انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: درایور CPU AMD Athlon 64 3800 رو چطوری میشه نصب کرد !  (دفعات بازدید: 4058 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ehdi

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 42
    • مهدی
درایور CPU AMD Athlon 64 3800 رو چطوری میشه نصب کرد !
سخت است اما تو باور کن

آفلاین Masoud

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
تا اونجایی که من می دونم به طور پیش فرض تو کرنل های جدید لینوکس هستش پس نیازی به نصب مجدد نیست.

نقل‌قول
.Only use these files if you are using an old version of a kernel that does not support your processor
!Open mind, open source

آفلاین Armageddon

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 379
  • violence solve everything
    • به دلیل رعایت قانون کپی رایت حذفش کردم
تا اونجایی که من می دونم به طور پیش فرض تو کرنل های جدید لینوکس هستش پس نیازی به نصب مجدد نیست.

نقل‌قول
.Only use these files if you are using an old version of a kernel that does not support your processor

سلام

منظورت نسخه ای که 30 اکتبر می آد ؟
ممکن است کسی که دایم سوال می کند ابله به نظر برسد ولی کسی که هرگز سوال نمی کند در تمام عمر ابله باقی می ماند  ( لویی پاولز )

دست هایی که کمک می رسانند مقدس تر از لبانی هستند که دعا می خوانند. ( ویلیام شکسپیر )

آفلاین Masoud

• Full Member
  • *
تمام توزیع های لینوکسی که کرنل 2.6.21 یا جدیدترشو دارن ، احتیاجی به نصب درایور ندارند.
!Open mind, open source

آفلاین Armageddon

• Sr. Member
  • *
تمام توزیع های لینوکسی که کرنل 2.6.21 یا جدیدترشو دارن ، احتیاجی به نصب درایور ندارند.

1+   ;D

راستی من درایور مادربردم رو تو سایت گیگا پیدا نکردم برنامه ای برای نصبش وجود نداره ؟ اصلا نیاز به نصب داره ؟
ممکن است کسی که دایم سوال می کند ابله به نظر برسد ولی کسی که هرگز سوال نمی کند در تمام عمر ابله باقی می ماند  ( لویی پاولز )

دست هایی که کمک می رسانند مقدس تر از لبانی هستند که دعا می خوانند. ( ویلیام شکسپیر )

آفلاین Masoud

• Full Member
  • *
اگه سیستم به درستی کار کنه و تمام قطعات از جمله مادربورد بدرستی شناخته بشن ، دیگه احتیاجی به درایور نمیشه! مگر در موارد خاص!
!Open mind, open source

آفلاین Armageddon

• Sr. Member
  • *
مگر در موارد خاص!

سلام

برای همون موارد خاص سوال کردم. ;D . چون گیگا برای لینوکس درایور نداره می خواستم ببینم آیا راه دیگه ای هست یا خیر ؟   

آفلاین Masoud

• Full Member
  • *
تو این شرایط خاص  :D شما باید نوع چیپ های موجود در مادربوردتون رو بدونید (Via - Nvidia - Intel - Realtek - AMD - ATI و...) و برا هر کدومش از شرکت سازندش درایورش رو بخواین (از طریق سایت سازنده چیپ).
!Open mind, open source

آفلاین Armageddon

• Sr. Member
  • *
سلام

از راهنماییت متشکرم میرم دنبالش ببینم چی میشه   \\:D/  OR   ](*,)