انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: انتخاب مستقیم عکس بکگراند در kde  (دفعات بازدید: 2254 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین paradox

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
انتخاب مستقیم عکس بکگراند در kde
« : 11 بهمن 1391، 10:30 ب‌ظ »
من الان اوبونتو 12.04 دارم که روش میز کار kde رو نصب کردم .
 1- مشکلی که دارم اینه که تو این میز کار وقتی که یک عکسی رو با برنامه image viwer باز می کنم و گزینه set as desktop background رو میزنم به جای اینکه عکس بک گراند دسکتاپ فعلیم بشه میشه بکگراند دسکتاپ یونیتی .
2- آیا میشه روی یکی از activity ها پسورد گذاشت که وقتی بخوایم واردش بشیم ازمون پسورد بگیره .
ما رو واسه زندگی کردن میارن اینجا و این دقیقا همون چیزیه که ازمون می گیرن!!!رستگاری در شائوشانگ

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1966
  • Ma3x
    • Ma3x
پاسخ : انتخاب مستقیم عکس بکگراند در kde
« پاسخ #1 : 11 بهمن 1391، 11:31 ب‌ظ »
به‌خاطر این‌که با برنامه ای باز می‌کنی که تحت گنوم یا بهتر بگم gtk هست، بنده خودم راه حل به‌درد بخوری برای این مساله نیافتم به جز یک سرویس برای دلفین بود که گزینه برای تنظیم به بک‌گراند رو به منوی راست کلیک اضافه می‌کرد.

آفلاین paradox

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
« پاسخ #2 : 12 بهمن 1391، 07:02 ب‌ظ »
به‌خاطر این‌که با برنامه ای باز می‌کنی که تحت گنوم یا بهتر بگم gtk هست، بنده خودم راه حل به‌درد بخوری برای این مساله نیافتم به جز یک سرویس برای دلفین بود که گزینه برای تنظیم به بک‌گراند رو به منوی راست کلیک اضافه می‌کرد.
ممنون دوست عزیز
یادتون نیست که چطور میشه این سرویس رو روی دلفین اضافه کرد ؟
ما رو واسه زندگی کردن میارن اینجا و این دقیقا همون چیزیه که ازمون می گیرن!!!رستگاری در شائوشانگ

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1966
  • Ma3x
    • Ma3x
« پاسخ #3 : 12 بهمن 1391، 08:12 ب‌ظ »
ذلفین رو باز کنید از برید به بخش prefrences و از باکس سمت چپ srvices رو انتخاب کنید و install new services یا download new services رو انتخاب کنید، خودش یک پنجره باز می‌کنه که لیست سرویس‌های دلفین رو نشون میده، سرویس مورد نظرتون رو انتخاب کنید و کلید install رو فشار بدین!