انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: راه حل لاگین کردن به سایتهایی که IE نیاز دارند  (دفعات بازدید: 2099 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین esfahan2000

• Full Member
  • *
  • ارسال: 214
  • VA)(ID
با سلام
توی یه پست توی انجمن دیدم که یه تعدای میخاستن توی سیستم سما یا سیستم گلستان لاگین کنن اما چون IEندارند نمیتونن.برای اینکار میتونید کار زیر را انجام بدین:
توی add-on های فایرفاکس اینو سرچ کنید:
user agentبعد از نصبش وریاستارت کردن فایرفاکستون سایت مورد نظر را باز کنید و از منوی:
Tools>Default User Agent را انتخاب کنید بعد از اون قسمت IE مورد نظرتون را انتخاب کنید.
سوالی بود در خدمتم
چترها را باید بست/زیر بارن باید رفت/فکر را خاطره را زیر باران باید برد/با همه مردم شهر زیر باران باید رفت/دوست را زیر باران باید دید

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
قبلا تست شده و جواب نداده  ;D
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .

آفلاین esfahan2000

• Full Member
  • *
  • VA)(ID
روی سیستم سما من هر روز دارم اجرا میکنم و جواب میگیرم...
چترها را باید بست/زیر بارن باید رفت/فکر را خاطره را زیر باران باید برد/با همه مردم شهر زیر باران باید رفت/دوست را زیر باران باید دید

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
سیستم سما چیه؟ لینکش رو بده!
موضوع ما سایت گلستان بود که با جاوایی پیاده شده که وابسته به پلتفرم نیست اما این گسلتان فقط با IE باز میشه.

آفلاین amin7r

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 792
  • تحصیلات:مهندسی جوشکاری عاشق کامپیوتر و تکنولوژی
سیستم سما با گلستان متفاوته
سما رو بیشتر برای دانشگاه آزاد به کار میبرن   بصورت پیش فرض با کروم (کرومیوم هم همینطور)نمیشه وارد سما شد !! یعنی وارد میشی ولی منوها درست کار نمیکنه ولی با فایرفاکس با منو ها راحت کار میکنی

ولی برای گلستان هیچ کدوم از مرورگرها بجز اکسپلورر نمیتونی لاگ این کنی!!!!! ولی برای سما لاگ این میشه کرد فقط همون طور که گفتم در کروم نمیتونی با منو ها کار کنی و با فایر فاکس میشه!!

هیچ افزونه ای تا حالا نتونسته گلستان رو دور بزنه!!!!
بعضی از حرف ها جرعت گفتن میخواد . . .

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
فکر کنم نیاز به فراخوان جهانی داره! با یه جایزه‌ی چندهزار دلاری!

آفلاین esfahan2000

• Full Member
  • *
  • VA)(ID
فکر کنم نیاز به فراخوان جهانی داره! با یه جایزه‌ی چندهزار دلاری!
جایزه را بدن به چند تا برنامه نویس تا یه چیزه درست حسابی بنویسن  ;D

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
سیستم گلستان رو احتمالا با مجموعه ‎.net پیاده‌سازی کردن و در ساختش از کنترلهایی استفاده شده که فقط در ActiveX های ویندوزی یافت میشن. بهمین دلیل نمیشه با agent یا حقه‌هایی از این دست دورش زد.
در حقیقت کسی که سیستم رو طراحی کرده «طراح وب» نبوده. یه desktop application طراحی کرده و بعد کدش رو به وب منتقل کرده. (یادش بخیر قدیمها برنامه‌ای که با vb6 می‌نوشتیم رو به DHTML اکسپورت می‌کردیم و خوشحال می‌شدیم!)
خداییش طراحی وبی که cross-platform نباشه دیگه خیلی ستمه (که به لطف مایکروسافت روا داشته شده!)
باز اگه با جاوا و بصورت اپلت پیاده سازی می‌شد قابل‌قبول‌تر بود.
تنها روش فعلی استفاده از vmـها هست که همیشه هم معقول نیست...
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford