انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: فروش Raspberry PI  (دفعات بازدید: 18721 بار)

0 کاربر و 9 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین shex

• Newbie
  • *
  • ارسال: 8
فروش Raspberry PI
« : 03 اردیبهشت 1392، 12:08 ق‌ظ »
با سلام خدمت دوستانم در انجمن.
من قوانین اینجا رو نمیدونم و نمیدونم اینکارم تبلیغاتیه،ممنوعه یا خیر ؟
اگر خلاف مقررات هست،دوستان تذکر بدن.

raspberry pi به آدرس http://raspberrypi.org که معرف حظور همه هست.
برد لینوکسی با پردازنده 700مگاهرتز + رم 512 مگابایت  و USB HOST و Ethernet

ما برد رسپبری پای رو مستقیم از انگلستان وارد کردیم و به مشتریای عزیز تقدیم میکنیم.
اگر سوالی در مورد خود برد یا راه اندازی اون داشتید ، میتونید از طریق همین تاپیک سوالاتتون رو بپرسید.

فروش رسپبری پای Raspberry pi و تبلت های XTouch ایکس تاچ

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
پاسخ : فروش Raspberry PI
« پاسخ #1 : 03 اردیبهشت 1392، 12:15 ق‌ظ »
با سلام خدمت دوستانم در انجمن.
من قوانین اینجا رو نمیدونم و نمیدونم اینکارم تبلیغاتیه،ممنوعه یا خیر ؟
اگر خلاف مقررات هست،دوستان تذکر بدن.

ما برد رسپبری پای رو مستقیم از انگلستان وارد کردیم
قبلا تو انجمن از کوبی بورد استقبال خوبی شده بود:
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,57007.0.html
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,55987.0.html
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,54562.0.html
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,55587.0.html
« آخرین ویرایش: 03 اردیبهشت 1392، 02:24 ق‌ظ توسط کیان »

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 991
« پاسخ #2 : 03 اردیبهشت 1392، 12:27 ق‌ظ »
وات د ... هِل!
با دلار چند تومنی وارد کردید که یه بورد ۳۵ دلاری شده ۲۴۰ هزار تومن؟ انصاف هم خوب چیزیه.
پیشنهاد می‌کنم مدیریت تاپیک رو قفل کنن تا تبلیغ مجانی برای این دوستمون نشه.
برای تماس با من: hello [at] sasan.me

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
« پاسخ #3 : 03 اردیبهشت 1392، 12:39 ق‌ظ »
240/35=6.875
خیلی گرون میدی . کوبی برد یادمه تو این قیمتا بود . که میگفتن اگر درست یادم باشه با دلار 3800 وارد کردن .

آفلاین امیرمسعود مهرابیان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 245
    • http://ammir.ir
« پاسخ #4 : 03 اردیبهشت 1392، 01:00 ق‌ظ »
اگه قیمت منصفانه تر بود حتما تعدادی خرید میکردم ازتون  ;)
Freedom and community are important

آفلاین aliboy

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 558
« پاسخ #5 : 03 اردیبهشت 1392، 01:10 ق‌ظ »

اولش فکر کردم همین برنده "چرا گنو/لینوکس رو دوست داریم " هستی اومدی اینجا ابش کنی.
و ما میطوانیم

• Full Member
  • *
« پاسخ #6 : 03 اردیبهشت 1392، 01:26 ق‌ظ »

اولش فکر کردم همین برنده "چرا گنو/لینوکس رو دوست داریم " هستی اومدی اینجا ابش کنی.
البتَه چاله میدون کمی اونطرف تر هست.

آفلاین r_m1232002

• Full Member
  • *
  • ارسال: 143
« پاسخ #7 : 03 اردیبهشت 1392، 01:51 ق‌ظ »
والا من دیگه نمی تونم جلوی خودم رو بگیرم و از وضعیت فعلی گلایه نکنم. تبلت 200 دلاری رو توی بازار می فروشن یک میلیون تومان (Nexus 7) ، برد 30 دلاری رو می فروشن 240 هزار تومان.
اگه یکم انصاف داشته باشن، قیمت مناسب موجب فروش بیشتر و سود بیشتر در کل میشه.

من خودم یکی از اشخاصی هستم که تمایل خیلی زیادی به خرید این برد دارم اما وقتی می بینم برای 30 دلار باید 240 هزار تومان پول بدم احساس می کنم داره ازم کلاه برداری میشه.
« آخرین ویرایش: 03 اردیبهشت 1392، 01:53 ق‌ظ توسط r_m1232002 »

آفلاین aliboy

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 558
« پاسخ #8 : 03 اردیبهشت 1392، 02:00 ق‌ظ »
والا با مقاله بعضی آقایون انتظار داشتیم raspberry pi رو ببرن نمیدونم چی شد 50 تومن پول بهش رسید تازه چند سال پیش قرار بود هسته هم بنویسه!
و ما میطوانیم

آفلاین shex

• Newbie
  • *
« پاسخ #9 : 03 اردیبهشت 1392، 10:13 ق‌ظ »
با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز فروم اوبونتو

هزینه های واردات و دور زدن تحریم ها هزینه های بالایی هست که مارو مجبور میکنه به رغم اینکه مستقیم از انگلستان خرید میکنیم،ولی از کشور واسط برای آوردن محصولاتمون استفاده کنیم.

قبول دارم قیمت ها بالاست و ما مجبور شدیم همچین قیمت هایی رو بزینم.

امیدوارم با انتخاب روش های جدید ، بتونیم قیمتمون رو بشکنیم.

البته
شما متخصصا حسابتون جداست و چون باعث گسترش این محصول میشید ، قیمت ویژه ای براتون داریم.

برای گرفتن تخفیف ویژه مخصوص کاربران انجمن اوبونتو ، یه پیغام خصوصی بفرستید تا قیمتا رو خدمتتون عرض کنم.

ممنون از نظر لطف دوستان و پست هایی که گذاشتن.

• Full Member
  • *
« پاسخ #10 : 03 اردیبهشت 1392، 01:07 ب‌ظ »

هزینه های واردات و دور زدن تحریم ها هزینه های بالایی هست که مارو مجبور میکنه به رغم اینکه مستقیم از انگلستان خرید میکنیم،ولی از کشور واسط برای آوردن محصولاتمون استفاده کنیم.

البته
شما متخصصا حسابتون جداست و چون باعث گسترش این محصول میشید ، قیمت ویژه ای براتون داریم.

برای گرفتن تخفیف ویژه مخصوص کاربران انجمن اوبونتو ، یه پیغام خصوصی بفرستید تا قیمتا رو خدمتتون عرض کنم.

شما که تبلت هاتون رو مستقیما از چین وارد میکنین و با چیزی حدود ۲/۵برابر سود میفروشین برد رزبری رو که خودش هم تولید چین هست رو چرا مستقیما از مبدا وارد نمیکنین؟

آفلاین shex

• Newbie
  • *
« پاسخ #11 : 03 اردیبهشت 1392، 08:10 ب‌ظ »
برای تبلتها باید با آقای یزدان پناه صحبت کنید چون ایشون مدیر فروش این دسته از تبلتها هستن
اما raspberry pi تنها در چین ساخته میشه و کل محصول به انگلستان صادر میشه و بعد از طریق 2 شرکت در کل دنیا پخش میشه.
اگر ما بخواهیم از چین وارد کنیم هزینه بسیار بالا میره زیرا سود فروشنده های چین به آن اضاف میشه هرچند که ما در صصدد هستیم تا جایی که امکان داره قیمت raspberry رو کمتر کنیم.

قیمتهای جدید بزودی اعلام خواهد شد.

با تشکر

آفلاین shex

• Newbie
  • *
« پاسخ #12 : 04 اردیبهشت 1392، 12:08 ق‌ظ »

البته

شما که تبلت هاتون رو مستقیما از چین وارد میکنین و با چیزی حدود ۲/۵برابر سود میفروشین برد رزبری رو که خودش هم تولید چین هست رو چرا مستقیما از مبدا وارد نمیکنین؟
در مورد تبلت هایی که کار میکنیم ، بد نیست یه توضیحی بدیم ، این تبلت ها طراحی امارات هستند و در چین تولید میشوند و واردات و پشتیبانی و گارانتی اونها از امارات صورت میگیره.
در مورد سود 2.5 برابری ، قیمت خیلی خارج از محدوده ای گفتید ، سود تبلت های ما بین 10 تا 20% هست.اگر شما هر کدوم از مدل ها رو با قیمت کمتری تونستید تهیه کنید ، من صدتاش رو نقداً میخرم ازتون.
لطفاً از حرفی که میگید دفاع کنید و یه تبلت برای نمونه بیارید تا من از شما بخرم.
ما نماینده شرکت ایکس تاچ در ایران هستیم و قیمتی که میدیم،در بعضی از موارد از قیمت خرده فروشی این محصولات در دبی نیز کمتر هست.
حالا با محاسبه هزینه خرید/هزینه حمل/گمرکی/هزینه های فروش و مالیات ، بازم قیمت ما کمترین قیمت در ایران هست.
از آقای اتوران خواهش میکنم که برای ادعای خودشون دلیل و مدرک بیارن،چون تو بخش تبلت ها، ما بنامون رو فقط بر پایه سود کم گذاشتیم.

• Full Member
  • *
« پاسخ #13 : 04 اردیبهشت 1392، 02:48 ق‌ظ »

البته

در مورد تبلت هایی که کار میکنیم ، بد نیست یه توضیحی بدیم ، این تبلت ها طراحی امارات هستند و در چین تولید میشوند و واردات و پشتیبانی و گارانتی اونها از امارات صورت میگیره.
در مورد سود 2.5 برابری ، قیمت خیلی خارج از محدوده ای گفتید ، سود تبلت های ما بین 10 تا 20% هست.اگر شما هر کدوم از مدل ها رو با قیمت کمتری تونستید تهیه کنید ، من صدتاش رو نقداً میخرم ازتون.
لطفاً از حرفی که میگید دفاع کنید و یه تبلت برای نمونه بیارید تا من از شما بخرم.
ما نماینده شرکت ایکس تاچ در ایران هستیم و قیمتی که میدیم،در بعضی از موارد از قیمت خرده فروشی این محصولات در دبی نیز کمتر هست.
حالا با محاسبه هزینه خرید/هزینه حمل/گمرکی/هزینه های فروش و مالیات ، بازم قیمت ما کمترین قیمت در ایران هست.
از آقای اتوران خواهش میکنم که برای ادعای خودشون دلیل و مدرک بیارن،چون تو بخش تبلت ها، ما بنامون رو فقط بر پایه سود کم گذاشتیم.
اصفهان - شاهین شهر - فردوسی - جنب فرعی ۶ غربی موبایل دریا
کرمان - خیابان اقبال - قبل از سه راه بهمنیار - موبایل دریا
بیشتر از ۱۰ نوع تبلت چینی با کمتر از این قیمت ها میتونین پیدا کنین که چون مغازه ها مال عمه ی بنده هستن و مدتی شاگردی ایشون رو کرده ام از قیمت خرید و فروششون اطلاع دارم.
طراحی امارات و ساخت چین؟ یه چیزی تو مایه های گوشی های جی ال ایکس خودمون دیگه!
در ضمن در رابطه با پشتیبانی و گارانتی این محصولات در امارات توضیح دهید. امارات این محصولات رو گارانتی بین المللی کرده؟ منظورتون از امارات چیه؟ چه شرکتی در امارات؟
در ضمن از اونجایی که این اجناس درجه سه و چهارم چینی برند معروفی ندارن پیدا کردن یه مدل خاصش ممکن نیست تقریبا اما با توجه به کیفیت داغونی که همشون دارن برند و مدلشون هیچ فرقی نمیکنه. ;)

بعدا نوشت : اون مغازه ی اصفهان اگه اشتباه نکنم واگذار شده بود، معذرت میخوام.
« آخرین ویرایش: 04 اردیبهشت 1392، 02:51 ق‌ظ توسط autorUn »

آفلاین جادی

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1603
    • در دفاع از آزادی بیان
« پاسخ #14 : 04 اردیبهشت 1392، 09:13 ق‌ظ »
دوستان این جریان به نظر من که نگرانی خاصی نداره. منم با هیجان تاپیک رو دیدم و وقتی دیدم به نظرم گرونه خب نخریدم.

البته طرفدار نظریه مسخره «اگر گرونه نخرین» نیستم... اون جریانش فرق می کنه. اما در این مورد یکی یک چیزی وارد کرده که امیدواره فروش بره و منطقا باید قیمتب بذاره که بخرن.

راستش منطقی هم که به رزبری پای فکر کنیم، کاربرد چندانی نداره و در نتیجه اگر قیمتش نزدیک به مفت نباشه، خریدنش به صرفه نیست چندان (مثلا وقتی وایرلس نداره برای من تقریبا به درد نخور می شه).

در ضمن به این هم نگاه کنین که اینکار سود آوره که طرف می ره سراغش دیگه. اگر دلاری حساب کنیم این دوستمون روی هر ده تا برد که ما بخریم تقریبا داره یک میلیون تومن سود می کنه.. ما واقعا ده تا خواهیم خرید اصلا؟ می ارزه؟ شما بودین می رفتین از چین بیارین؟ بازار آزاد همینه و دوستمون هم که در راه رضای خدا کار نمی کنه. تا وقتی صادقه و می گه قیمت اینقدر خریدم و اینقدر برام می صرفه، قابل پذیرشه حرفش به نظر من و دیگه من و شما هستیم که تصمیم می گیریم برامون می صرفه ازش بخریم یا نه.
آزادی کیبورد حق هر انسان است - جادی