انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: برنامه فایل منیجر ویندوزی با قابلیت مدیریت درایوهای لینوکسی در ویندوز  (دفعات بازدید: 10076 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
سلام
نمیدونم این پست رو بزارم یا نه (نمیدونم موافقین با این پست یا نه؟؟؟؟) ولی اگه موافق نبودین بهم امتیاز منفی ندین (خواهشن) گزارش بدین به مدیران تا این پست رو حذف کنن !!
خوب من یه نرم افزاری برای مدیریت فایل های لینوکس (درایو های لینوکسیم) میخواستم در ویندوز!!
خوب یه چند تا نرم افزار هست ولی من یکی شون رو معرفی می کنم (البته تخصص اصلی شون تو ریکاوری فایل از روی درایو ها هستا چه لینوکسی چه ویندوزی(در ویندوز)   بگذریم ...) اسم این برنامه Linux Reader  هست که توانایی های زیر رو داره
Ext2/3/4
ReiserFS, Reiser4
HFS, HFS+
FAT, exFAT
NTFS, ReFS
UFS2
یعنی قابلیت خوندن این درایو ها رو داره
این ابزار از ویندوز های زیر پشتیبانی می کنه7 / XP / 2000-2008این نرم افزار کاری شبهه به ویندوز اکسپلورر می کنه یعنی مدیریت فایل ها یا همون فایل منیجر خودمون
این نرم افزار  100٪ رایگانه و لینک دانلودش رو براتون در زیر آوردم
download Linux Reader

refrence
« آخرین ویرایش: 19 بهمن 1391، 11:04 ق‌ظ توسط amin7r »
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .

آفلاین علی نعمت اللهی

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 648
  • every thing is [im]possible
    • وبلاگ شخصی من
من از Ext2Fsd استفاده میکنم و پارتیشن اوبونتو و ... رو به ویندوز اکسپلورر اضافه میکنم
توی 8 و 7 امتحانش کردم

http://sourceforge.net/projects/ext2fsd/

آفلاین HsebliS

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 591
  • یه روز خوب میاد...

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
خوبه... یا نه عالیه!
از این پستها زیاد میدی! ::) یه جور اسپمه  >:(

آفلاین محسن ح.

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 854
خوبه... یا نه عالیه!
از این پستها زیاد میدی! ::) یه جور اسپمه  >:(

موافقم اما کاریش هم نمیشه کرد تا وقتی دکمه ی تشکر نباشه همینه دیگه ! ](*,) :-|

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
ممنون عالی بود :) .

توی ویندوز ۷ امتحان کردم کل دل و روده اوبونتو در دسترسه :D

پ.ن: به نظرم بفرست برای این شرکتایی که ویندوز دستکاری میکنن بعدش بگو امکاناتش چیه. چند روز دیگه دیسک میاد تو بازار : «ویندوز ملی با قابلیت کنترل لینوکس» ;D
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
پ.ن: به نظرم بفرست برای این شرکتایی که ویندوز دستکاری میکنن بعدش بگو امکاناتش چیه. چند روز دیگه دیسک میاد تو بازار : «ویندوز ملی با قابلیت کنترل لینوکس» ;D
خدا بگم چکارت نکنه !!! کلی خندیدم ;D

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
سلام دوستان ببخشید من نصبیدم و متوجه این نکته شدم کسایی که میخوان در ویندوز به برنامه ها و فایل های ذخیر شده در درایو لینوکسیشون دسترسی داشته باشن با این برنامه کارشون میشه

* نکته اساسی: کسایی که مثل من مشکل پاک شدن اطلاعات ذخیره شده توسط لینوکس روی درایو ویندوزیشون داشتن (چک دیسک ویندوز اطلاعات رو پاک می کرد!!!) با اینبرنامه خیلی راحت و بدون دردسر میتونن فایلا رو بردارن (از تو درایو لینوکسشون)ولی باید حتما اول رو درایو لینوکسی ذخیر کنن تا این مشکل براشون پیش نیاد
اطلاعاتی که از درایو لینوکسیشون با این برنامه بر داشته میشه 100% سالم میمونه و توسط چک دیسک ویندوز پاک نمیشه!!!

اینشالله که بدرد سایر دوستان هم بخوره
!!!!!!!!!!!!!!!! این پست رو زدم و بهم منفی ندادین !!!!!!!!!!!!!!!!!
خداییش خیلی تعجب کردم (برنامه ویندوزی معرفی کردم) انتظار داشتم بهم بد و بیراه بگین که خدا رو شکر نگفتین
ممنون از همه کسایی که بهم منفی ندادن!!!!!!!!!!!!!!!

