انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: خبرنامه پست های ارزشمند انجمن اوبونتو  (دفعات بازدید: 17051 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
می خوام برم بچسبم به پایتون (وبعد از عید هم خیلی سرم شلوغه) که باعث میشه کمتر بیام انجمن یا تا مدتی اصلا نیام  :'(
حالایی که نیستم ولی دوست دارم پست های توپ انجمن رو از دست ندم: بعضی پستها (نه تاپیک ها) به اندازه یک کتاب ارزش دارن :o و نمیخوام این طور پستهایی که بعضی وقتها تو انجمن ارسال میشه به خاطر انجمن نیومدنم ازدست بدم  ](*,) یا اتفاق هایی که بچه های انجمن باعثش میشن:‌ جشن انتشارها ووووو (دوست دارم جشن انتشار بعدی باشم اگر باخبر بشم)
اگر انجمن نیام ولی مثل شما هر روز یا دیگه کمه کم هفته ای یکبار ایمیلم رو چک که میکنم: پس اگر مدیرها هر چند وقت یک بار (ماهی یکبار، دو ماهی یکبار) خلاصه ای از پستهای عالی انجمن (یا حداقل لینک پست) رو بصورت یک خبرنامه برامون بفرستند خیلی خوش حالمون می کنند \\:D/ اکثر انجمن سازها امکان ایمیل انبوه رو دارند. امیدوارم SMF2 هم داشته باشه  [-o<
این طوری 8 ماه دیگه یادم نمیره که یک زمانی اینجا عضو بودم و چون تیم انجمن به یادم بوده و خبرنامه فرستاده پس من هم به یاد انجمن می مونم و به انجمن سر می زنم. «من»‌ که میگم ممکنه شما هم باشی! شمایی که داری میخونی موافق این ایده ای؟

اگر با این ایده موافقت بشه، پستهای خوب چطوری انتخاب بشه؟ یک ماه پیش پستی زدم که بچه ها خرابش کردن و چون توی فرجه امتحانها بود حوصله ام نگذاشت جواب بدم و بحث کنم: http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,53147.0.html اگر موافق اون روش نیستید که بچه های حاضر انجمن مطالبهای خوب رو برای خبرنامه اعلام کنند، زحمتش میفته برای مدیرها که بیشتر تو انجمن باشند و اکثر تاپیک ها رو بخونند
« آخرین ویرایش: 04 اسفند 1391، 01:52 ب‌ظ توسط کیان »

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
طرح خوبیه. بنده هم موافقم.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
سلام دوستان موافقم شدید!!!!!!!!!!!!  در حد المپیک ;)

خدا کنه این کار بشه

کیان جان برادر اگه هستی نظر سنجی راه بنداز تا ببینیم چه خبره
این جوری خیلی میان این مطلب رو میخونن ولی پستی نمیزارن که آره ما هم موافقیم با نظرم موافقی  ???
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .

آفلاین aliboy

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 558

پیشنهاد خوبیه ولی باید به این نکته هم توجه بشه که منظور از
نقل‌قول
پستهای عالی انجمن (یا حداقل لینک پست)
چی هست؟
تا اون جایی که من می بینم معمولا پست هایی که ناظرین (یا مدیران) این فروم خودشون ایجاد میکنن یا خودشون قبولش دارن رو به عنوان موضوع مهم و با اهمیت قبول دارن و خیلی از تاپیک های مهمی که ما اینجا داشتیم رو جزء تاپیک های مهم نمیدونن !!!   :)
و ما میطوانیم

آفلاین محسن ح.

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 854

پیشنهاد خوبیه ولی باید به این نکته هم توجه بشه که منظور از
نقل‌قول
پستهای عالی انجمن (یا حداقل لینک پست)
چی هست؟
تا اون جایی که من می بینم معمولا پست هایی که ناظرین (یا مدیران) این فروم خودشون ایجاد میکنن یا خودشون قبولش دارن رو به عنوان موضوع مهم و با اهمیت قبول دارن و خیلی از تاپیک های مهمی که ما اینجا داشتیم رو جزء تاپیک های مهم نمیدونن !!!   :)

ملاک واسه عالی بودن واسه هر کسی فرق میکنه ، پس صد در صد امکانش هست که بعد از همون ۶-۷ ماه بیاین و کلی از مطالبی که واقعا از نظر خودتون میتونسته خیلی مفید و کارامد باشه رو از دست داده باشین ، اینطور نیس ؟
یه چیز دیگه ، به نظرم یکم وقت باید روش گذاشته بشه که ما ایرانی ها هم تا حرف از کار کردن و وقت گذاشتن میشه یادمون میاد کلی کار عقب افتاده داریم و ........
(منظورم به همه نبود ، کسایی هستن که واسشون اهمیت داره مسئولیتی که بهشون میدن هرچند سودی نداشته باشه واسه شخص خودشون ، ولی توی خیلی کارهای گروهی دیدم این مساله رو ...)

