انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: معرفی کانکی ساده‌ی hardy  (دفعات بازدید: 9116 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین majidkamali1370

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 928
پاسخ : معرفی کانکی ساده‌ی hardy
« پاسخ #15 : 23 اسفند 1391، 01:58 ق‌ظ »
من conky رو نصب کردم و اون فایل و فولدر رو هم در home قرار دادم ولی دو تا مشکل دارم.
۱. واسه شما کنار کرنل، cpu و ... آیکن کشیده ولی واسه من حرف نوشته به ترتیب g , A , X و ... چجوری اون طوریش کنم؟
۲. من با eth2 به نت وصلم. اون خطوط آخر (if else) رو کپی کردم و به جای eth1 گذاشتم eth2 و در انتها یه {endif}$ هم گذاشتم ولی نشون نمیده چیزی. بدون {endif}$ هم امتحان کردم نشد. مشکل چیه؟
Ubuntu 14.04 LTS 64-bit - unity

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #16 : 23 اسفند 1391، 08:50 ق‌ظ »
من conky رو نصب کردم و اون فایل و فولدر رو هم در home قرار دادم ولی دو تا مشکل دارم.
۱. واسه شما کنار کرنل، cpu و ... آیکن کشیده ولی واسه من حرف نوشته به ترتیب g , A , X و ... چجوری اون طوریش کنم؟
داخل آرشیو یه فولدر ‎.fonts هم موجوده. اون رو هم توی home کپی کردید؟

۲. من با eth2 به نت وصلم. اون خطوط آخر (if else) رو کپی کردم و به جای eth1 گذاشتم eth2 و در انتها یه {endif}$ هم گذاشتم ولی نشون نمیده چیزی. بدون {endif}$ هم امتحان کردم نشد. مشکل چیه؟
از خط 109 به بعد رو کامل پاک کنید به جاش اینو بذارید کار میده انشاا...
NETWORK ${hr 2}
${if_existing /proc/net/route wlan0}
${voffset -6}${font PizzaDude Bullets:size=14}O${font}   Up: ${upspeedf wlan0} kb/s ${alignr}${upspeedgraph wlan0 8,60}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}U${font}   Down: ${downspeedf wlan0} kb/s ${alignr}${downspeedgraph wlan0 8,60}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}N${font}   Upload: ${alignr}${totalup wlan0}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}T${font}   Download: ${alignr}${totaldown wlan0}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}Z${font}   Signal: ${wireless_link_qual wlan0}% ${alignr}${wireless_link_bar 8,60 wlan0}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}a${font}   Local Ip: ${alignr}${addr wlan0}
${else}${if_existing /proc/net/route eth0}
${voffset -6}${font PizzaDude Bullets:size=14}O${font}   Up: ${upspeedf eth0} kb/s ${alignr}${upspeedgraph eth0 8,60}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}U${font}   Down: ${downspeedf eth0} kb/s ${alignr}${downspeedgraph eth0 8,60}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}N${font}   Upload: ${alignr}${totalup eth0}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}T${font}   Download: ${alignr}${totaldown eth0}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}a${font}   Local Ip: ${alignr}${addr eth0}
${endif}${else}${if_existing /proc/net/route eth1}
${voffset -6}${font PizzaDude Bullets:size=14}O${font}   Up: ${upspeedf eth1} kb/s ${alignr}${upspeedgraph eth1 8,60}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}U${font}   Down: ${downspeedf eth1} kb/s ${alignr}${downspeedgraph eth1 8,60}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}N${font}   Upload: ${alignr}${totalup eth1}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}T${font}   Download: ${alignr}${totaldown eth1}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}a${font}   Local Ip: ${alignr}${addr eth1}
${endif}${else}${if_existing /proc/net/route eth2}
${voffset -6}${font PizzaDude Bullets:size=14}O${font}   Up: ${upspeedf eth2} kb/s ${alignr}${upspeedgraph eth2 8,60}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}U${font}   Down: ${downspeedf eth2} kb/s ${alignr}${downspeedgraph eth2 8,60}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}N${font}   Upload: ${alignr}${totalup eth2}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}T${font}   Download: ${alignr}${totaldown eth2}
${voffset 4}${font PizzaDude Bullets:size=14}a${font}   Local Ip: ${alignr}${addr eth2}
${endif}${else}
${font PizzaDude Bullets:size=14}4${font}   Network Unavailable
${endif}
${endif}
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین majidkamali1370

