انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: دیسک هما ۸.۰۴.۱ نسخه چندرسانه‌ای برای خانواده اوبونتو ۸.۰۴  (دفعات بازدید: 48761 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mohi

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1430
  • as in freedom
پاسخ به: دیسک هما ۸.۰۴.۱ نسخه چندرسانه‌ای برا
« پاسخ #30 : 21 خرداد 1387، 11:14 ق‌ظ »
صفحه Donations به روز شد. http://wiki.ubuntu.ir/Homa/Donations
کوچکترین کاری که میتونیم انجام بدیم، خرید هما و حتی خرید و هدیه به دوستانمون هست. مثلا با اکانت خودتون بخرید و آدرس دوستتونو به عنوان گیرنده بزنید. توی توضیحات هم بنویسید هدیه تا فاکتور بدون قیمت و همراه با برگه هدیه و کمک به پروژه برای دوستتون ارسال بشه. :)
« آخرین ویرایش: 21 خرداد 1387، 05:24 ب‌ظ توسط mohi »
امضای کوچکتر - انجمن زیباتر P-:

آفلاین Armin Rad

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 44
  • You are free, If you want
ممنون از بابت راهنمايي هاي شما ولي مگه linuxshop ماله شما نيست؟ ::)
خیر!

راجع به مساله ي 3 هم كه فرموديد خوب غير آزاد غير آزاده ديگه برادر من. قرار نيست كه اگه هشدار رو به ما بده مجاز باشيم ازش استفاده كنيم. البته من شخصا از اين ابزارها استفاده مي كنم و قصدم اين نيست كه بخوام بگم بقيه ي دوستان استفاده نكنند و پايبند مسائل كپي رايت هم هستم. ولي شما كه مدير اين سايت هستيد و مقيد به رعايت اين قوانين، مجازيد كه اين بسته رو منتشر كنيد؟ ::)
پاسخ کوتاه: بله!
توضیحات اضافی:
شما انگار سربند پست کپی رایت یه مفاهیمی رو با هم قاطی کردید... اصولا نرم‌افزار غیرآزاد، علاوه بر غیرآزاد بودن خیلی چیزهای دیگه هم میتونه باشه مثلا میتونه Open Source باشه!
مثلا Firefox یک نرم‌افزار آزاد GPL نیست ولی یک نرم‌افزار Open Source هست چون با مجوز MPL منتشر میشه...
ولی خوب رعایت Copyright ربطی به آزاد و Open Source بودن یا غیره نداره، فقط اینکه اگر نرم‌افزار آزاد GPL باشه میشه بدون دردسر اون رو منتشر کرد و اگه Open Source باشه باید دید که با چه مجوزی منتشر شده...

در مورد ترجمه‌های قرآن کریم هم همه چیز تو سایت zekr هست و در زمان نصب بسته هم بهتون گفته میشه... کمی تحقیق و بررسی خیلی بهتون کمک میکنه!
دوست عزيز آقا مهدي :)
اين مساله براي من اينقدر اهميت نداره كه بخوام براش وقتي صرف كنم و "کمی تحقیق و بررسی" كنم. من براساس مواردي كه ذكر كرديد و بر اساس مطالب خودتون اين مورد رو سوال كردم.
چرا ناراحت مي شيد؟ خوب اگه نمي خواين جواب نديد. :(
ضمنا ممنون از بابت يادآوري قوانين open source و ... (فكر مي كنم دو سه سال پيش همشونو خونده بودم!)
Let's think about that time, we are die
That's time is near to us
So, Be careful
Really

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
سلام شاید جاش اینجا نباشه ولی جای بهتری پید نکردم من می خواستم بدونم که فروشگاهی در مشهد (حقیقی)وجود داره که محصولات لینوکس رو در اونجا بفروش برسونه
ممنون
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین mohi

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1430
  • as in freedom
سلام شاید جاش اینجا نباشه ولی جای بهتری پید نکردم من می خواستم بدونم که فروشگاهی در مشهد (حقیقی)وجود داره که محصولات لینوکس رو در اونجا بفروش برسونه
ممنون
نه هنوز ;)
امضای کوچکتر - انجمن زیباتر P-:

