انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل در نشناختن کارت گرافیک intel GMA 4500M در ۱۲.۰۴ (با کمک amin7r حل شد)  (دفعات بازدید: 4424 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین navid4132

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
سلام دوستان.....من تازه لینوکس نصب کردم.و از لینوکس چیزی نمیدونم......طبق یه سری جزوه که از تو اینترنت دانلود کردم تونستم یه سری برنامه ها و یه سری چیزهای دیگه رو هم نصب کنم.....البته ناگفته هم نماند که یکی از دوستان تو یکی از این فروم ها کمکم کرد تا به اینترنت وصل بشم.....در حال حاضر مشکلم اینه که اوبونتو من ورژن ۱۲.۰۴ هستش و وقتی از برنامه additional drivers برای نصب کارت گرافیک استفاده می کنم این برنامه کارت گرافیک منو شناسایی نمی کنه.....اگه میشه راهنمایی کنین تا این مشکلم حل بشه.
مشخصات کارت گرافیکم intel GMA 4500M هستش  :(
« آخرین ویرایش: 15 بهمن 1391، 06:27 ب‌ظ توسط navid4132 »

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
سلام
گرافیک های اینتل نیازی به نصب درایور ندارن و راه انداز اون درون هسته (کرنال)نوشته شده(گذاشته شده) برای اینکه بتونین از کارت گرافیکتون بهتر استفاده کنین بهتره که کرنال رو آپدیت کنین :)
برای آپدیت کرنال هم میتونین از طریق خود آپدیت منیجر عمل کنین که اونجا کرنال 3.5.21 هست یا خودتون کرنال رو دریافت کنین که اونم تو لینکی که در ادامه میارم هست و به 3.7.5 آپدیت میشه (آپدیت منیجر بی دردسر تره و راهی که لینکش رو دادم بروز تره ;) انتخاب با خودتونه ;D)
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,55287.0.html
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .

آفلاین navid4132

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
سلام
گرافیک های اینتل نیازی به نصب درایور ندارن و راه انداز اون درون هسته (کرنال)نوشته شده(گذاشته شده) برای اینکه بتونین از کارت گرافیکتون بهتر استفاده کنین بهتره که کرنال رو آپدیت کنین :)
برای آپدیت کرنال هم میتونین از طریق خود آپدیت منیجر عمل کنین که اونجا کرنال 3.5.21 هست یا خودتون کرنال رو دریافت کنین که اونم تو لینکی که در ادامه میارم هست و به 3.7.5 آپدیت میشه (آپدیت منیجر بی دردسر تره و راهی که لینکش رو دادم بروز تره ;) انتخاب با خودتونه ;D)
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,55287.0.html
مرسی دوست من.....از روش دوم استفاده کردم....واقعا ممنونم \\:D/

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
(با کمک amin7r حل شد)
نوید جان این قسمتی که های لایت کردم رو میتونی برداری برادر
آخه آدم در مقابل این همه آدمایی که از سطح خودم بالاترن واستاد بنده هستن خجالت میکشه(خیلی ضایع هست میخواستم قبلا بهت بگم ولی تایپیک رو گم کردم و بخاطر همین دوباره دیدم گفتم)
لطفا اسم تایپیک رو اصلاح کنین

موفق و پیروز باشید
بدرود
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .