انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: خبرنامه پست های ارزشمند انجمن اوبونتو  (دفعات بازدید: 17044 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
پاسخ : خبرنامه پست های ارزشمند انجمن اوبونتو
« پاسخ #60 : 02 اردیبهشت 1392، 10:18 ب‌ظ »
ممنون و تشکر فراوان از همه بچه‌هایی که برای تهیه این خبرنامه زحمت کشیدن من یه تغییرات کوچیک برای بهتر شدن ظاهرخبرنامه دادم
تغییرات بیشتری قرار بود انجام بشه! یکی این بود تیم مدیریت آخرین فیلتر روی تاپیک ها انجام بده. یکی دو تاشون مناسب نیستند. مثلا اون مشکلی که مربوط به گلاسوری های گلدن دیکت بوده، با آپدیت های جدید سیستم، دیگه وجود نداره و لازم نیست در خبرنامه باشه!
ولی اینقدر بی تفاوت و دیر عمل کردید که به همین هم راضی هستیم :D

نقل‌قول
و به عنوان پیشنهاد به نظرم بد نیست این خبرنامه رو به صورت فصلی منتشر کنید. مثلا نام این شماره رو تغییر بدید به زمستان ۹۱ اینجوری هم زمان کافی برای جمع‌آوری پستهای مفید خواهید داشت و هم برای آماده‌سازی خبرنامه :)
برنامه از اول هم همین بود. فصل به فصل باشه منطقی تره. اسمش خبرنامه هم نباشه بهتره: فصل‌ kامه (اگر نظر روی ماهیانه است:‌ماهنامه)

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
« پاسخ #61 : 03 اردیبهشت 1392، 09:57 ق‌ظ »
تغییرات بیشتری قرار بود انجام بشه! یکی این بود تیم مدیریت آخرین فیلتر روی تاپیک ها انجام بده. یکی دو تاشون مناسب نیستند. مثلا اون مشکلی که مربوط به گلاسوری های گلدن دیکت بوده، با آپدیت های جدید سیستم، دیگه وجود نداره و لازم نیست در خبرنامه باشه!
ولی اینقدر بی تفاوت و دیر عمل کردید که به همین هم راضی هستیم :D

من خیلی درست متوجه منظورت نشدم، چرا باید تیم مدیریت آخرین فیلترها رو روی این خبرنامه انجام بده؟ به نظر من تیم گردآوری خبرنامه باید آخرین فیلترها و ویرایش‌ها رو انجام بده :) ما فقط میتونیم پیشنهاد بدیم نه بیشتر ;)
بعد بی‌تفاوت یعنی چی؟ یعنی ما گفتیم کاری انجام میدیم و بعد ندادیم یا اینکه تشویقتون نکردیم؟ یا امکاناتی داشتیم و در اختیار شما قرار ندادیم؟

نقل‌قول
و به عنوان پیشنهاد به نظرم بد نیست این خبرنامه رو به صورت فصلی منتشر کنید. مثلا نام این شماره رو تغییر بدید به زمستان ۹۱ اینجوری هم زمان کافی برای جمع‌آوری پستهای مفید خواهید داشت و هم برای آماده‌سازی خبرنامه :)
برنامه از اول هم همین بود. فصل به فصل باشه منطقی تره. اسمش خبرنامه هم نباشه بهتره: فصل‌ kامه (اگر نظر روی ماهیانه است:‌ماهنامه)
پس اگر برنامه از اول همین بوده چرا اسمش شده اسفند ۹۱؟ :D من چون دیدم اسمش اسفند ۹۱ هست پیشنهاد فصلی شدن رو دادم ;)

کیان جان اگر شما درجریان گردآوری این شماره هستید خوبه که قسمت همکاران این شماره رو هم اضافه کنید :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
« پاسخ #62 : 03 اردیبهشت 1392، 11:09 ق‌ظ »
بعد بی‌تفاوت یعنی چی؟ یعنی ما گفتیم کاری انجام میدیم و بعد ندادیم یا اینکه تشویقتون نکردیم؟ یا امکاناتی داشتیم و در اختیار شما قرار ندادیم؟
خبرنامه قرار بود در ایام عید ارسال بشه ولی در اردیبهشت ارسال شد. همه چی از اون موقع آماده بود! خیلی پیغام خصوصی تند و تیز فرستادم تا بالاخره راضی شدید ارسال کنید! اگر برای نسخه های بعدی همین بساط باشه ناامید کننده است  :(

نقل‌قول
من خیلی درست متوجه منظورت نشدم، چرا باید تیم مدیریت آخرین فیلترها رو روی این خبرنامه انجام بده؟ به نظر من تیم گردآوری خبرنامه باید آخرین فیلترها و ویرایش‌ها رو انجام بده :) ما فقط میتونیم پیشنهاد بدیم نه بیشتر ;)
چون تیم منسجمی هنوز به نام تیم خبرنامه/فصلنامه نداریم! و هر کاربری یک سری تاپیک رو از نظر خودش که خوب بود پیشنهاد داد و نظارتی روی پیشنهادها انجام نشد و از بین پیشنهادها انتخابی صورت نگرفت.
چون خبرنامه تیم نداره، قبلا بحث کردیم که مدیریت می تونه بررسی نهایی رو انجام بده. دوم اینکه تاپیک های خبرنامه بعضی هاشون اسپم زیاد دارند که قبلا در موردش توی همین تاپیک توضیح دادم و مدیریت فقط می تونه اسپم ها رو پاک کنه و با وجود اون اسپم ها در تاپیک مثلا A، تاپیک A ارزش قرار داشتن در خبرنامه رو نداره!

پس اگر برنامه از اول همین بوده چرا اسمش شده اسفند ۹۱؟ :D من چون دیدم اسمش اسفند ۹۱ هست پیشنهاد فصلی شدن رو دادم ;)
اون لینک Esfand91 رو سلمان برای استارت کار ایجاد کرد و رسمیتی نداشت و تصمیمی روش گرفته نشد. برای همین گفتم نسبت به موضوع بی تفاوت بودید و همین که خبرنامه ارسال شد، به همین هم خیلی راضی شدیم!
به مرورو ایرادهای کار رفع میشه. انشا... برای شماره های بعدی.

کیان جان اگر شما درجریان گردآوری این شماره هستید خوبه که قسمت همکاران این شماره رو هم اضافه کنید :)
همکاران خبرنامه یعنی پیشنهاد دهندگان لینک تاپیک ها + سلمان که دوتا صفحه تو ویکی درست کرد + دانیال که دکمه send رو برای خبرنامه کلیک کرد!
همکاران واقعی اونایی اند که تاپیک ها رو بازکردند یا به تاپیک ها پاسخ دادند که اسمشون توی تاپیک ها هست  ;)
باز اگر از همکاران چیز دیگه ای منظورتونه ...؟