انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: جعبه case برای کامپیوترهای single board مثل کوبی و raspberry pi  (دفعات بازدید: 2062 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین fond

• Full Member
  • *
  • ارسال: 144
سلام

چیزی که برای من سواله اینه که برای جلوگیری از آسیب رسیدن به این بردها چه راه حل هایی وجود داره. من زیاد دوست ندارم این برد ها رو به همین صورت و بدون case توی دستم بگیرم و بذارم توی جیبم. آیا شما برای این برد ها case تیهه کردید؟ مثلا raspberry pi ظاهرا case نداره. اما کوبی برد داره و باید اون رو مجزا تهیه کرد. آیا امکانش هست که خودمون یه کیس براش درست کنیم؟ بهترین روش انجام این کار چیه؟ و چقدر هزینه برمیداره؟

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
با کمی خلاقیت و پلاستیک فشرده می تونی خودت یک کاور بسازی: http://tinyurl.com/cubieboard-case

آفلاین rf

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
ساختن این کیسی که تو این فیلم بود خیلی ساده است. جنسش که پلکسی گلاس ۲ یا ۳ میلی‌متره که هم می‌تونین از لوازم‌التحریری‌های درست حسابی که وسایل ماکت‌سازی برای دانشجوی‌های معماری می‌فروشن بخرین هم هر جا که برای برش لیزرش برین حتماً داره. مرکزش (هم برای خرید پلکسی هم برای برشش) خیابان پامناره اما فکر نمی‌کنم ارزش داشته باشه برای یه همچین چیز کوچیکی کسی تا اونجا بره. برای برشش جاهای مختلف هست، من به شخصه یکی رو تو خیابان یوسف‌آباد می‌شناسم که اگر خواستید تلفنش رو دارم. کلاً نباید بیشتر از ۱۰-۱۵ هزار تومان خرج برداره. تنها نکته‌ای که می‌مونه یکی اون پیچ‌هاست که نباید پیدا کردنشون خیلی سخت باشه، یکی هم نقشه اون قطعه‌های پلکسی که اگر تو اینترنت جایی پیدا نشه هم، کشیدنش اگر آدم اندازه‌ها رو دقیقاً برداره سخت نیست.
Free as in Freedom