انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

چه فکری به حال سامانه‌ی امتیازدهی می‌کنید؟

به صورت کامل  حذف شود
102 (43%)
امتیازهای مثبت و منفی هر کاربر جداگانه نمایش پیدا کند
109 (46%)
تغییر ی نکند
26 (11%)

مجموع آرای اعضا: 237

بستن رای گیری: 18 اردیبهشت 1392، 12:08 ق‌ظ

نویسنده موضوع: نظرسنجی در مورد سامانه‌ی امتیاز دهی  (دفعات بازدید: 35455 بار)

0 کاربر و 7 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین HsebliS

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 591
  • یه روز خوب میاد...
پاسخ : نظرسنجی در مورد سامانه‌ی امتیاز دهی
« پاسخ #30 : 18 فروردین 1392، 04:58 ب‌ظ »
به نظر بنده هم حذف کامل بهتره
چون دلیل مثبت و منفی گرفتن معلوم نیست
من پنج شیش تا سوال مبتدی پرسیدم و هیچ پست مفیدی نداشتم با این حال امتیازم 3 هست
الان هم 1 شده :D
حذف امتیاز دهی بهترین راه برای این فرومه 8)

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
« پاسخ #31 : 18 فروردین 1392، 05:10 ب‌ظ »
کاش به جای این که واسه کاربرا سیستم امتیاز دهی بذارید واسه تاپیک ها این کار رو می کردید
کاش یه صفحه ای می ساختید که تاپیک هایی که بالا ترین امتیاز رو توی یه بازه زمانی -مثلا  ماه فروردین- گرفتن برن توی اون صفحه،به نظرم این کار بهتر و مفید تره :)
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2745
  • من عاشق یونیکسی ها هستم
« پاسخ #32 : 18 فروردین 1392، 05:13 ب‌ظ »
کاش به جای این که واسه کاربرا سیستم امتیاز دهی بذارید واسه تاپیک ها این کار رو می کردید
کاش یه صفحه ای می ساختید که تاپیک هایی که بالا ترین امتیاز رو توی یه بازه زمانی -مثلا  ماه فروردین- گرفتن برن توی اون صفحه،به نظرم این کار بهتر و مفید تره :)
اونوقت امتیاز تاپیک از کجا مشخص میشد؟
بهتون پیشنهاد می کنم به دنیای بزرگ شبه−یونیکس وارد بشید و از پیشرفت لذت ببرید
جیمیلم

آفلاین Alireza Fe

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
  • Think Linux
    • کمی بیشتر
« پاسخ #33 : 18 فروردین 1392، 05:14 ب‌ظ »
به نظر من اگه هدف از این فروم رفع مشکلات کاربران اوبونتو , آموزش و گسترش لینوکسه پس باید از حالت کاربر محور خارج بشه و به سمتی بره که کاربران بتونن بهترین پست ها و تاپیک ها رو به را حتی تشخیص بدن و ازشون استفاده کنن تا نتیجش افزایش دانش کل کاربرا باشه , در کل من به این نتیجه رسیدم که به گزینه حذف امتیاز دهی رأی بدم و از مدیران محترم فروم درخواست کنم که یه راهکاری ارائه بدن تا همه بتونن بهترین و مفید ترین پست ها و تاپیک ها رو به راحتی تشخیص بدن .
« آخرین ویرایش: 18 فروردین 1392، 05:15 ب‌ظ توسط Alireza Fe »
همانا بهره هر كدام شما از زمين به اندازه طول و عرض قامت شماست ! آن گونه كه خاك آلود بر آن خفته باشيد . . .

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
« پاسخ #34 : 18 فروردین 1392، 05:15 ب‌ظ »
اونوقت امتیاز تاپیک از کجا مشخص میشد؟
همونطوری که امتیازات کاربرا الآن مشخص می شه یعنی با رای اعضای انجمن
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین mohsen69

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 323
« پاسخ #35 : 18 فروردین 1392، 05:40 ب‌ظ »
این جا از اون جاهایی که پاک کردن صورت مسئله بهتر از حل کردنشه! حذفش کنید!  =D> :-\" ):P :lolflag: :biggrin: :p 8-[
«هیچ استدلالی مبنی بر اینکه آنچه اکثریت اراده می‌کند صحیح است، وجود ندارد.»