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
وارد این بحثا فعلا نشین لطفا. اگر این کار انجام شد بعدا میشه در مورد روشش فکر کرد.
از الان درباره روش مدیرا بحث کردن تاپیک رو از بین می بره! کی میتونه شاید خیلی هم خوب عمل کنند

کیان جان برادر اگه هستی نظر سنجی راه بنداز تا ببینیم چه خبره
من نمی تونم به این پست نظرسنجی اضافه کنم. امکانش رو ندیدم! فکر کنم یک مدیر بتونه! ولی نظرسنجی نیاز نداره! اگر همه هم مخالف باشن بنظرم بهتر برای یک دوره آزنایشی انجام بشه: توی عمل بهتر میشه قضاوت کرد.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
طرحش قشنگه، منم با کلّیتش موافقم. منتها مشکل همون‌طور که اشاره کردن اینه که پست خوب یا مهم چیه؟ معیاری براش داریم؟ چیزی که از نظر شخص A مهمه شاید برای شخص B مهم نباشه و برعکس
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734
طرحش قشنگه، منم با کلّیتش موافقم. منتها مشکل همون‌طور که اشاره کردن اینه که پست خوب یا مهم چیه؟ معیاری براش داریم؟ چیزی که از نظر شخص A مهمه شاید برای شخص B مهم نباشه و برعکس
این درسته ،میشه بخشی رو برای تاپیک های آموزشی در نظر گرفت و این بخش رو تقویت کرد و یا مجله ای الکترونیکی از تاپیک های خوب ساخت .
و یا به تایپیک های هر بخش امتیاز داده بشه و تایپیک هایی که امتیاز بالاتری دارند در یکبازه زمانی بر اساس موضوع به ایمیل ها ارسال بشه.

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1966
  • Ma3x
    • Ma3x
اصل طرح چیز خوبیه، به شرطی که درست اجرا بشه...

اصلا چطوره همین جناب شفقی یکی از مجری‌های این طرح باشه (با توجه به این‌که تجربه مشابه داشته و دارند)؟

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
سختگیر نباشید
بعد از 6 یا 7 ماه مذاق کاربرها دست تون میاد.

این درسته ،میشه بخشی رو برای تاپیک های آموزشی در نظر گرفت و این بخش رو تقویت کرد و یا مجله ای الکترونیکی از تاپیک های خوب ساخت .
لطفا از این کارها پیشنهاد ندید. مجله پجله رو بیخیال:‌به جایی نمیرسه
همین لینک جمع کردنها رو اگه انجام بدید خودش کلی کاره که با مشغولیت اعضا همین هم ممکنه به جای نرسه:‌ پس الکی سختش نکنیم.
لینک پستها یا خیلی بهتر: مطلبهای توی پستها با دستی به سر و روشون

نقل‌قول
و یا به تایپیک های هر بخش امتیاز داده بشه و تایپیک هایی که امتیاز بالاتری دارند در یکبازه زمانی بر اساس موضوع به ایمیل ها ارسال بشه.
هم تاپیک ها خوب نیستند یکی دو تا از پستهای یک تاپیک ممکنه بدرد بخور باشن:‌ به پستها باید امتیاز داد
این کار هم نیاز به افزونه داره که تیم مدیریت باید جواب بده آیا اینکار رو میکنه یا نه؟
اگر نکردن باز مهم نیست: شاید سایتی/نرم افزاری باشه که بشه از سرویسش با یک کمی تغییر برای گلچین کردن تاپیک های خوب استفاده کرد

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734
خوب اینکه به پست ها تعلق بگیره خوبه.
آن چه که به ذهنم رسید نوشتم.
شاید بشه لیستی از علاقمندی ها در رابطه با موضوعات متنوع ایجاد کرد و افراد موضوعات مربوطه را که دوست دارند انتخاب کنند و پست ها بر اساس ارزش و امتیازی که کاربران بهش میدن ارنج بشه.
 و یا پست هایی که مریوط به این دسته میشن به ایمیل یا یه بخش جدیدی در سایت به عنوان علاقمندی ها ذخیره بشه.

آفلاین majidkamali1370

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 928
من یه پیشنهاد بهتر دارم ;D

شما بعد از ۶ ۷ ماه که اومدی، روی دکمه « مشاهده موضوع‌های ارسال شده پس از آخرین ورود شما » کلیک کن. احتمالا حدود ۱۰۰ صفحه پست رو باید بخونی ولی راه راحتترش اینه که روی دکمه « نشانه گذاری انجمنها به عنوان خوانده شده » کلیک کنی و تمام. ;D

از حالا (۶ ۷ ماه دیگه منظورمه) به بعد بشین با خیال راحت همه پستها رو رصد کن.
Ubuntu 14.04 LTS 64-bit - unity

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
6 فروردین بهترین تاریخ برای اولین خبرنامه
« پاسخ #13 : 27 بهمن 1391، 06:17 ب‌ظ »
5 یا 6 فروردین بهترین تاریخ برای اولین خبرنامه آزمایشی هست! (همراه با تبریک عید)
تیم مدیریت که موافقت خودش رو تقریبی اعلام کرده (موافقت دانیال رو به نمایندگی از تیم مدیریت فرض کردم ;D)
اگر یکی از بچه ها که تو این مدت (فصل زمستان) در انجمن فعال بوده و بیشتر پستها رو رصد کرده پیش قدم بشه و مسئولیت اولین خبرنامه رو برعهده بگیره، همه چیز درست میشه!

ویرایش: من به یکی از بچه ها (سلمان) پ.خ زدم و لطف کرد قبول کرد که لیست پستهای خوب زمستانی انجمن رو تا عید آماده کنه ::) لیست می تونه شامل مقاله های جدید ویکی هم باشه!
بقیه چیزها (روش تنظیم و ارسال) دیگه دست مدیرها است!
« آخرین ویرایش: 27 بهمن 1391، 06:45 ب‌ظ توسط کیان »

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
ایده بسیار بسیار خوبیه. اجراش هم نباید کار سختی باشه به نظر منم بد نیست که سلمان مسئولیت این کار رو به عهده بگیره و سایرین هم کمکش کنن و بهش پستهای خوب رو معرفی کنن. در پایان هم میشه یه خروجی بصورت لینک با بخشی از متن اون پست رو آماده کرد...
از دست من هم اگر کمکی بر میاد بفرمایید :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom