انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سرگیجه در انتخاب یک سیستم ابری امن و خوش امکانات؟  (دفعات بازدید: 19419 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
با نرم افزار SeaFile می تونید کلود شخصی درست کنید.

آفلاین hamed.asl

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 534
اگر خواستید ثبت نام کنیN میتونی از لینک من استفاده کنید :

https://service.asuswebstorage.com/referrals/w8cjHYAJGbqaUFhkhSBm2Fz1bXDC1UHZAhXkub
نرم افزارهای دسکتاپش هنوز ساخته نشدند!

https://www.asuswebstorage.com/navigate/downloads/

من روی اندروید استفاده میکنم ازش البته...

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
Godisnowhere

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
در اوبونتووان ثبت نام کردم :) رابط وبش یک طوریه! احساس محیط کار با فایلها رو به کاربر نمیده!

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
برای نصب دراپ باکس بسته debی که در سایتش معرفی شده دانلود کنم یا بسته nautilus-dropbox از software center نصب کنم؟

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
برای نصب دراپ باکس بسته debی که در سایتش معرفی شده دانلود کنم یا بسته nautilus-dropbox از software center نصب کنم؟

با اینکه میدونم الان دراپ باکس رو نصب کردی، اما من از مخازن دانلود کردم خوب بود. با فایل داخل سایتش فرقی نمیکنه. اما همیشه سایت‌ها نسخه‌ی بروزتری رو ارايه میکنن.
Godisnowhere

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
با اینکه میدونم الان دراپ باکس رو نصب کردی،
:o
هنوز ثبت نام نکردم!

نقل‌قول
اما من از مخازن دانلود کردم خوب بود. با فایل داخل سایتش فرقی نمیکنه. اما همیشه سایت‌ها نسخه‌ی بروزتری رو ارايه میکنن.
پس بسته تو مخازن همونه که تو سایته با تفاپت ورژن؟ چون توی مخازن با اسم ناتیلوس شروع می شد مشکوکو شدم.

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
با اینکه میدونم الان دراپ باکس رو نصب کردی،
:o
هنوز ثبت نام نکردم!

نقل‌قول
اما من از مخازن دانلود کردم خوب بود. با فایل داخل سایتش فرقی نمیکنه. اما همیشه سایت‌ها نسخه‌ی بروزتری رو ارايه میکنن.
پس بسته تو مخازن همونه که تو سایته با تفاپت ورژن؟ چون توی مخازن با اسم ناتیلوس شروع می شد مشکوکو شدم.