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #36 : 18 فروردین 1392، 06:11 ب‌ظ »
با حذف این سیستم تر و خشک با هم می‌سوزه. یعنی هم جنبه‌های مثبتشو از دست می‌دیم هم جنبه‌های منفیشو. به نظرم اصلاح این سیستم اون هم نه به این صورتی که توی نظرسنجی وجود داره بهترین کاره.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
« پاسخ #37 : 18 فروردین 1392، 06:39 ب‌ظ »
از اونجایی که تجربیات نشون داده که توی این فروم هر اقدام ، تغییر یا حتی پست  و تاپیک مقدمه ای برای یک جنگ بی حاصل هست، من به حذف رای دادم.
همین بخش رو مطالعه بفرمایید، تعداد بسیار زیادی از پست ها و تاپیکهای این بخش مربوط به امتیازات هست. توی کافه اوبونتو هم همینطوره :) .
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
« پاسخ #38 : 18 فروردین 1392، 10:45 ب‌ظ »
به نظر من بهترین روش همون چیزی هست که بعضی دوستان گفتن ، سیستم امتیاز دهی پست محور باشه نه کاربر محور ، شما بزرگترین غول های شبکه اجتماعی رو می بینید که از این سیستم استفاده می کنند ! نمونه واضحش هم فیسبوک ! این روش امتحان خودش رو پس داده  ::)

به نظر من این اقدام به این شکل مشکلی رو حل نمی کنه !  [-(
البته من خودم به حذف این سیستم رای دادم ، البته اولش رای من این بود که ، امتیاز مثبت و منفی با هم باشه ولی بعد پشیمون شدم نظرم رو عوض کردم !  :!:
بدترین اشکال این سیستم رای گیری اینه که خیلی سلیقه بازی می شه ! و اصلا معیار مفید بودن ازش می ره ! :(
من خودم یادمه اولش که اومدم توی این فروم کلی بهم از این عددها دادن ! بعدش یواش یواش این عددها کم شدن ولی من هیچ وقت نفهمیدم چرا ؟ اصلا واسه من این عدد ها مهم نیست قبلا تو جاهای دیگه هم درباره این عددهای الکی گفته بودم  :o

نقل‌قول
یه سوال هست مدتی ذهن بنده رو مشغول کرده ! بنده در مدتی که در این فروم فعالیت می کردم یه چیز جالب برام پیش اومد و اون این بود کسانی که با اوبونتو مشکل داشتن نه اینکه با open source مشکل داشته باشند منفی می خورن ، یکی از دوستان یادم هست ایشون BSD کار می کرد که همین بلا به سرش اومد یادمه ۴۰ ، ۵۰ تا منفی داشت با وجود اینکه آدم فعالی بود ، آقایون مگه نمی گید آزادی و از این حرف ها خوب یه خورده آزاد اندیش باشید من اصلا برام این امتیاز ها مهم نیست می خواین۱۰۰ نفری جمع شید هر چند ساعت یه بار یه منفی بدید که منفی ها به ۱۰۰۰۰۰ برسه تازه این واسم افتخار هم هست ، من هر وقت اومدم تو این فروم و فعالیت کردم بر خلاف انتظاری که داشتم هی منفی می خورم ، پس بزنید منفی هاتون رو که نشون افتخار من می شه ! فکر می کنید برای من مهمه ! ولی یه چیز من رو ناراحت می کنه و اون اینکه کسانی این کار رو می کنن که ادعای آزادی طلبی شون گوش دنیا رو کر کرده و هی دم و دقیقه به ویندوز بد و بیراه می گن ، خوب مگه گناه کردن کار می کنن پول در می یارن درسته که انحصار طلبن ولی تلاششون قابل تقدیر نیست ، من خودم بیل گیتس رو قبول ندارم ایشون یه سرمایه داره و به فکر جیب خودشه ، پول می ده انتظار داره بازده هم بگیره که می گیره اما فحش و بد و بیراه واقعا کار غیر اخلاقی هست
...
آزادی به حرف نیست به عمله بعضی از ماها به زور می خوایم آزادی ایجاد کنیم ! یعنی یک متناقض نما ! با یک چیز می خواهیم ضدش را ایجاد کنیم با آتش می خواهیم خنکی ایجاد کنیم ! مسخره است

http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,56077.0.html
« آخرین ویرایش: 18 فروردین 1392، 11:00 ب‌ظ توسط h1229m »
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین masoudk

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 334
  • I love my loneliness
« پاسخ #39 : 19 فروردین 1392، 07:30 ق‌ظ »
حذف کامل سیستم امتیازدهی باعث نابودی انجمن میشه، مدیریت نمیتونه فرض بگیره همه ی پست ها درسته.
ولی اگه برای هر پست امتیاز بزارن میشه فهمید چند نفر با اون نظر موافق بودن و چند نفر مخالف.
contact masoudk1990@yahoo.com

آفلاین majidkamali1370

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 928
« پاسخ #40 : 19 فروردین 1392، 12:11 ب‌ظ »
بهترین راه امتیاز دادن به هر پست هست ولی اگه واقعا این امکان میسر نیست، من با حذف کامل این سیستم امتیازدهی موافقم.
برای فهمیدن اینکه کدوم پستها و یا تاپیکها مفید هستن، میشه روی خبرنامه های ماهانه که قرار بود انجام بشه سرمایه گذاری کرد و اونو جدی دنبال کرد. البته ویکی کردن بعضی از این پستها هم مفید واقع خواهد شد.
Ubuntu 14.04 LTS 64-bit - unity

آفلاین wpmmqw

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
« پاسخ #41 : 19 فروردین 1392، 02:32 ب‌ظ »

---صحبت های نا مرتبط به تاپیک ویرایش شد---

--
من رای خودم رو از امتیاز جداگانه به حذف کامل تغییر دادم چون با پست قبلیم در این تاپیک فهمیدم که ماها هنوز شعور و فرهنگ استفاده از سیستم امتیاز دهی رو نداریم و بهتره حذف بشه
« آخرین ویرایش: 20 فروردین 1392، 09:43 ق‌ظ توسط narcissus »

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
« پاسخ #42 : 19 فروردین 1392، 02:38 ب‌ظ »
من به نشان دادن مثبت و منفی با هم رای دادم ولی الان نظرم روی حذف هست حذف بشه بهتره
چون تا وقتی معلوم نشه امتیاز ا چه تایپکی به چه دلیلی هست به درد نمیخوره
« آخرین ویرایش: 20 فروردین 1392، 10:03 ق‌ظ توسط ava »
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #43 : 19 فروردین 1392، 03:00 ب‌ظ »
لطفاً بحث رو از مسیرش خارج نکنید. در مورد کشور بودن یا نبودن جایی هم اصلاً به ما مربوط نمی‌شه، چون ما هیچ کشوری رو به رسمیت نمی‌شناسیم، تنها چیزی که از نظر نرم‌افزار آزاد معنی داره موجودیت یک چیز به جان‌دار بودنشه، برای همین ایرانی و اسرائیلی و اسب و خوکچه‌ی هندی و گل لاله‌ی داخل پارک ملّت، هیچ کدوم برای ما فرقی با هم ندارن
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین masoudk

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 334
  • I love my loneliness
« پاسخ #44 : 19 فروردین 1392، 07:34 ب‌ظ »
من حدود 5 ماه میشد تو این انجمن فعالیت نمیکردم، وقتی بعد از 5 ماه اومدم نظر دادم و این حرف زیرم 2 تا امتیاز منفی گرفت 2 تا نتیجه گرفتم:

حذف کامل سیستم امتیازدهی باعث نابودی انجمن میشه، مدیریت نمیتونه فرض بگیره همه ی پست ها درسته.
ولی اگه برای هر پست امتیاز بزارن میشه فهمید چند نفر با اون نظر موافق بودن و چند نفر مخالف.

1. هنوز هیچی از 5 ماه پیش اینجا تغییر نکرده
2. هنوز بچه های انجمن مثل 5 ماه پیش با هم دعوا میکنن

با دیدن اسم من به من امتیاز منفی بدید بدون اینکه بخونید چی نوشتم.
چقدر تازه کار مشتاق لینوکس من خودم با چشم خودم دیدم که شما حالشون رو از لینوکس به هم زدید و انجمن رو ترک کردن.
contact masoudk1990@yahoo.com