آفلاین سعید زبردست

• سعید زبردست
  • گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1052
  • سعید زبردست
    • وبلاگ سعید زبردست
دیر اومدم ولی تبریک می گم.
دست بچه ها درد نکنه.
وب سایت - وبلاگ - «آنان که می توانند انجام می دهند و آنان که نمی توانند، انتقاد می کنند ...»
قوانین و خط مشی رفتاری در انجمنهای اوبونتو ایران

آفلاین solook

• Full Member
  • *
  • ارسال: 219
ميگم هنوز موقعش نشده كه ديسكت هما رو آپلودش كند و لينك دانلودشو برا همه عزيزان بذاريد؟

يا اينكه اينكارو كرديدو خبري ندارم ازش

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
سلام من الان اگه بخوام هما رو تهیه کنم باید چیکار کنم لینوکس شاپ که داره به روز رسانی میکنه (اونم 20 روز) وفروشگاه حقیقی هم که ندارید کمک کنید!!!

ممنون
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین حسین عسکری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 59
  • دنیای اوبونتو، دنیایی فراتر است !
سلام ضمن عرض تبریک. من نیز به هما نیاز دارم. تا حالا کلی با دایال آپ آپدیتشش کردم اوبونتو رو ولی دیگه خسته شدم آخه سرعت کمه. ممنون میشم.
اینم تغییر امضا به خاطر دوستان...

آفلاین masoudadm

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 73
سلام
نمی خواهید هما رو جایی آپلود کنید؟
دانی که شمع دم مرگ به پروانه چه گفت                 گفت ای عاشق بیچاره فراموش شوی
سوخت پروانه ولی خوب جوابش را داد                      گفت طولی نکشد نیز تو خاموش شوی

آفلاین arash-lin

• Full Member
  • *
  • ارسال: 143
یعنی کسی نمی تونه هما رو آپ کنه که ما دانلودش کنیم؟؟

آفلاین بهنام توکلی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 491
    • چاپچی
سلام

دوستانی که نیاز به تهیه هما با خرید اینترنتی دارند به امید خدا دیسک آن به زودی در فروشگاه سی تو sito.ir قرار خواهد گرفت و شما می توانید از سرویس های متنوع این فروشگاه استفاده نمایید.

همچنین دیسک DVD سفارشی شده اوبونتو با آخرین آپدیت های نرم افزاری و هسته (آپدیت تا آخرین لحظه) و کدک های لازم و ... در این فروشگاه قرار خواهد گرفت. امیدواریم که این دیسک علاوه بر هما برای کاربران خوب اوبونتو مفید واقع شود.

آفلاین ناربه

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2033
سلام

دوستانی که نیاز به تهیه هما با خرید اینترنتی دارند به امید خدا دیسک آن به زودی در فروشگاه سی تو sito.ir قرار خواهد گرفت و شما می توانید از سرویس های متنوع این فروشگاه استفاده نمایید.

همچنین دیسک DVD سفارشی شده اوبونتو با آخرین آپدیت های نرم افزاری و هسته (آپدیت تا آخرین لحظه) و کدک های لازم و ... در این فروشگاه قرار خواهد گرفت. امیدواریم که این دیسک علاوه بر هما برای کاربران خوب اوبونتو مفید واقع شود.

Thanks

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
با عرض معذرت از همه دوستانی که هنوز نتونستن هما رو تهیه کنند، متاسفانه من پهنای باند کافی برای upload هما ندارم. نسخه‌های قبلی رو هم دوستان دیگه‌ای زحمت میکشیدن و upload میکردن و بعد ما تو sourceforge قرار میدادیم. در مورد نسخه جدید هم دوستانی که پهنای باند کافی دارند میتونن هما رو آپلود و یا torrent کنن و لینک بدن و یا اینکه کپی برداری کنند و در اختیار سایر دوستان قرار بدن...
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین shahram001

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 270
یک سوال این دیسک هما روی کوبنتو نصب میشه
چه نرم افزارهایی داره دوتا شد ::)