فکر میکنم ورژنش هم یکی باشه. نصب کن خیالت راحت!
Godisnowhere

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
از اونجایی که ما ایرانی ها هم فقیریم هم توان پرداخت پول به کشور های دیگه نداریم
معمولا ۳-۴ جا ثبت نام میکنیم و از مجموع فضا های مفتی که بدست آوردیم لذت میبریم :)
ولی مدیریت این فضا ها چون متمرکز نیستن مشکل هست
یه سیستمی هست به اسم جولی کلاد
که از خودش بهتون فضا نمیده توش صبت نام میکنید بعد اکانت های کلادتون رو بهش وصل میکنید همش یه جا متمرکز میشه
خیلی راحت آسون عالی :)
یه مزیت دیگه هم که داره اینه که فایل ها رو میاره رو سرور های خودش یعنی حتی سرویس های دیگتون اگه مسدود باشن از این طریق بهش دسترسی خواهید داشت !
من دراپ باکس - اوبونتو وان - گوگل کلاد رو روش ست کردم
از طریق مرورگر وب قابل دسترسی هستن
الان اینترنتم وضعیتش ابری هست بعدا آدرس سایتشو میزارم
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
خوب بلاخره آی اس پی از روی پورت شیطون اومد پایین
http://www.jolicloud.com
جولی کلاد دو تا سرویس اراپه میده
یکی جولی اوس
که یه سیستم عامل ابری هست مثل کرومیوم او اس
یه سرویس دیگش که میتونید بدون این که جولی اوس داشته باشید استفاده کنید (تو تایپک بالا هم منظور من همین بود) اسمش هست جولی درایور
https://drive.jolicloud.com/welcome
امیدوارم به دردتون بخوره  :popcorn:
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین علی هردان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 243
من هم به نوبه خودم میخوام یه سرویسی رو به دوستان پیشنهاد بدم  :D اونم یه سرویس ایرانی.
http://bayanbox.ir/
سه گیگ فضا بهتون میده که با خریدن بسته اضافه علاوه بر گرفتن کلی امکانات خوب و خفن، فضای آپلودتون رو به ۲۵ گیگ ارتقاء میده.
البته فضای سه گیگش کاملا رایگانه ولی یه مشکلی داره. دعوتنامه میخواد  :'( منم یه چندتا دعوتنامه ای دارم، اگه کسی خواست پ.خ کنه و این مشخصات رو بفرسته واسم:
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
من هم به نوبه خودم میخوام یه سرویسی رو به دوستان پیشنهاد بدم  :D اونم یه سرویس ایرانی.
سه گیگ فضا بهتون میده که با خریدن بسته اضافه علاوه بر گرفتن کلی امکانات خوب و خفن، فضای آپلودتون رو به ۲۵ گیگ ارتقاء میده.
البته فضای سه گیگش کاملا رایگانه ولی یه مشکلی داره. دعوتنامه میخواد  :'( منم یه چندتا دعوتنامه ای دارم، اگه کسی خواست پ.خ کنه و این مشخصات رو بفرسته واسم:
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
خوب من ترجیح می دم چیزی آپلود نکنم تا این که تو سرویس ایرانی آپلود کنم،همین جوریش ملت زیر ذره بینن سرویس ایرانی هم بگیریم که دیگه وابیلا
البته زیاد فرقی هم نمی کنه ولی باز سرویس خارجی اسمش یکم به دل آدم قوت می ده،به قول جادی امنیت اینترنت دست گردوننده هاشه اگه ...(بقیش بووووق)
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین علی هردان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 243
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
خوب من ترجیح می دم چیزی آپلود نکنم تا این که تو سرویس ایرانی آپلود کنم،همین جوریش ملت زیر ذره بینن سرویس ایرانی هم بگیریم که دیگه وابیلا
البته زیاد فرقی هم نمی کنه ولی باز سرویس خارجی اسمش یکم به دل آدم قوت می ده،به قول جادی امنیت اینترنت دست گردوننده هاشه اگه ...(بقیش بووووق)
داداش این حرفا رو نزن  ::) میدونی یکی از اصلی ترین علت عقب افتادگی ما همینه که همش از سرویس خارجیا استفاده میکنیم. هروقت سرویس ایرانی بهمون میدن میگیم بروبابا سرویس خارجی کیفیتش بهتره. اینطوری میشه که خارجیا پیشرفت میکنن و ما عقب میمونیم. اگه میبینی اونا پیشرفت کردن، فقط بخاطر اینه که کاربراشون بهشون اعتماد کردن و قبولشون کردن. بیاید و به سرویس دهنده های ایرانی اعتماد کنیم و ازشون استفاده کنیم تا کیفیتیشون بره بالا  ;D
ناگفته نماند بنده از این سرویس بیان استفاده کردم، سرعتش واقعا فوق العادست. بعدشم، شرکتش اصلا دولتی نیست. کاملا خصوصیه. قطعی و مشکلی هم داخلش ندیدم.

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
شرکت خصوصی هم که باشه وقتی مرجع قانونی درخواست بده، باید فایلها رو تحویل مرجع بدن که بازبینی کنه! ولی اوبونتووان مجبور نیست به مراجع ایران پاسخگو باشه (ولی به اینترپل محتملا پاسخگو هستند)

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
داداش این حرفا رو نزن  ::) میدونی یکی از اصلی ترین علت عقب افتادگی ما همینه که همش از سرویس خارجیا استفاده میکنیم. هروقت سرویس ایرانی بهمون میدن میگیم بروبابا سرویس خارجی کیفیتش بهتره. اینطوری میشه که خارجیا پیشرفت میکنن و ما عقب میمونیم. اگه میبینی اونا پیشرفت کردن، فقط بخاطر اینه که کاربراشون بهشون اعتماد کردن و قبولشون کردن. بیاید و به سرویس دهنده های ایرانی اعتماد کنیم و ازشون استفاده کنیم تا کیفیتیشون بره بالا  ;D
ناگفته نماند بنده از این سرویس بیان استفاده کردم، سرعتش واقعا فوق العادست. بعدشم، شرکتش اصلا دولتی نیست. کاملا خصوصیه. قطعی و مشکلی هم داخلش ندیدم.
من که نگفتم کیفیتش بده اصلا به کیفیتش کاری ندارم،به امنیتش کار دارم(حرف درفا)
گفتم زیاد هم فرقی نمی کنه،ما که الآن داریم فایل آپ می کنیم و پست می دیم و ... از زیر ایست بازرسی رد می شه
اوبنتو وان هم صد در صد به اینترپل پاسخگو هست ولی اینترپل وقتش واسه کار منو تو و ایران پره،یه چند سالی وقت می بره تا به پرونده رسیدگی کنه(داستان لبتاپ گم شده دام رو خوندید که)
باز هم حرف جادی
« آخرین ویرایش: 13 اردیبهشت 1392، 08:36 ب‌ظ توسط yaser-16 »
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین