انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا OpenSuse هم دسکتاپ Ubuntu را دارد؟ آیا OpenSuse فارسی را پشتیانی می‌کند؟  (دفعات بازدید: 2557 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین 9103074

• Newbie
  • *
  • ارسال: 24
من قبلا با Slax کار کرده بودم و از KDE خوشم می‌اومد اما وقتی با Ubuntu آشنا شدم با محیطش حال کردم حالا که مشکل دما روی Ubuntu واسم حل نشده و همچنان لپ‌تاپم داغه می‌خوام OpenSuse نصب کنم OpenSuse سیستم عامل خیلی از ProBook 4530s هست شاید اونجا مشکل گرما نباشه آیا OpenSuse هم فارسی رو ساپورت می‌کنه و دستاپ Ubuntu روش نصب می‌شه؟

آفلاین محسن ح.

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 854
من قبلا با Slax کار کرده بودم و از KDE خوشم می‌اومد اما وقتی با Ubuntu آشنا شدم با محیطش حال کردم حالا که مشکل دما روی Ubuntu واسم حل نشده و همچنان لپ‌تاپم داغه می‌خوام OpenSuse نصب کنم OpenSuse سیستم عامل خیلی از ProBook 4530s هست شاید اونجا مشکل گرما نباشه آیا OpenSuse هم فارسی رو ساپورت می‌کنه و دستاپ Ubuntu روش نصب می‌شه؟

فارسی که ۱۰۰٪ !!!
دسکتاپ اوبونتو (یونیتی) هم میشه به سادگی روش نصب کرد :)

آفلاین HsebliS

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 591
  • یه روز خوب میاد...

فارسی که ۱۰۰٪ !!!
دسکتاپ اوبونتو (یونیتی) هم میشه به سادگی روش نصب کرد :)
فقط یکم رو پایداری تاثیر میذاره :(

آفلاین سید مسعود امامیان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 951
عوض کردن توزیع زیاد تاثیری بر گرمای لپ تاپ شما نخواهد داشت .
به عمل کار برآید     به سخندانی نیست . . .

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
عزیزم پیش‌فرضش OpenSUSE نیست SUSE هست و تمام درایورها رو هم براش تو وب‌گاهش به آدرس زیر گذاشته:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=5060882&prodTypeId=0&prodSeriesId=5060880&swLang=13&swEnvOID=2020

آفلاین 9103074

• Newbie
  • *
  • ارسال: 24
من با خاموش کردن گرافیک AMD فک کنم مشکل گرما رو حل کردم و فک نکنم نیازی به AMD باشه با از AMD توی ویندوز واسه بازی فقط استقاده می‌کردم باید. از محیط گنو زوزه خوشم نیومد.
اما بازم واسم جالبه که چطور زوزه انترپرایس رو می شه تهیه کنم می‌گن پولیه اما من می‌خوام از لاسنس کسی که روی لپ‌تاپش نصب بوده ولی استفاده نمی‌کنه استقاده کنم می‌شه؟