من مشکلم رو حل کردم ولی هدفم از این پست حل مشکل سایر دوستان بود و لا غیر ;)
« آخرین ویرایش: 19 بهمن 1391، 06:21 ب‌ظ توسط amin7r »

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
خدای ناکرده مگه مریضیم که به کار مفید منفی بدیم؟

آفلاین Masoud92m

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1348
منتظر نباش که مرگ تو کی میاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه کسی سمت تو نمیاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه میبینی که کسی حرفتو نمیخواد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
مثل من مثل خیلی ها ..... آزاد باش مثل من مثل خیلی ها

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
خدای ناکرده مگه مریضیم که به کار مفید منفی بدیم؟
معدرت می خوام قصد توهین به کسی یا شخصی یا گروهی رو ندارم
ولی از قدیم گفتن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها (اسم کاربری رو نمیارم چون صلاح نمیبینم بهش بازم منفی بدین!!!)

خوم با این که تا آلان کار خاصی نکردم تا همین آلان نزدیک به 20 منفی گرفتم (!!!!!!!!!!!!!!) بله من کاربری هستم که تازه عضو شدم نیازی به مثبت یا منفی ندارم اصلا چیز مزخرفیه این مثیت با منفی

ولی همین رو بگم که حداقل نزدیک به 5 یا 6 کاربر رو دیدم که تا حالا کلی از این بچه بازیا نالیدن

بنده خودم به خاطر اینکه چند تا حرف (واقعیت رو زدم یا نرم افزاری معرفی کردم که کسی خوشش نیومده تا آلان اینقدر منفی باید بگیرم)
این خیلی بچه گانه هست
باید خدایی ناکرده خدا بشی بیای بین همین کابرا منفی بگیری اونوقت بهت ثابت بشه که اینجا چقدر مسخره شده!! (خدا هم از این کاربرای متعصب و ... منفی گرفت !!!!) البته کفر نگم ولی ولقهیت رو می  گم

کاربرا هم اگه خواستی بهت میگم واسم ... نیست ولی بهم پیام خصوصی بده تا بهت بگم (طرف حرفم شمایی نه همه کاربرای این سایت)
خوب منم شده که تو بعضی از قسمت ها حرفام رو نگفتم (چون بعضیا متعصبن)و کلا از کل کل و یکی این بگه و یکی اون بگه هم خوشم نمیاد الکی اسپم بکنم (یه پستی رو)و اینقدر خود خواه و متعصب برخورد کنم که یکی بیاد وسط پا در میونی کنه (حالا از ایجاد مزاحمت برای دیگران و منحرف کردن پست بنده خدایی که مشکلش رو مطرح کرده هم نمیشه گذشت) تازه بعضیا هم که راه عوضی رو بهت نشون میدن ;D خوبه من هارد اکسترنال داشتم و گرنه یه درایوم رو بخاطر راهنمایی های غلط بعضیا فرمت کردم اگه من این هراد رو نداشتم مثل دفعه های قبلی که اوبونتو نصبیدم میرفتم و پشت سرم رو هم نگاه نمکردم (بعضا بهشون مدیونم بخاطر کمکایی که کردن بهم و کار بعضیا رو هم هیچ وقت فراموش نمیکنم) خوب درایو من 165 گیگ بود اینو من اگه هارد اکسترنال نداشتم باید چکار می کردم  :(  (البته یه سری اطلاعاتی که 1 سال با بدبختی بدست آورده بودم رو پاک کردم فکر نکنین برام مفت از آب در آمد نه چون به دوستم اطلاعات رو داده بودم بهش زنگ زدم و گفتم داره یا نه هنوز که هنوزه هم نتونستم اطلاعات رو ازش بگیرم!!!!!!!!!) و اونم 235 گیگ اطلاعت هست که یه روز باید بشینی کپی کنی روی هارد!!!!!!!!!!!!
ادامه بدم  هزار مثنوی رو هم رد می کنم ولی این رو بدون این فروم و این بچه ها حرفی که خودشون می زنن رو باید بهشون زد (خودتو با n تا سلیقه هماهنگ کن) و اصلا تواین فروم حرفی از حق و ... نباید زد!!!!!

دلم خیلی از دست این بچه ها پره (من یه مقدمه زدم تو قسمت این پست http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,54432.0.html یه کم ربطی با این موضوع داره ولی من آینده رو دارم می بینم که متن بازه فکر نکنین که الکی اصرار دارم اوبونتو یاد بگیرم!!!!) یا کاربری لینوکسی بشه یا ... (اگه دید آینده رو نداشتم هیچ وقت با وضعیت این فروم اینجا نمی موندم)

ممنون، عالی بود +1
خواهش می کنم مسعود جان
این وظیفه ای میبینم که دینم رو نسبت به دیگران ادا کنم
امیدوارم ادا بشه :)

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
امین جان من ركورد منفي دارم :) امتيازم تا -١٠٠ هم رفته :)
« آخرین ویرایش: 12 مهر 1392، 11:12 ب‌ظ توسط محمدرضا ح. »

