انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کدام دانلود منیجر؟  (دفعات بازدید: 14566 بار)

0 کاربر و 11 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین DebianGod

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 461
  • Ruby
پاسخ : کدام دانلود منیجر؟
« پاسخ #60 : 14 آذر 1392، 11:15 ق‌ظ »
چرا اینقدر خودوتون مشکل درست میکنین بابا

بهترین دانلود منیجر یه پلاگین هست واسه فایرفاکس اون خیلی عالیه چرا از اون استفاده نمیکنید؟
بدلیل متنفر بودن از ابونتو دیگه این فروم نمیام

آفلاین m0sen

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 65
    • پی سی گیمز
« پاسخ #61 : 14 آذر 1392، 11:20 ق‌ظ »
من از flareget استفاده کردم یه مشکلی که باحاش داشتم اینه که با قطع و وصل شدن نت فایل های ویدیویی رو ناقص میکنه بخاطر همون از aria2c استفاده میکنم تا الان مشکلی نداشتم واقعا عالیه  ;)

در ضمن flareget هم آخرین نسخه بودش متاسفانه مشکلات زیادی داره این برنامه  :(
Arch

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 487
« پاسخ #62 : 14 آذر 1392، 11:35 ق‌ظ »
من هم چند ماه قبل flareget را روی کوبونتو ۱۳.۰۴ نصب کردم باگها و مشکلاتی داشت،به خاطر همین پاکش کردم.xdman هم چون نیاز به جاوا داره تا حالا ازش استفاده نکردم،در حال حاظر از aria2 استفاده میکنم.
دیگه در این انجمن Log in و فعالیتی نخواهم داشت.

آفلاین xubuntu4iran

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 748
« پاسخ #63 : 14 آذر 1392، 12:01 ب‌ظ »
من هم چند ماه قبل flareget را روی کوبونتو ۱۳.۰۴ نصب کردم باگها و مشکلاتی داشت،به خاطر همین پاکش کردم.xdman هم چون نیاز به جاوا داره تا حالا ازش استفاده نکردم،در حال حاظر از aria2 استفاده میکنم.
مگه جاوا مشکلش چیه؟!

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #64 : 14 آذر 1392، 12:08 ب‌ظ »
مگه جاوا مشکلش چیه؟!
مشکلات و حفره های امنیتی زیادی داره،از طرفی مصرف منابع سیستمش هم بالاست به همین خاطر نصب نمیکنم،هر زمان اومدند xdman رو با زبانی غیر از جاوا بازنویسی کردند حاضر به تست و استفاده ازش هستم.

آفلاین xubuntu4iran

• Hero Member
  • *
« پاسخ #65 : 14 آذر 1392، 12:28 ب‌ظ »
نقل‌قول
مشکلات و حفره های امنیتی زیادی داره،
مدرکی واسه حرفت داری؟ اگه نداری لطفا با گفته‌های اشتباهت دیگران رو هم به اشتباه نینداز، اگه جاوا مشکل امنیتی داشت دبیان اون را در مخزن استیبل خودش قرار نمی‌داد! گوگل آندروید رو مبتنی بر جاوا نمی‌کرد و ... من الون گوشی آندرویدیم رو باید بندازم سطل آشغال، چون جاوا مشکل امنیتی داره و هکرها ممکنه کنترل گوشیمو بدست بگیرن!
« آخرین ویرایش: 14 آذر 1392، 12:30 ب‌ظ توسط xubuntu4iran »

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #66 : 14 آذر 1392، 12:38 ب‌ظ »
نقل‌قول
مدرکی واسه حرفت داری؟ اگه نداری لطفا با گفته‌های اشتباهت دیگران رو هم به اشتباه نینداز، اگه جاوا مشکل امنیتی داشت دبیان اون را در مخزن استیبل خودش قرار نمی‌داد! گوگل آندروید رو مبتنی بر جاوا نمی‌کرد و ... من الون گوشی آندرویدیم رو باید بندازم سطل آشغال، چون جاوا مشکل امنیتی داره و هکرها ممکنه کنترل گوشیمو بدست بگیرن!
کافیه تو گوگل به فارسی یا انگلیسی سرچ کنید مشکلات امنیتی جاوا یا حفره های جاوا یا جاوا امنیت به اندازه کافی لینکهای معتبر میاد و میتونید بخونید،هر چند بعید میدونم شما از این  مسئله با خبر نباشید.

آفلاین xubuntu4iran

• Hero Member
  • *
« پاسخ #67 : 14 آذر 1392، 12:50 ب‌ظ »
نقل‌قول
کافیه تو گوگل به فارسی یا انگلیسی سرچ کنید مشکلات امنیتی جاوا یا حفره های جاوا یا جاوا امنیت به اندازه کافی لینکهای معتبر میاد و میتونید بخونید،هر چند بعید میدونم شما از این  مسئله با خبر نباشید.
اینه مدرکت؟ یک لینک معتبر بده که بگه جاوا مشکل امنیتی داره و نباید ازش استفاده کرد! بعد این رو که می‌گی تو گوگل سرچ کن، خود گوگل ندیده که زبان برنامه‌نویسی برای سیستم‌عامل آندروید رو جاوا قرار داده؟
« آخرین ویرایش: 14 آذر 1392، 12:54 ب‌ظ توسط xubuntu4iran »

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #68 : 14 آذر 1392، 01:04 ب‌ظ »
نقل‌قول
اینه مدرکت؟ یک لینک معتبر بده که بگه جاوا مشکل امنیتی داره و نباید ازش استفاده کرد! بعد این رو که می‌گی تو گوگل سرچ کن، خود گوگل ندیده که زبان برنامه‌نویسی برای سیستم‌عامل آندروید رو جاوا قرار داده؟
من میخوام سعی کنم از این به بعد پستهای غیر مرتبط با تاپیک ندم،من مایل به ادامه این گفتگو نیستم اما اگر شما تمایل به ادامه گفتگو و اصرار بر امنیت جاوا دارید در بخش مرتبط تاپیک بزنید تا بحث در اونجا شکل بگیرد.

آفلاین شاهچراغیان

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 293
    • shgn.ir
« پاسخ #69 : 16 آذر 1392، 01:44 ب‌ظ »
...
منظور شما از پشتیبانی چیه؟!

برای دانلود از صفحه sourceforge اقدام کنید:

sourceforge.net/projects/xdman/‎
ممنون دوست عزیز. مظورم از پشتیبانی، جایی برای قرار دادن آیدیت ها و یا گزارش باگ ها و ... است.
www.shgn.ir
www.shgn.ir/category/linux

In a world without any fences or walls,Who needs Gates or Windows!

آفلاین xubuntu4iran

• Hero Member
  • *
« پاسخ #70 : 16 آذر 1392، 02:34 ب‌ظ »
...
منظور شما از پشتیبانی چیه؟!

برای دانلود از صفحه sourceforge اقدام کنید:

sourceforge.net/projects/xdman/‎
ممنون دوست عزیز. مظورم از پشتیبانی، جایی برای قرار دادن آیدیت ها و یا گزارش باگ ها و ... است.
اگه می‌خوای باگ گزارش کنی، باید عضو sourceforge بشی و اینجا گزارش کنی:
http://sourceforge.net/p/xdman/tickets/?source=navbar