• Hero Member
  • *
« پاسخ #17 : 23 اسفند 1391، 10:48 ق‌ظ »
مشکل فونت حل شد. چه فونت جالبیه. از اون باحال تر فونت weather بود.
مشکل نت هنوز پابرجاست.
من rhythmbox دارم. میشه یه کاری کرد که موقع خوندن آهنگ اطلاعات اون رو نشون بده؟ نمیخوام از نت چیزی بگیره، همون چیزایی که توی ID3 هست رو نشون بده.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #18 : 23 اسفند 1391، 11:01 ق‌ظ »
مشکل نت هنوز پابرجاست.
من خودم eth2 ندارم تا امتحان کنم. همین چیزی که نوشته‌ام رو باید یه کم دستکاریش بکنید تا کار بده دیگه :D

من rhythmbox دارم. میشه یه کاری کرد که موقع خوندن آهنگ اطلاعات اون رو نشون بده؟ نمیخوام از نت چیزی بگیره، همون چیزایی که توی ID3 هست رو نشون بده.
یه کانفیگ کانکی که این کار رو می‌کنه رو بدید بهم تا کدشو جاسازی کنم توی این یکی.

آفلاین majidkamali1370

• Hero Member
  • *
« پاسخ #19 : 23 اسفند 1391، 12:16 ب‌ظ »
از این لینک
http://ubuntuforums.org/showthread.php?s=ebbc7ec62db54c99315f5386f3f1e5bb&t=1771033
مشکل نت رو حل کردم ولی یه مشکل دیگه دارم ;D با توجه به چیزای توش عرضش بعضی مواقع کم و زیاد میشه. میشه ثایت روی یه عدد باشه؟

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #20 : 23 اسفند 1391، 03:03 ب‌ظ »
از این لینک
http://ubuntuforums.org/showthread.php?s=ebbc7ec62db54c99315f5386f3f1e5bb&t=1771033
مشکل نت رو حل کردم ولی یه مشکل دیگه دارم ;D با توجه به چیزای توش عرضش بعضی مواقع کم و زیاد میشه. میشه ثایت روی یه عدد باشه؟
بفرمایید:
http://brucelee-jkd.ir/files/conkyrc
چه خوبه این ریتم‌باکس. کاش کلمنتاین هم از این چیزا داشت :D فقط توی مانیتور من که جا نشد همش با هم.

برای مشکل عرض هم خط 27 رو از حالت کامنت دربیارید و مطابق نیازتون هم این خط و هم خط قبلش رو ویرایش کنید.

آفلاین majidkamali1370

• Hero Member
  • *
« پاسخ #21 : 23 اسفند 1391، 03:58 ب‌ظ »
خط ۲۷ ؟
# Draw shades?

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #22 : 23 اسفند 1391، 06:12 ب‌ظ »

آفلاین #elahe#

• Full Member
  • *
  • ارسال: 212
« پاسخ #23 : 24 اسفند 1391، 09:46 ب‌ظ »
لطفا بفرمائید درجه دما رو از کجا و چگونه باید تغییر بدیم اسکریپتشو
چیشو می‌خواید تغییر بدید دقیقا؟ خط 93 فایل ‎.conkyrc مربوط به دما است. دستور زیر رو داخل ترمینال وارد کنید تا تمام توابع مرتبط رو ببینید.
man conky|grep temp
میخام دمای شهری که هستم رو نشون بده

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #24 : 24 اسفند 1391، 10:00 ب‌ظ »
لطفا بفرمائید درجه دما رو از کجا و چگونه باید تغییر بدیم اسکریپتشو
چیشو می‌خواید تغییر بدید دقیقا؟ خط 93 فایل ‎.conkyrc مربوط به دما است. دستور زیر رو داخل ترمینال وارد کنید تا تمام توابع مرتبط رو ببینید.
man conky|grep temp
میخام دمای شهری که هستم رو نشون بده
اینو هر جای کانفیگ که خواستید بذارید.
${weather http://weather.noaa.gov/pub/data/observations/metar/stations/ LBSF temperature temperature 30} °Cبه سایت http://weather.noaa.gov برید و شهرتون رو پیدا کنید. بالای صفحه یه کد چهار حرفی داره. اون کد رو به جای LBSF بنویسید.