آفلاین علی نعمت اللهی

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 648
  • every thing is [im]possible
    • وبلاگ شخصی من
امين جان من ركورد منفي دارم :) امتيازم تا -١٠٠ هم رفته :)
البته بدون کمک جبیر هرگز نمیتونستی همچین رکوردی رو بدست بیاری ;D ;D

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
دوستان من مشکلم امتیاز نیست !!!!
شما چرا اذیت می کنین!!!!!
نقل‌قول
ولی همین رو بگم که حداقل نزدیک به 5 یا 6 کاربر رو دیدم که تا حالا کلی از این بچه بازیا نالیدن
نقل‌قول
خوب منم شده که تو بعضی از قسمت ها حرفام رو نگفتم (چون بعضیا متعصبن)و کلا از کل کل و یکی این بگه و یکی اون بگه هم خوشم نمیاد الکی اسپم بکنم (یه پستی رو)و اینقدر خود خواه و متعصب برخورد کنم که یکی بیاد وسط پا در میونی کنه (حالا از ایجاد مزاحمت برای دیگران و منحرف کردن پست بنده خدایی که مشکلش رو مطرح کرده هم نمیشه گذشت)
نقل‌قول
الکی اسپم بکنم (یه پستی رو)
نقل‌قول
منحرف کردن پست بنده خدایی که مشکلش رو مطرح کرده
نقل‌قول
تازه بعضیا هم که راه عوضی رو بهت نشون میدن
نقل‌قول
یه درایوم رو بخاطر راهنمایی های غلط بعضیا فرمت کردم
نقل‌قول
اگه من این هراد رو نداشتم مثل دفعه های قبلی که اوبونتو نصبیدم میرفتم و پشت سرم رو هم نگاه نمکردم
نقل‌قول
(بعضا بهشون مدیونم بخاطر کمکایی که کردن بهم و کار بعضیا رو هم هیچ وقت فراموش نمیکنم)
نقل‌قول
هنوز که هنوزه هم نتونستم اطلاعات رو ازش بگیرم!!!!!!!!!) و اونم 235 گیگ اطلاعت هست که یه روز باید بشینی کپی کنی روی هارد!!!!!!!!!!!!
نقل‌قول
ادامه بدم  هزار مثنوی رو هم رد می کنم ولی این رو بدون این فروم و این بچه ها حرفی که خودشون می زنن رو باید بهشون زد (خودتو با n تا سلیقه هماهنگ کن) و اصلا تواین فروم حرفی از حق و ... نباید زد!!!!!
مشکل اینهاست ببینین من آدم کینه ای نیستم که بخوام چون بهم راهنمایی بد کردن با تازه واردا این کار رو بکنم
من تو خیلی از پستایی که زده میشه شرکت نمیکنم چون واقعا یا درموردش اطلاعی ندارم یا اطلاعاتم ناقصه یا دوس دارم دیگران توضیح بدن تا منم یه چیزی (نکته ای که نمیدونم)رو بفهم (خودم رو مثل نخود قاطی آش نمیکنم)
مشکل اینهاست اونوقت شما گیر دادین اول حرف من!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(طرف گفت آفتابه شما لوله اش رو دیدین!!!!!!!!!!!)
ببخشید رک حرفم رو میزنما    این بلایی هست که سرم من در آوردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مواردی که در بالا نقل قول کردم باعث شد که من اول پستم این حرف رو بزنم
نقل‌قول
اگه موافق نبودین بهم امتیاز منفی ندین (خواهشن) گزارش بدین به مدیران تا این پست رو حذف کنن !!
فکر نکنین من آدم بد بینیم نه اصلا اتفاقا همه دوستام میدونم که من خوشبینم اگه این اتفاقا برام نیافتاده بود و باچشم خودم نمیدیدم حرفی هم نمیزدم!!! و در قسمت بعدی این جوری با تعجب این حرف رو نمییزدم!!!!!!!!!!!!!!!! این پست رو زدم و بهم منفی ندادین !!!!!!!!!!!!!!!!!
خداییش خیلی تعجب کردم (برنامه ویندوزی معرفی کردم) انتظار داشتم بهم بد و بیراه بگین که خدا رو شکر نگفتین
ممنون از همه کسایی که بهم منفی ندادن!!!!!!!!!!!!!!!
البته اینو هم بگم هدفم آلان هم کل کل نیستا هدفم رو گفتم
نقل‌قول
من مشکلم رو حل کردم ولی هدفم از این پست حل مشکل سایر دوستان بود و لا غیر ;)
ولی این یه جوری درد دل بود و انتقادی که اسما نوشتن (انتقادات و پیشنهادات) ولی اگه تو اون قسمت پست بزاری دوباره مثل خوره میریزن سرت که چرا این حرف رو زدی؟!!!!!!!!
« آخرین ویرایش: 21 بهمن 1391، 12:27 ق‌ظ توسط amin7r »

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
امین جان همین پست آخریتو در بخش انتقادات بزار . تاپیک معرفی نرم افزارت کمی منحرف شده . اونجا بحث رو ادامه میدیم ;)