انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نسخه جدید flareget با رفع مشکلات قبلی ارایه شد.  (دفعات بازدید: 25291 بار)

0 کاربر و 9 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
تو سورس‌فورچ برای دانلود قسمت «لینوکس» اینو زده:

To comply with the policies of sourceforge.net, the binaries of flareGet had to be removed. Now they are available for download at flareGet's website: http://flareget.net16.net/download

حالا اونجا باگ داشت دیگه چرا از روی سورس‌فورج مجبور شدن که برش دارن؟

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
من الان نصب کردم این تغییراتیه که داشته :
flareGet 1.3-5(stable)

* added metalink support
* languages added - Czech, French, Br-Portuguese, Spanish, Bengali
* added widget icon
* customize categories
* improved grabber - bar style, no root password required
* improved error recovery
* current download speed on hovering mouse over tray and widget icon
* Fixed grabbing of videos from dailymotion.com
* Fixed bug in authorisation
* Fixed bug in user agent
* many more bugs fixed

آفلاین Merdad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • سوسیال دموکراسی
    • اولین مرجع آموزش گرافیک با گیمپ
آخر من متوجه نشدم این برنامه کد بازه یا کد بسته؟؟؟
کدهاش رو نت هست؟؟
«زندگی میگن برای زنده‌هاست»

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
کد باز هست ولی تا موقعی که کد هارو document نکنه رو اینترنت نمیزاره.

آفلاین Merdad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • سوسیال دموکراسی
    • اولین مرجع آموزش گرافیک با گیمپ
کد باز هست ولی تا موقعی که کد هارو document نکنه رو اینترنت نمیزاره.

خوب نیست که اینجور.
بازم اگه یه شرکت معتبر منبعش بود خوب بود، ولی نویسندش یه شخص ناشناس هندی هست. از کجا معلوم کدش حاوی بدافزار نباشه؟
از یه طرف خیلی ازش تعریف شنیدم و خودمم دانلودش کردم، ولی همین موضوع کدباز نبودنش به شک انداخته که نصبش کنم یا نه.
«زندگی میگن برای زنده‌هاست»

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 452
از نسخه جدید خیلی خوشم اومده,حداکثر سرعت بدون دردسر
از اون برنامه هاست که میتونه جای idm رو توی لینوکس پر کنه
کاش ما ایرانیها هم دست اندر کار بودیم  :oops:

آفلاین امیر شهریاری

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 323
سلام
ما هم همچین بیکار هم نبودیم  ;)
من حدود یک ماه میشه دارم سعی می کنم یک دانلودر بنویسم. چنتا علت باعث شده کار خیلی کند پیش بره
۱-  مشغله زیاد و کار های مختلف که فرصت زیادی پیدا نمیکنم هر روز کمی برنامه رو جلو ببرم
۲- نا آشنایی به این زمینه برنامه ها (بیشتر تو طراحی برنامه های بانک اطلاعاتی و پایگاه های داده تخصص دارم و اولین باره اومدم سراغ نوشتن برنامه ای تو این زمینه.(برا همین اغلب کارم رو با آزمایش و خطا توسعه میدم و این زمان زیادی میگیره)
۳- نبودن منابع یا الگوریتم یا برنامه های متن باز برای دیدن روش کار (با این همه برنامه دانلودر هرچی گشتم نتونستم چیز بدرد بخوری گیر بیارم. یا الگوریتمشون اونقدر پیچیده بود که فهمیدنش سخت میشد و یا زبونشو نمی فهمیدم و بیشترشون هم اصلا روش کارشون رو ارئه نمی کنن یا یک قسمت پایه رو نشون میدن .
این چیزا باعث شدن بعضی وقتا گیر کنم و تا مرحله بی خیال شدن نوشتن برنامه پیش برم ولی تا الان شکر خدا به هر سختی بود پیش رفتم.
برنامه فعلا با ۱۰ تا سگمنت مجزا فایل مورد نظر رو دانلود می کنه (البته اگه سرور پشتیبانی بکنه)الان دارم رو ذخیره کردن سگمنت های دانلود شده تو فایل کار می کنم.
این تصویر برنامه تو اوایل کاره : http://shahriary.staffcms.um.ac.ir/imagesm/1064/My_Pic/my_downloader.jpg
اینم تصویر برنامه امروزه : http://shahriary.staffcms.um.ac.ir/imagesm/1064/My_Pic/my_downloader2.jpg
یا حق

