن خب مگه من و تو دستمون کجه خودمون بهتر اینکار رو می کنیم که .اگه حیرون موندی که بدون دیسک هما باضافه اوبونتو خوبه نه اون ورژن دستکاری شده استودیو
در مورد اون بسته ها هم كه مي فرماييد، يعني تمام بسته هايي كه به طور پيشفرض و به طور اضافه از بسته اي اوبونتو روي اوبونتو استاديو نصبه در مخازن وجود داره و با اوبونتو ي معمولي هم ميشه گرفتشون و سازگارن باهاش؟ يا توي اوبونتو استاديو تغييرات خاصي صورت گرفته كه هم بسته هاي پيشفرضي كه اضافي روش نصبن باهاش سازگار شدن و .... اصلا حالا كه اين بحث پيش اومد ، اين سوال را دارم كه لينوكس هايي مثل مينت لينوكس يا اوبونتو استاديو غير از اضافه كردن چند بسته كه به طور پيشفرض در هنگام نصب خود توزيع، نصب مي شن ؛ تغييري توشون صورت گرفته يا صرفا تغييراتشون شامل افزودن چند بسته ميشه؟

باتشكر...

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #85 : 06 مهر 1387، 02:25 ق‌ظ »
سلام. در مورد اوبونتو و كوبونتو كه الان جفت سي دي هاشون جلوم هست ولي فعلا فكر نمي كنم كوبونتو بهتر از اوبونتو باشه يا بهتر بگم KDE بهتر از Gnome. البته نمي دونم چرا اينطوري فكر مي كنم ولي خوب فك مي كنم ديگه! ;D تصورم اينه كه گنو از كي دي اي قدرتمندتره.

نقل‌قول
در اون لینوکسا بعضی پکیجها رو پیشفرض نصب میکنن خب مگه من و تو دستمون کجه خودمون بهتر اینکار رو می کنیم که .اگه حیرون موندی که بدون دیسک هما باضافه اوبونتو خوبه نه اون ورژن دستکاری شده استودیو
در مورد اون بسته ها هم كه مي فرماييد، يعني تمام بسته هايي كه به طور پيشفرض و به طور اضافه از بسته اي اوبونتو روي اوبونتو استاديو نصبه در مخازن وجود داره و با اوبونتو ي معمولي هم ميشه گرفتشون و سازگارن باهاش؟ يا توي اوبونتو استاديو تغييرات خاصي صورت گرفته كه هم بسته هاي پيشفرضي كه اضافي روش نصبن باهاش سازگار شدن و .... اصلا حالا كه اين بحث پيش اومد ، اين سوال را دارم كه لينوكس هايي مثل مينت لينوكس يا اوبونتو استاديو غير از اضافه كردن چند بسته كه به طور پيشفرض در هنگام نصب خود توزيع، نصب مي شن ؛ تغييري توشون صورت گرفته يا صرفا تغييراتشون شامل افزودن چند بسته ميشه؟

باتشكر...

اوبونتو استودیو غیر از نصب یکسری نر افزار و پکیج و گذاشتن بکگراند جدید مثلا کار خاصی نمیکنه بله اونا اصلا بسته جدید نمیسازن همش تو مخازن اوبونتو هست اما لینوکس مینت وضعش بهتره و چند تا بسته جالب واسه خودش ساخته البته اینم باید بدونین که میشه دیسک الترنیت اوبونتو استودیو رو به اوبونتو به عنوان مخزن بدی تا از روش هر چی داره رو اوبونتو نصب کنی مثلا تم اونو یا کدکها رو یا اون نرم افزار جالب ادیت صدا و غیره اینا همه یک مخزن دارن بیچاره ها من در اوردی که نمیتونن کار کن اون موقع همه چیز بهم میریزه مثلا نسخه جدید اوبونتو استودیو از روی مخازن اوبونتو ۸.۰۴.۱ درست شده و اما اون دیسک
کوبونتو که شما داری خب حتما KDE قبلی روشه من منظورم KDE 4.1 بود که قراره رو کوبونتو ۸.۱۰ بزارن اون خیلی توپه من الان رو اوبونتو هم گنوم دارم هم KDE 4.1 اینجوری انگار اوبونتو و کوبونتو رو با هم داری هر دو با حاله بعضی وقتا رو اینم بعضی وقتا رو اون شما هم اگه بخوای میتونی با گرفتن دیسک هما مخصوص نصب KDE 4.1 اینو رو اوبونتو نصب کنی
موفق باشی

آفلاین HessaM TNT

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 366
  • What ?
« پاسخ #86 : 06 مهر 1387، 02:40 ق‌ظ »
GrAnDpA عزیز . حرفهای آقای حبیبی واقعلا صحیح و عاقلانه هستش .
تجربه اییشون رو نادیده نگیرین
+1
.:: بهتره آدم بین بزرگا کوچیک باشه، تا بین کوچیکا بزرگ ::.

آفلاین GrAnDpA

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #87 : 06 مهر 1387، 02:43 ق‌ظ »
سلام.چشم عزيزم ;)
 خيلي ممنون. كوبونتوي من كه 8.04 هست حالا نسخه ي KDEش را نمي دونم.
يه جمع بندي هم بكنم اگه اشتباه بود شما بفرماييد : خوب فعلا اوبونتو استاديو و مينت را بي خيال ميشم و مي رم سراغ خود اوبونتو + ديسك هما 8.04.1
براي داشتن KDE هم روي اوبونتو KDE‌4.1 را نصب مي كنم ديگه با اين وجود فكر كنم نيازي به كوبونتو نباشه؟ درسته؟ (البته اگر تنها تفاوت اين دو توزيع در ميز كارهاشون باشه)

موفق باشيد...

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #88 : 06 مهر 1387، 03:19 ق‌ظ »
سلام.چشم عزيزم ;)
 خيلي ممنون. كوبونتوي من كه 8.04 هست حالا نسخه ي KDEش را نمي دونم.
يه جمع بندي هم بكنم اگه اشتباه بود شما بفرماييد : خوب فعلا اوبونتو استاديو و مينت را بي خيال ميشم و مي رم سراغ خود اوبونتو + ديسك هما 8.04.1
براي داشتن KDE هم روي اوبونتو KDE‌4.1 را نصب مي كنم ديگه با اين وجود فكر كنم نيازي به كوبونتو نباشه؟ درسته؟ (البته اگر تنها تفاوت اين دو توزيع در ميز كارهاشون باشه)

موفق باشيد...
دقیقا منظورم همین بود به این میگن گام برداشتن حرفه ای اره فرق اونا هم تو دسکتاپ و پکای مخصوص kde هست که همه رو اوبونتو قابل نصبه اینم بدون اگه بخوای هرکدوم از نرم افزار های kde رو تو گنوم نصب کنی اگه فقط هدف دستیابی به نرم افزار های پر قدرتی مثل amarok و kaffeine و k3b و امثالهم هست میتونین اونا رو بسادگی رو اوبونتو بدون نیاز به نصب کل چند صد مگ kde نصب کنین
موفق باشی

آفلاین GrAnDpA

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #89 : 06 مهر 1387، 03:24 ق‌ظ »
سلام. ممنون از راهنمايي هاي خوبتون. \\:D/

سلام لينوكس