انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: قطع شدن خودکار گیرنده دیجیتال X.Vision مدل PCDVB-3100  (دفعات بازدید: 2419 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علی هردان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 243
سلام دوستان. من با استفاده از خوندن این تاپیک خیلی مفید موفق به نصب کارت DVB شدم.
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,49587.msg382662.html#msg382662
تقریبا همه چیز درسته، فقط نمیدونم چرا من فقط میتونم به مدت چند ثانیه از تلویزیون استفاده بکنم؟ یعنی وقتی شروع به دیدن تلویزیون میکنم، بعد از ۱۰ ثانیه کارت دی وی بی از کار میفته و برای اینکه دوباره کار بکنه، تنها راه ریست کردن کامپیوتر هست. با همه نرم افزارهای دیدن DVB همینطور هست. حتی با نرم افزار w_scan هم همین مشکل رو دارم، وقتی اسکن رو شروع میکنه، وسط اسکن ارور میده و میگه ارتباط با دستگاه DVB قطع شد. خب عجیب اینه که، من این مشکل رو اصلا توی ویندوز ندارم! من برای اسکن کانال ها از ویندوز استفاده کردم. توی تماشا با ویندوز هم هیچ مشکلی ندارم. ولی نمیدونم چرا روی اوبونتو اینطوریه! راستی یه چیز دیگه! وقتی یو اس بی گیرنده رو به سیستم عامل ویژوال باکس اضافه میکنم، بعد از چند ثانیه بصورت خود به خود یو اس بی از ویژوال باکس جدا میشه و به کامپیوتر من بر میگرده. این مشکل رو هم توی ویندوز ندارم! ممنون میشم یه کمکی بکنید  :oops: