انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

چه فکری به حال سامانه‌ی امتیازدهی می‌کنید؟

به صورت کامل  حذف شود
102 (43%)
امتیازهای مثبت و منفی هر کاربر جداگانه نمایش پیدا کند
109 (46%)
تغییر ی نکند
26 (11%)

مجموع آرای اعضا: 237

بستن رای گیری: 18 اردیبهشت 1392، 12:08 ق‌ظ

نویسنده موضوع: نظرسنجی در مورد سامانه‌ی امتیاز دهی  (دفعات بازدید: 35496 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین alend

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1317
پاسخ : نظرسنجی در مورد سامانه‌ی امتیاز دهی
« پاسخ #75 : 23 فروردین 1392، 11:08 ق‌ظ »
با توجه به تعداد پست ها و مشاهده این پست مشخص است که این امتیاز ها چقدر مهم بوده!

آفلاین گیسو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
« پاسخ #76 : 23 فروردین 1392، 01:28 ب‌ظ »
با درود بر همه کسانیکه صمیمانه برای جوانان ایران زحمت میکشند.
من زیاد در مورد امتیاز دهی و اینجور چیزها در این گروه های مجازی صاحب نظر نیستم و بهمین دلیل ندانستم که چه گزینه ای را تیک بزنم ولی از مدیران و دوستانی که خبره هستند درخواست میکنم چاره ای بیندیشند که شیاطین نتوانند در کارهای خوب و خیرخواهانه اکثریت جوانها اختلال ایجاد کنند و موجب گمراهی یا دلسردی تازه واردها شوند.کسانیکه از خدمات این گونه انجمن ها میخواهند استفاده کنند ، به اعتبار سلامت سایت و گردانندگانش وارد میشوند.حالا اگر ببینند سایتی لانه اشباح و شیاطین شده،خوب طبیعیست فرار خواهند کرد.پس مدیریت گروه و انجمن بهتر میدانند که چه تدبیر کنند تا ضمن افزایش درجه مفید بودن انجمن، جنبه ایمنی و ویروس زدائی آن هم حفظ شود.  سپاس
کاملا تازه کار و دارای زوبونتو(18.4) و لینوکس مینت(19.3) همراه با ویندوز اکس پی روی دو رایانه ی (32bit).

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
« پاسخ #77 : 23 فروردین 1392، 01:45 ب‌ظ »
من زیاد در مورد امتیاز دهی و اینجور چیزها در این گروه های مجازی صاحب نظر نیستم و بهمین دلیل ندانستم که چه گزینه ای را تیک بزنم ولی از مدیران و دوستانی که خبره هستند درخواست میکنم چاره ای بیندیشند که شیاطین نتوانند در کارهای خوب و خیرخواهانه اکثریت جوانها اختلال ایجاد کنند و موجب گمراهی یا دلسردی تازه واردها شوند.کسانیکه از خدمات این گونه انجمن ها میخواهند استفاده کنند ، به اعتبار سلامت سایت و گردانندگانش وارد میشوند.حالا اگر ببینند سایتی لانه اشباح و شیاطین شده،خوب طبیعیست فرار خواهند کرد.پس مدیریت گروه و انجمن بهتر میدانند که چه تدبیر کنند تا ضمن افزایش درجه مفید بودن انجمن، جنبه ایمنی و ویروس زدائی آن هم حفظ شود.  سپاس

?
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
« پاسخ #78 : 23 فروردین 1392، 03:59 ب‌ظ »
اشباح و شیاطین هم مگه اینترنت دارن  :o
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین myusac

• Full Member
  • *
  • ارسال: 128
« پاسخ #79 : 23 فروردین 1392، 04:10 ب‌ظ »

من شخصا به عنوان یکی از همین شیاطین  ;)
این صحبتا نه این که جاش تو این تاپیک نباشه جاش کلا تو فروم و مکان های عمومی نیست بهتره تو ذهن خودتون نگهداری کنید
-1
من نمیفهمم چرا یکسری از دوستان به ویندوز و جامعه گسترده کاربرانش توهین میکنن یه جورایی انگار رسم شده این رفتار
از مسخره کردن بگیرید تا بی‌سواد خواندن کاربران ویندوز
دوستان هرچیزی که ساخته دست انسان هست ایراد داره پس بهتره همیشه به انتخاب هم احترام بگذاریم

آفلاین HsebliS

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 591
  • یه روز خوب میاد...
« پاسخ #80 : 23 فروردین 1392، 07:37 ب‌ظ »
ماشاللا مجتهدای مجازی هم زیاد شدن!
« آخرین ویرایش: 23 فروردین 1392، 10:33 ب‌ظ توسط HsebliS »

آفلاین شاهچراغیان

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 293
    • shgn.ir
« پاسخ #81 : 24 فروردین 1392، 10:24 ق‌ظ »
قابل توجه مدیران برای تصمیم گیری در این باره.
زیاد به گزینه های بالا و رای هایی که به آنها داده شده توجهی نکنید. اصل گزینه ها و نطرات اعضا را می توانید در همین دیدگاههایی که نوشته اند پیدا کنید.
آقا فهوای کلام بنده خدا چیز بدی نیست. در واقع اگر عمیق تر ببینید یه جورایی بنده خدا نیتش خیر هست و خواسته هشدار بده.
www.shgn.ir
www.shgn.ir/category/linux

In a world without any fences or walls,Who needs Gates or Windows!

آفلاین بهزاد (beh7)

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 274
  • یک نفر با کلی آرزو
« پاسخ #82 : 27 فروردین 1392، 04:19 ب‌ظ »
حذف بهترین راهکاره.امتیازدهی باعث تبعیض میان کاربراس.
اوبونتو یعنی زندگی

آفلاین شاهچراغیان

• Sr. Member
  • *
    • shgn.ir
« پاسخ #83 : 28 فروردین 1392، 08:52 ق‌ظ »
خوب خدا را شکر اینطور که به نظر میاد دیگه تمام اعضا توی نظر سنجی شرکت کرده اند و حالا وقت تصمیم گیری مدیران است.
یعنی میشه منتظر یه تحول بزرگ باشیم....
یعنی میشه الان لاگ اوت کنم و فردا که لاگین کردم باورم نشه که این همان http://forum.ubuntu.ir خودمان است...
یعنی میشه گزینه شماره رأی های گزینه ۴ قبول بشن....
یعنی میشه بگیم تقلب شده;D
www.shgn.ir

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
« پاسخ #84 : 28 فروردین 1392، 12:20 ب‌ظ »
خوب خدا را شکر اینطور که به نظر میاد دیگه تمام اعضا توی نظر سنجی شرکت کرده اند و حالا وقت تصمیم گیری مدیران است.
یعنی میشه منتظر یه تحول بزرگ باشیم....
یعنی میشه الان لاگ اوت کنم و فردا که لاگین کردم باورم نشه که این همان http://forum.ubuntu.ir خودمان است...
یعنی میشه گزینه شماره رأی های گزینه ۴ قبول بشن....
یعنی میشه بگیم تقلب شده;D

قرار بر یکماهه بودن همه پرسی بوده
مگه قراره چه اتفاقی بیفته تنها علی کجل میشه کچل علی درسته تغییر ایجاد شده ولی این تغییر تنها در ظاهره و هیچ پون مثبتی نداره
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
« پاسخ #85 : 28 فروردین 1392، 11:35 ب‌ظ »
نقل‌قول
یکی به من بگه این حرف شوخیه یا جدی !   :o ???
همون طور که شرایط و رویداد ها با زمان پیشرفت می کند ، اجنه و شیاطین به جای خانه ها متروکه ، به قلب نقطه های کور الکترونیک نفوذ کردند من خودم دیشب یکی شان را دیدم که وقتی می خواستم بخوابم  :o لا کردار همه اش اعداد باینری صفر ، یک رو جابه جا می کرد ، احتمالا داشت ویروسی ، چیزی به قلب الکترونیک وارد می کرد تا فاسد کند اخلاق جوانان ایران را  :o بعدش هم رفت یه خورده از شراره های آتشش را به کد HEX تبدیل کرد و داد به یه میکروکنتولر ، چشتون روز بعد نبینه ! این میکروکنترولره ! شده بود یه پاره آتیش و من چون چشم بصیرت داشتم خودم دیدم ، واسه اینکه چشمم اذیت نشه هم عینک آفتابی زدم  8) بله القصه ! وقتی رفت از شب تا صبح من فقط داشتم خرابکاری این شیاطین رو صاف و صوف می کردم و همونطوری که ملاحظه می کنید الان سایت بدون هیچ مشکلی اومده بالا !  :o
« آخرین ویرایش: 28 فروردین 1392، 11:54 ب‌ظ توسط h1229m »
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین امیرمسعود مهرابیان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 245
    • http://ammir.ir
« پاسخ #86 : 29 فروردین 1392، 12:33 ق‌ظ »
نقل‌قول
یکی به من بگه این حرف شوخیه یا جدی !   :o ???
همون طور که شرایط و رویداد ها با زمان پیشرفت می کند ، اجنه و شیاطین به جای خانه ها متروکه ، به قلب نقطه های کور الکترونیک نفوذ کردند من خودم دیشب یکی شان را دیدم که وقتی می خواستم بخوابم  :o لا کردار همه اش اعداد باینری صفر ، یک رو جابه جا می کرد ، احتمالا داشت ویروسی ، چیزی به قلب الکترونیک وارد می کرد تا فاسد کند اخلاق جوانان ایران را  :o بعدش هم رفت یه خورده از شراره های آتشش را به کد HEX تبدیل کرد و داد به یه میکروکنتولر ، چشتون روز بعد نبینه ! این میکروکنترولره ! شده بود یه پاره آتیش و من چون چشم بصیرت داشتم خودم دیدم ، واسه اینکه چشمم اذیت نشه هم عینک آفتابی زدم  8) بله القصه ! وقتی رفت از شب تا صبح من فقط داشتم خرابکاری این شیاطین رو صاف و صوف می کردم و همونطوری که ملاحظه می کنید الان سایت بدون هیچ مشکلی اومده بالا !  :o
این نمک ریختن ها یکم لوس شده دیگه.
Freedom and community are important

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
« پاسخ #87 : 29 فروردین 1392، 11:09 ق‌ظ »
آها ! ببین شما به تعداد ارسالی هایی که این شخص فرستاده نگاه کن ، احتمالا فقط واسه همین پست یا کارهای مشابه ساخته شده باشه ، اینم از اشکالاته که راحت می شه ، چند تا اکانت ساخت ، البته این مشکل فقط مال اینجا هم نیست.
http://forum.ubuntu.ir/index.php?action=profile;area=showposts;u=47447
لینک بالا رو نگاه کنید این شخص از آذر ۹۱ تا الان هیچ پستی نداده .
شما هنوز فرق طنز و لوس بازی رو نمی دونی ! (طنز بیان یک درد است در قالبی خنده دار)
همین قضیه ناکارآمدی و سلیقه ای شدن سیستم امتیازدهی رو نشون می ده !
« آخرین ویرایش: 29 فروردین 1392، 11:26 ق‌ظ توسط h1229m »
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین live

• Full Member
  • *
  • ارسال: 126
« پاسخ #88 : 31 فروردین 1392، 12:18 ق‌ظ »
آها ! ببین شما به تعداد ارسالی هایی که این شخص فرستاده نگاه کن ، احتمالا فقط واسه همین پست یا کارهای مشابه ساخته شده باشه ، اینم از اشکالاته که راحت می شه ، چند تا اکانت ساخت ، البته این مشکل فقط مال اینجا هم نیست.
http://forum.ubuntu.ir/index.php?action=profile;area=showposts;u=47447
لینک بالا رو نگاه کنید این شخص از آذر ۹۱ تا الان هیچ پستی نداده .
شما هنوز فرق طنز و لوس بازی رو نمی دونی ! (طنز بیان یک درد است در قالبی خنده دار)
همین قضیه ناکارآمدی و سلیقه ای شدن سیستم امتیازدهی رو نشون می ده !

کاملا با نظر h1229m موافقم.
زندگی کوتاه است !!!!!!!!!!!!!
     اما همیشه برای رفتاری مودبانه وقت وجود دارد !!!

آفلاین شاهچراغیان

• Sr. Member
  • *
    • shgn.ir
« پاسخ #89 : 31 فروردین 1392، 09:57 ق‌ظ »
دوستان مراقب باشید که بحث مهم نظر سنجی منحرف نشه.
با تشکر از همه
www.shgn.ir