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
سلام
ما هم همچین بیکار هم نبودیم  ;)
من حدود یک ماه میشه دارم سعی می کنم یک دانلودر بنویسم. چنتا علت باعث شده کار خیلی کند پیش بره
۱-  مشغله زیاد و کار های مختلف که فرصت زیادی پیدا نمیکنم هر روز کمی برنامه رو جلو ببرم
۲- نا آشنایی به این زمینه برنامه ها (بیشتر تو طراحی برنامه های بانک اطلاعاتی و پایگاه های داده تخصص دارم و اولین باره اومدم سراغ نوشتن برنامه ای تو این زمینه.(برا همین اغلب کارم رو با آزمایش و خطا توسعه میدم و این زمان زیادی میگیره)
۳- نبودن منابع یا الگوریتم یا برنامه های متن باز برای دیدن روش کار (با این همه برنامه دانلودر هرچی گشتم نتونستم چیز بدرد بخوری گیر بیارم. یا الگوریتمشون اونقدر پیچیده بود که فهمیدنش سخت میشد و یا زبونشو نمی فهمیدم و بیشترشون هم اصلا روش کارشون رو ارئه نمی کنن یا یک قسمت پایه رو نشون میدن .
این چیزا باعث شدن بعضی وقتا گیر کنم و تا مرحله بی خیال شدن نوشتن برنامه پیش برم ولی تا الان شکر خدا به هر سختی بود پیش رفتم.
برنامه فعلا با ۱۰ تا سگمنت مجزا فایل مورد نظر رو دانلود می کنه (البته اگه سرور پشتیبانی بکنه)الان دارم رو ذخیره کردن سگمنت های دانلود شده تو فایل کار می کنم.
این تصویر برنامه تو اوایل کاره : http://shahriary.staffcms.um.ac.ir/imagesm/1064/My_Pic/my_downloader.jpg
اینم تصویر برنامه امروزه : http://shahriary.staffcms.um.ac.ir/imagesm/1064/My_Pic/my_downloader2.jpg
یا حق

خوب چرا تو همین پروژه flareget مشارکت نمیکنین که سرعت گسترششم بیشتر بشه ?

آفلاین امیر شهریاری

• Sr. Member
  • *
خیلی دوست داشتم ولی ۲ تا مشکل وجود داشت .
۱- اینکه نتونستم سورسش و پیدا کنم .
۲- فکر می کنم اونو با ++C نوشتن و من با پاسکال و لازاروس کار می کنم و تغییر زبان برام کار سخت تری هستش  8)
تو سورس فورج هم فقط نسخه لینوکسی ارائه دادن و هنوز تو پوشه سیستم عامل های دیگه خالیه.
ولی با لازاروس  من همین الان که مینویسم میتونم هم لینوکسی و هم ویندوزی و هم مک برنامه ام رو منتشر کنم.
حداقل اگه الگوریتم نحوه دانلودش رو منتشر می کردن میشد با همون الگوریتم ادامه بدم و کار خیلی جولوتر می رفت ولی فعلا مجبور هستم از صفر شرو کنم  :'(

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
اسمش رو بذار:‌ WebKiller
:D

آفلاین alieblice

• High Hero Member
  • *
خیلی دوست داشتم ولی ۲ تا مشکل وجود داشت .
۱- اینکه نتونستم سورسش و پیدا کنم .
۲- فکر می کنم اونو با ++C نوشتن و من با پاسکال و لازاروس کار می کنم و تغییر زبان برام کار سخت تری هستش  8)
تو سورس فورج هم فقط نسخه لینوکسی ارائه دادن و هنوز تو پوشه سیستم عامل های دیگه خالیه.
ولی با لازاروس  من همین الان که مینویسم میتونم هم لینوکسی و هم ویندوزی و هم مک برنامه ام رو منتشر کنم.
حداقل اگه الگوریتم نحوه دانلودش رو منتشر می کردن میشد با همون الگوریتم ادامه بدم و کار خیلی جولوتر می رفت ولی فعلا مجبور هستم از صفر شرو کنم  :'(
خودش که گفته کد رو اراعه میده فقط گفته با داکیومنتش کنه . شاید بدون داکیومنت شدش رو داد بهتون بهش یک ایمیل بزنین .

آفلاین mohsen69

• Sr. Member
  • *
توصیه می کنم تا یکی دو سال دیگه که این برنامه به پایداری کامل نرسیده ازش استفاده نکنید چون خیلی باگ داره. کمترین کاری رو که باید انجام بده یعنی دانلود رو درست انجام نمی ده! فعلا نمی شه ازش به عنوان دانلود منیجر پیش فرض استفاده کرد.
«هیچ استدلالی مبنی بر اینکه آنچه اکثریت اراده می‌کند صحیح است، وجود ندارد.»

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
انتشار جدید flareget: دیروز
« پاسخ #42 : 23 بهمن 1391، 05:55 ب‌ظ »
نسخه جدید: 2013-02-10

دانلود: ‌http://sourceforge.net/projects/flareget
flareget.tar.gz

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
هنوز با دانلود از سایتهایی که باید برای دانلود ازشون لاگین کنین مشکل داره . خودم با افزونه flashgot در فایرفاکس ازش استفاده کردم ، همزمان 4 تا فایل mp3 گذاشتم دانلود شه، یهو معلوم نشد چی شد برنامه خود به خود بسته شد . بعد که دوباره برنامه را باز کردم دیدم اثری از فایلها نیست . هنوز کار داره تا به سطح مطلوب برسه .
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
هنوز با دانلود از سایتهایی که باید برای دانلود ازشون لاگین کنین مشکل داره . خودم با افزونه flashgot در فایرفاکس ازش استفاده کردم ، همزمان 4 تا فایل mp3 گذاشتم دانلود شه، یهو معلوم نشد چی شد برنامه خود به خود بسته شد . بعد که دوباره برنامه را باز کردم دیدم اثری از فایلها نیست . هنوز کار داره تا به سطح مطلوب برسه .

مشکلش اینه که اگر وسط دانلود کرش کنه همه دانلود ها از بین میره .
حتی اگر موقع شاتداین خودتون اصولی نبندینش باز هم دانلود ها ازبین میره .
باگش رو یادمه رپورت کرده بودن نمی دونم چرا درستش نمیکنه.
سایتشم الان کار نمیکنه میره رو این جا :
http://error404.000webhost.com/cpu-limit-reached.html